Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

3g. Filmy które otwieram są na sto procent w full hd. Apka ma włączone HQ a w przeglądarce to zależy który player. Ten klasyczny youtube z opcjami na dole jest ok znaczy hd :P za to ten drugi jest taki sam jak w aplikacji czyli dupa. Mam włączone "no mobile".a one i tak loteria ktory zacznie wyswietlac film.Wieczorem sprawdze ten alternatywny o którym piszesz ;)

Odnośnik do komentarza

Chyba zaczal mi sie yebac soft w moim HTC Desire. ROM, z ktorego korzystam to ICS/CM9. Otoz, caly czas mam okolo 2mb wolnej pamieci w telefonie, mimo tego, ze prawie wszystkie aplikacje przenioslem na karte sd za pomoca appki link2sd (najpierw wybieram opcje app2sd, a pozniej link2sd). Usunalem nawet kilka programow, zresetowalem telefon i nadal jest to 2mb, a czasami przydaloby sie wiecej, zeby cos sobie doinstalowac. Pomocy

Odnośnik do komentarza

na 99% nie ( ale tu by sie musial wypowiedziec raven ;) ) i to jest jak dla mnie duzy problem androida ;/ szkoda ze nie ma mozliwosci wykupienia wersji bez reklam

 

jedynie jak masz root'a to sciagasz aplikacje z play store i wszystko poblokowane ;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Do niedawna bym napisał, że bez roota to du,pa zbita, bo trzeba edytować plik, który siedzi na partycji systemowej. Ale teraz jest trochę inaczej :). W Play Store pojawił się Adblock Plus, który działa na niezrootowanym sprzęcie. Jak działa? Podejrzewam, że robi proxy na telefonie czy coś takiego, tj. przekierowuje ruch przez swoje serwery i w ten sposób odsiewane są reklamy. Ale to tylko moje podejrzenie.

Odnośnik do komentarza

Wujaszek, pisałem niedawno :P.

 

Tak jeszcze btw - jeśli nie macie pomysłu na swój homescreen, chcielibyście jakoś to upiększyć albo popatrzeć na dzieła innych użytkowników, a przede wszystkim zobaczyć do czego zdolony jest Android, to polecam -> http://www.mycolorscreen.com

 

EDIT: A, jeszcze kilka rzeczy do popatrzenia :).

How to theme your Android like a

,
,
- seria filmików o upiększaniu homescreenów, każdy kolejny pokazuje coraz to bardziej wykręcone rzeczy

Lista motywów do CM10

Pozbycie się pozostałości z Androida 2.3 w Androidzie 4.0+

Ładny motywo-mod do CM10 (robi trochę więcej zmian niż zwykły motyw)

Odwrócone GApps, jeśli ktoś lubi czarny kolor lub korzysta z telefonu z AMOLED-em

 

Ogarnijcie co można wyczarować ze swoim telefonem i pokażcie mi drugi tak modyfikowalny system :).

(zwróćcie uwagę ilu Polaków w tym siedzi)

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja by nie mieć reklam, wyłączam neta w telefonie i wtedy gram :)

A i tak mam problem. Ostatnio pobrałem jakiś shit, Wifi Hacker czy inne podejrzane aplikacje (z marketu), teraz jak włączam neta to dostaje powiadomienie abym pobrał jakieś lipne gierki z Buble w tytule. Jak to skasować? Mam root'a, Uninstallera którym mogę skasować systemową zawartość, tylko nic tam podejrzanego nie widzę prócz "wssyncmlnps.apk" które ma dostęp do informacji osobistych, usług płatnych, lokalizacji, wiadomości itp. Wcześniej jeszcze coś było co niby wysyła płatne smsy, ale wywaliłem. Help.

Odnośnik do komentarza

@grzybiarz

 

ta apk to updater do Twojego Samsunga (chyba, że nie masz Samsunga to możesz to uznać za podejrzany plik). Jeśli w najbliższym czasie nie jest planowane OTA albo nie będziesz korzystał z Kies to zamroź proces i tyle.

Co do powiadomień - zwyczajny, androidowy pop-up, który ma formę taką jak powiadomienia sms. Wywal program-zabawkę i reklamy znikną.

 

 

@wujek

 

GO Launcher jest najbardziej rozbudowany ale ceną za to jest to, że to jest straszny bloatware z masą zbędnych, pracujących w tle rzeczy. Korzystałem z niego przez jakiś czas i z racji ograniczonych zasobów urządzenia dało się dostrzec jak z wersji na wersję ten program puchnie aż w pewnym momencie potrafił zająć 1/3 pamięci podręcznej. Tak naprawdę jedyną opcją, której nie mają inne, lżejsze launchery jest możliwość tworzenia folderów w menu dzięki czemu całość możesz zmieścić na jednej, posortowanej stronie.

 

Nova, Apex albo ssLanucher będą najsensownejszym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...