Jump to content

Need for Speed 69


Gryzek

Nowy NFS w przyszłym roku !!!  

51 members have voted

 1. 1. Czy czekasz na nową część z serii NFS ?

  • Tak
   9
  • Jak będzie to będzie
   13
  • Nie
   10
  • Powiewa mi to ...
   19


Recommended Posts

Tak więc jak powiedzieli , tak też zrobili . Electronic Arts ledwo ocknęło się po ostatnim sukcesie i już potwierdzają plotkę o tym , że wypuszczą w przyszłym roku nowy produkt pod znakiem Need for Speed . W prawdzie nie wiadomo jaki będzie nosić ona tytuł

ale wiemy natomiast to , że zajmie się ów grą znane nam studio które stworzyło Burnouta (...) tak mowa tu o Criterion Studio.

Nie wiem , czy mam się z tego cieszyć , czy nie , ponieważ wcześniejsze wyczyny elektroników z serią wyścigówek produkowanych

taśmowo nie wyszło im na dobre , a wręcz przeciwnie . No ale skoro grą zajmą się ludzie którzy tworzyli Burnouta ( chyba )

możemy być spokojni . A wiadomo już także iż możemy ujrzeć w przyszłym roku również nowiutkie Call of Duty .

Niestety zajmie się tym studio które tworzyło World at War , a to z kolei mnie niepokoi z racji tego , że ta część w większości

się nie spodobała graczom . Wypowiadajcie się na ten temat . Pozdro z Czarnobyla.

Edited by Gryzek
 • Downvote 1
Link to comment

Jeśli ma być tak jak wczesniej ,że co druga-trzecia gra wydana pod szyldem NFS ma być hiciorem to niema się co napalać. Niech nfsa zrobi studio odpowiedzialne za shifta bo inaczej wyjdzie tak jak undercover. A criterion niech myśli już nad kolejnym burnoutem, bo czas nadszedł. Szczerze shift powinien zakończyć serie. A ten koniec byłby naprawdę dobrym.

Link to comment
 • 1 month later...

Tak więc jak powiedzieli , tak też zrobili . Electronic Arts ledwo ocknęło się po ostatnim sukcesie ...

 

Sorry o jakim Ty sukcesie mówisz ? Czyżby NFS Shifft ? :D ... crap jak i poprzednie części tego tasiemca . Sorry ale ta seria powinna już dawno umrzeć .Każdy kolejny wypust jest jeszcze gorszy niż poprzednik .

Nie wiem na co tu czekać jak wydadzą to samo tylko że w nowej otoczce .Typowa gra dla 8 latków ,którzy to jarają się wypasionymi furami ... :)

Link to comment
 • 1 month later...

Nie podoba mi się taśmowe wydawanie tej serii, to nie fifa! Jak mają wracać do jakiejś formuły, to niech cofną się do jedynki. Niech zagrają raz, wyciągną odpowiednie wnioski. NFS nigdy się nie skończy. Na tym podwórku jest tylko jedna piaskownica i bawi się w niej dużo dzieci. Jeśli NFS odeszłoby w zapomnienie, to nie mielibyśmy ściagłki, w której tuningujemy, zewnętrznie, rasowe fury.

 

Jeśli EA ma się za coś zabierać, to niech lepiej wydadzą kolejnego Flatout'a.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.