Skocz do zawartości

Zima


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Na zime lepsze podobną są węższe. Jakbym miał 15' za 100zł z groszami nową to nawet bym sie nie zastanawiał. A odnośnie bieznikowanych to miałem w roverze na osi napędowej i sprawdzały sie wyśmienicie, ten sezon znajomy który odkupił auto odemnie bedzie je nadal eksploatował. Na tył to większej różnicy nie robi ważne aby były w miare świerze i zimówki to jakoś sie uciągnie ale na przód nówki sztuki.

 

Podobno wezsze to byly dobre w starym fiacie w latach 90. Teraz technologia bieznika ma za zadanie pomagac a pomiedzy rozmiarem 165 a 155 przy tym samym profilu prawie nie ma roznicy. Na deszcz tez lepsze sa wezsze bo mniej wody do odprowadzenia i mniejszy aquaplaning ale za to o wiele gorsza sterownosc i trakcja.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozpoczynam powolne przygotowania do sezonu zimowego. Dzisiaj kupiłem aluski 15' na zime za 300zł niestety bez oryginalnych dekielków:

lgim0018.th.jpg

 

Zastanow sie nad uzywkami i bieznikowanymi. Ja kupilem 4 nowe Debice Frigo2 na ktorych moj golf naprawde zaje biscie jezdzi i mam tu na mysli gruby i grzaski snieg a nie czarne ulice bo mam strasznie slaby dojazd i podjazd do budynku na za(pipi)u. Opony nowe kosztowaly mnie 108zl za sztuke a kolega do tej pory sobie pluje w morde jak mu to powiedzialem bo on pojechal do zyda i kupil uzywki za 70zl/szt. Jak dla mnie to bez sensu.

Gdzie taka cene znalazles? Taniej niz 120 nie widzialem, a szukam najtanszych zimowek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poradźcie proszę jakiś dobry i niedrogi płyn do spyskiwaczy zimowy, bo muszę wypsikać póki co całą mieszankę co mam obecnie w aucie, a potem nie wiem do końca co warto zalać ;D

 

AutoLand zimowy 5L z lejkiem w tesci za 20zl. uzywalem go przez 2 zimy i jest elegancki. Stosowalem go tez jako odmrazacz do szyb. Wczoraj musialem kupic za 30zl zimowy z Orlenu 4L bo nie masz jeszcze w tesco tego co zawsze uzywam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...