Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio chcialem cos kupic w sklepie Play i na SGS3 niestety sie nie dalo, chcial odemnie informacje o karcie platniczej. Wczesniej kupowalem na smartfonie Xperia Neo V i sciagalo mi z kase z doladowania (prepaid). Czy w SGS3 trzeba cos przestawic zeby kupowanie dzialalo ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@raven - zaktualizowalem, wszystko gitara. :) Powiedz mi tylko jak ten wysuwany i chowany pasek na ktorym sa skroty powylaczac, gdzie sa ustawienia tego ustrojstwa.

 

I druga sprawa - jaki najlepszy program do przenoszenie gier na zswnetrzna karte pamieci. Brak miejsca. ;(

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jest taka appka AdvanceS, tam to można poustawiać. Dodatkowo polecam obczajenie Omega Files JB z Marketu, tam jakieś motywy, ikonki i dodatki do ROM-u można pościągać (tak samo polecam obczajenie motywów w wątku z ROM-em na xda, też mnóstwo możliwości zmiany wyglądu).

Odnośnik do komentarza

Dobra, zainstalowalem ta omege od ravena. Niestety nie dalem przy instalacji zeby usunal smieciowe aplikacje - teraz mam tego ze 3 strony w menu, da sie to jakos pousuwac z automatu czy recznie kazda z osobna?

 

A przenoszenie gier na memorke nic nie da. :(

Odnośnik do komentarza

Omega v34 oparta na XXELKC - http://depositfiles....files/eyri09ag1

 

To ma najnowszy modem w sobie, więc nie musisz się niczym przejmować. Nawet mimo starszego Androida na telefonie możesz śmiało robić update, nie powinno być problemów. Na wszelki wypadek zawsze możesz zrobić nandroid backup z recovery ;).

 

Czyżbyś przekonał sie do Omegi i TouchWiza? ;-) Ja jeszcze jadę na 4.1.1 bo nie mam czasu zmienić. Jak zachowywałem dane (bez fullwipe) to dziwne rzeczy mi się działy (np zamykała się przeglądarka czy inne rzeczy) więc ja osobiście robię kopie danych Titanium + jakiś prosty SuperBackup (do smsów, historii połączeń i kontaktów) i robie fullwipe. Teraz mam chyba v32 i jest super przy czym pewnie do multiview przydałby się model z 2gb ramu. Chociaż, ja się nie znam :-)

Odnośnik do komentarza

MultiView działa jak należy, nie czuć niedostatku RAM-u czy coś ;).

 

Przekonałem się do TouchWiza, wreszcie. Już czwarty dzień i nie zaczynam nawet to lubić. Musiałem tylko dostosować trochę pod siebie, dodatkowo dopiero XXELKC w moim mniemaniu jest idealnie płynny. Dodaj do tego JKay Deluxe Settings i masz ravena na tym cholernym TouchWizie :D.

Odnośnik do komentarza

Dobra, temat ogarniety. Rom szybszy niz mialem uprzednio choc dalej lapie laga przy wchodzeniu do kontaktow.

 

Pytanie - jak modyfikowac ikony itp.? W tamtej wersji mialem omega files i tam bylo cos takiego, teraz nie wiem co i jak. Podobaja mi sie iphoneowe ikony itp. mam to w go launcher ex a jak to zrobic pod omega? Sa jakies gotowe paczki? Co w ogole polecacie? :>

Odnośnik do komentarza

Dobra, temat ogarniety. Rom szybszy niz mialem uprzednio choc dalej lapie laga przy wchodzeniu do kontaktow.

 

Pytanie - jak modyfikowac ikony itp.? W tamtej wersji mialem omega files i tam bylo cos takiego, teraz nie wiem co i jak. Podobaja mi sie iphoneowe ikony itp. mam to w go launcher ex a jak to zrobic pod omega? Sa jakies gotowe paczki? Co w ogole polecacie? :>

 

Jakiego LAGA? Generalnie odświeża je zawsze jak wchodzisz i masz V6 SuperCharger to tak sie robi. Ten skrypt ma za zadzanie wyłączać nie aktywne apki żeby oszczędzać ram ale wydaje mi się że powoduje takie rzeczy. Zobacz, czy jak go wyłączysz (w Omega Files jest opcja aby go wyłączyć) to też tak masz.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Z rootem GL to SD - tylko później apki odpalasz z pozycji tej aplikacji (nie ze skrótu). Instalujesz grę, odpalasz GL to SD, przenosisz grę i odpalasz już z pozycji tego programu (jedyna wada). Działa, testowane tylko nie kupuj wolnej karty, weź klasę 10tą. No i przenoszenie dużej gry trwa długo + nie ma paska postępu (druga wada). Ale naprawdę działa.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Jaka wersja aplikacji? U mnie sie wysypalo, nie pokazywalo wszystkich przeniesionych gier a pozniej w ogole przestalo dzialac. ;[

 

Pytanie - mam omega files. Teraz jak chce np. ics like theme wgrac to sciagam ta paczke zip i przez recovery mode ja wgrywam? Myslalem, ze to z poziomu omega files bedzie dostepne. I jak to pozniej usunac jakby co?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Na siii jest opcja aktualizacji do najnowszego androida.

 

A jeslj mowa o tym telefonie to z ziomkami przy wodce wpadlismy na pomysl zaatakowac tonyego hawka 2 na psxa. Poczuc sie jak za szczeniaka i rozwalic kolejne levele na sto procent obowiazmowo przy kawalku "superman". Na wczorajsze manewry pozyczylem od kumpla adapter do galaxy. W domu telefon do tv, emulator i pad od ps3. Postep technologiczny czasem mnie przeraza. W dodatku po ilosci jaka spozylismy zagryzajac pizza i dymiac jak parowozy mialem nie raz styki, ze to nie jest prawda tylko moja wyobraznia. Niesamowite!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...