Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie używasz nfc to jest większa bateria bez nfc - zerolemon 3000mah. Mam, używam od 7 miesięcy, nie ma lepszych. Nie mają tych wad to partie oryginalnych. Teraz są już dobre w sklepach. Jak bardzo Ci zależy na oryginalnej to mam niedaleko punkt samsunga, jak wyślesz siano to ci mogę kupić. Napisz na priv jak chcesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, ja nigdy nie zaobserwowałem takiego problemu, bardzo dziwna sprawa. Po prostu się pauzuje czy jak? Jak to wygląda? Na słuchawkach czy bez? Zobacz czy na słuchawkach bez pilota tak masz, może przycisk na pilocie jest zwalony i się sam naciska?

 

Sam mam S4 i nigdy nie zaobserwowałem czegoś takiego. Na S3, tuż przed padnięciem płyty miałem przerwy w dzwięku ale na S4 nic mi takiego nie doskwiera.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Z glosnika to samo. 3 pary sluchawek przetestowane

 

w telefonie masz opcje mute/pause przy położeniu telefonu na ekranie bądż zakryciu ekranu ręką opcje motions and gestures. wyłącz to i powinno być ok , czasem sie włączy ekran w kieszeni i wariuje. chyba to to.

Telefon najczesciej lezy ekranem do gory, odkryty z podlaczonym jackiem od glosnikow :) Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Da się jakoś zrobić żeby po podłaczeniu mojego htc pod komputer zarzadzanie plikami robic przez Android File Transfer? Przeciez ta aplikacja HTC Sync Manager to jakieś guwno za przeproszeniem 

 

Co chcesz robić? Do wrzucania i sciągania bez kabla nadaje się ES File Explorer (stawia serwer FTP) oraz Airdroid - można z przeglądarki wysyłać SMSY, odczytywać, kopiować i wrzucać pliki.

 

A na PC możesz włączyć tryb Aparatu USB i wtedy standardowe sterowniki łapią telefon jako aparat MTP i możesz kopiować i wywalać ALE jest to WOLNE, przynajmniej na każdym jaki testowałem :-)

 

Zależy czego potrzebujesz, kontkaty synchronizać warto z Googlem ew. tworzyć kopię jako CVF czy VCF (wirtualne wizytówki, standard generalnie na Linuxie, OSXie i Windowsie).

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Pod Windowsa czy OSXa?

 

OS X

 

 

Da się jakoś zrobić żeby po podłaczeniu mojego htc pod komputer zarzadzanie plikami robic przez Android File Transfer? Przeciez ta aplikacja HTC Sync Manager to jakieś guwno za przeproszeniem 

 

Co chcesz robić? Do wrzucania i sciągania bez kabla nadaje się ES File Explorer (stawia serwer FTP) oraz Airdroid - można z przeglądarki wysyłać SMSY, odczytywać, kopiować i wrzucać pliki.

 

A na PC możesz włączyć tryb Aparatu USB i wtedy standardowe sterowniki łapią telefon jako aparat MTP i możesz kopiować i wywalać ALE jest to WOLNE, przynajmniej na każdym jaki testowałem :-)

 

Zależy czego potrzebujesz, kontkaty synchronizać warto z Googlem ew. tworzyć kopię jako CVF czy VCF (wirtualne wizytówki, standard generalnie na Linuxie, OSXie i Windowsie).

 

 

Nie no chcialem wrzucić kilka filmow na telefon skopiować jeden fil,m nagrany telefon na komputer ale z tym programem od HTC to mordęga. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, moje utyskiwania na 1gb ramu w S3 i soft Samsunga znajdują oficjalne potwierdzenie. Już 4.3 był koszmarny a teraz - no kitkat:

 

http://www.sammobile.com/2014/05/08/samsung-officially-confirms-no-kitkat-for-galaxy-s-iii-gt-i9300-and-galaxy-s-iii-mini/

 

Generalnie, zrobili smaka bo były 2 testowe firwmare'y ponoć, które nie wyciekły (może i dobrze) i działały ponoć fatalnie. Co za ironia - TouchWiz urósł za mocno a Kitkat jest przystosowany do 512mb ramu. Ehh.

Odnośnik do komentarza

Aż się wam pochwalę, taki zadowolony jestem :D Szef robił wyprzedaż swoich gadżetów i upolowałem u niego zeszłorocznego Nexusa 7 dla siebie i Galaxy Note 1 dla córki na urodziny, po 2 stówki od sztuki. W gratisie dorzucił jeszcze smartwatch sony 1 generacji.

 

Jakieś fajne appki na tego Nexusa polecicie? Co do czytania komiksów?

Odnośnik do komentarza

Ram. Wiem ze to brzmi głupio ale to przez ram i TouchWiz. Czysty kk chodzil by super, chodzi na moto g. Ale tw za wiele wymaga i nawet 4.3 to lipa bez okrajania. Najlepszy wybór to chyba 4.3 od tego twojego ziomka, jest mistrzem. Immersive nie potrzeba, nie ma przycisków ekranowych a zawsze dostępny status bar jest dzięki tw wiec styka. Mój ziomek któremu wrzucałem jest mega zadowolony a psioczyl wcześniej. Tylko trzeba dialer zmienić i to dalej super telefon. Na s3 lte będzie Kitkat jak coś. Albo nawet już jest.

Odnośnik do komentarza

Developer JustArchi a rom to Archidroid. Ale z ciekawości zajrzałem właśnie i na xda jest temat ze kolo portuje z Note2 kitkata na s3. Kolo jest niesamowity! Na razie sporo bugów ale kurde, bootuje i działa ale coś ramem jest ma rzeczy i chyba nie tylko o ilość chodzi. Musi być jakaś sprzętowa różnica między note2 a zwykłym s3. Ale naprawdę, koleś to Polak i robi jakieś cuda których wielu innych nie ogarnia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie do końca pytanie o androida ale mniejsza o to.

 

bawił się ktoś z was tagami NFC? wpadłem na pewien niecny plan i potrzebuję takiego taga. proste polecenie - wyświetlić zaprogramowany tekst. ogólnie przymierzam się by kupić oryginalne samsunga, takie o http://allegro.pl/samsung-tectiles-naklejki-nfc-s3-i9300-note2-n7100-i4221096364.html

zależy mi na tym by zaprogramować tekst, zablokować możliwość ponownego zapisu i zrobić tylko do odczytu. z tego co czytałem z tą blokadą ponownego zapisu to kwestia softu jak i samego taga. oficjalna apka jest więc to nie problem a te niby dają taką możliwość.

macie ewentualnie namiary na tagi które spełniają te wymogi i są przeźroczyste? fajnie jakby było widać cały układ w środku. na allegro sporo tego wszelkiej maści ale chciałbym mieć pewność że będzie to działało tak jak sobie wymyśliłem :)

Odnośnik do komentarza

@ użytkownicy s3

 

Link do projektu portowania romu z n7100 na i9300 w pl.

 

http://forum.android.com.pl/f551/port-n7100-kitkat-do-sgs3-417068/index25.html
Osobiście czekam ale na wersję stable bo nie mam czasu na zabawę z flashowaniem co kwadrans. :)

 

Ja wciąż siedzę na archaicznym ArchiDroid 1.7.1 i do dziś nie miałem żadnych problemów z tym wypiekiem. To rom bazowany na stock od samsunga. Polecam jednak zabawę z testowaniem romów opartych na omnirom i selfkang choć kto lubi bajery od samsunga (smart stay itp.) to ich nie uraczy ale szybkością kładzie stock na łopatki, nie są to jednak aż tak drastyczne różnice. :)

 

Smutne jest tylko to, że samsung ma użytkowników s3 gdzieś i nie wypuści kk z powodu hajsu. Poprzednie romy 4.3 puszczali zabugowane i jakoś problemów nie było - kasa i tyle. Mają s4 i s5 więc nowy soft dla archaicznego s3 to strata hajsu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...