Skocz do zawartości

Facebook, a dokladniej FarmVille.


Owiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze fejsbuk jest ujowy, tak samo jak NK itp. Ale kolezanka zalozyla mi tam konto, to zaczalem grac w FarmVille i poszukuje sasiadow i kogos kto mi bedzie owce wysylal, cobym mogl farme zalozyc xD Ta wiec, mozna by tu zrobic baze danych ludzi, jesli znajdzie sie ktos kto w to w ogole gra ;D Mata mnie:

 

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000433422045&ref=nf

 

 

Nie zamykajcie tematu, bo zniszczycie moje marzenia o fermie owcow ;(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Tak się zastanawiałem (i dalej się zastanawiam) co w tych grach od ZYNGI jest takiego, że gra w to tyle ludu? Mafie Wars stestowałem... Ukierunkowanie gry pod ilość znajomych, brak końca, jakies itemy z d*py wysrane (bazooka ma mniej damage-u niż strzykawka), ogólnie nuda :/ To samo z Vmpire Wars, Pirates Wars i resztą... Farmville tez stestowałem... tu to już wogóle nuda do kwadratu.. Itemy które poza walorami "estetczno-wstrojowymi" nic nie dają, debilna mechanika, uproszczenie wszystkiego.. Trzeba czasu pilnować bo jeszcze Ci uprawy zwiędną (już widzę jak za wzorem Ogameowców ktos w nocy wstaje i nawala kopaczką).. Wogóle to dużo lepszym rozwiązaniem niż granie w FW jest zakup/odświeżenie szaraka i zaserwowanie sobie gry Harvest Moon Back to nature.. Ciekawsze, nie trzeba sobie nieznajomych do znajomych dodawać, gra jest urozmaicona i w ogóle bije na łeb tego Farmvilla który moim skromnym zdaniem jest tylko nędzną podróbką. ZYNGA go f*ck yourself.

Edytowane przez Pociemku
Odnośnik do komentarza

Farmville tez stestowałem... tu to już wogóle nuda do kwadratu.. Itemy które poza walorami "estetczno-wstrojowymi" nic nie dają, debilna mechanika, uproszczenie wszystkiego.. Trzeba czasu pilnować bo jeszcze Ci uprawy zwiędną (już widzę jak za wzorem Ogameowców ktos w nocy wstaje i nawala kopaczką).. Wogóle to dużo lepszym rozwiązaniem niż granie w FW jest zakup/odświeżenie szaraka i zaserwowanie sobie gry Harvest Moon Back to nature.. Ciekawsze, nie trzeba sobie nieznajomych do znajomych dodawać, gra jest urozmaicona i w ogóle bije na łeb tego Farmvilla który moim skromnym zdaniem jest tylko nędzną podróbką. ZYNGA go f*ck yourself.

Bo Farmville to taka tibia dla dziewczyn.

Odnośnik do komentarza

Ja juz przeszedlem na Mafie Wars xD Zrobilem sobie nowe konto w tym celu w ogole, mam juz 300 nieznajomych friendow i supa-dupa kosmos ogolnie. Co w nich fajnego? To samo co w MMORPG, tyle ze to jest mniej wymagajace, nie potrzeba abonamentow i innych G, a mozesz sobie ze znajomymi jaja porobic i sie popodniecac nastepnym wbitym lvl i rare itemem ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...