Jump to content

Osiągnięcia


Scorp1on

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie ukończyłem grę, zostało mi jeszcze 5 osiągnięć do zrobienia. Dziwne to trochę że bez większego starania można zrobić praktycznie wszystkie osiągnięcia (brakuje mi 5, jedno od poziomu trudności, reszta za walkę). Podobnie to wymyślili w Assassin's Creed2, gdzie po przejściu gdy zostały mi 4 osiągnięcia do zrobienia.

Czuję się wręcz zawiedziony, ME1 musiałem przejść z 5-6 razy by zrobić na 100%

Link to comment

E bez przesady, jak gra zmusza cie do przejscia 6 razy, by mozna bylo zaliczyc wszystkie achievementy, to jest to zly design a nie dobry. Achievementy powinny wymuszac w tobie zrobienie gry na 100% a nie przechodzenia jej sto razy :P

 

Zreszta jezeli wykonales No One Left Behind, tzn ze musiales zrobic praktycznie wszystko co dostepne w grze, nie wiem czy da sie to osiagnac grajac full renegade, ja osobiscie nie tylko nie dalem rady ale wrecz przeciwnie lol :P Ogolnie ten achievement jest calkiem ciekawy, jezeli nie poznales swoich postaci w trakcie gry wystarczajaco dobrze, to mozesz miec problemy ze zrobieniem go (glownie decyzyjne).

 

Moj brat grajac full Paragonem tez nie dal rady tego zrobic :P

Link to comment

Zreszta jezeli wykonales No One Left Behind, tzn ze musiales zrobic praktycznie wszystko co dostepne w grze

 

A no tak mam z przyzwyczajenia że jeśli gram w jakąś grę to przed wyruszeniem na ostatnią akcję, pakuje bohatera ile się da. W ME2 to równa się również ulepszenia do statku i podobne. Na sam koniec została mi już tylko eksploracja.

 

Swoją drogą dziwię się że w nie zrobili achiva od surowców czy badania planet, choć jak sobie mylę że musiał bym dokładnie przebadać wszystkie planety w grze, to mi się słabo robi ;)

 

nie wiem czy da sie to osiagnac grajac full renegade, ja osobiscie nie tylko nie dalem rady ale wrecz przeciwnie lol :P Ogolnie ten achievement jest calkiem ciekawy, jezeli nie poznales swoich postaci w trakcie gry wystarczajaco dobrze, to mozesz miec problemy ze zrobieniem go (glownie decyzyjne).

 

Moj brat grajac full Paragonem tez nie dal rady tego zrobic :P

Niestety autorzy nie zrobili licznika w % więc nie wiem czy miałem 100%, ale czerwony pasek w profilu postaci mam do samego końca, niebieski jakieś 55% :P

Link to comment

3cina, małpeczko ty moja kochana, osobiście preferuję acziki które wymagają od gracza wykonania jakiejś porytej lub zdeka absurdalnej akcji (vide Darwins Parachute w Bad Company)

jak mi się nie będzie chciało to nic mnie nie zmusi do grania w coś ileśtam razy, ja tam dziwkarz nie jestem a że czasu mam mniej niż nic to tym bardziej

Link to comment

Ah alez zgadzam sie z toba calkowicie ;] Robienie dziwnych rzeczy powinno byc rownoznaczne z 'achievement' ale jak sobie pomysle o takim Dragon Age, gdzie trzeba zrobic 6x origin, albo wymaksowac drzewka talentow (co wiaze sie z WIELORAZOWYM przechodzeniem gry, albo nie uzywaniem punktow w ogole) to glupio mi sie robi :S

 

W ME2 najbardziej podoba mi sie No One Left Behind, reszta to takie zapchajdziury, byle punktow dociagnac :(

Link to comment

Dokładnie monotonne przechodzenie gry jest denerwujące. Dobra 2 max 3 razy, ale nie 6 jak to jest w ninja gaiden, a gra nie jest krótka. Chyba. że komuś podpasuje tytuł to przejdzie z 10 razy nie mając już żadnych achivow do zdobycia tylko dla samego fanu :) Też lubię trudne osiągnięcia, ale żeby nie opierały się na przejściu gry 7 razy ;// Z reszta i tak każdy pewnie inaczej na to patrzy. Niektórych jara przejście gry 15 razy, aby zdobyć zapewne 150 pkt bo brakuje do calaka hah ;] No cóż ja bym to zrobił w DS :P (wyjątek!)

Edited by Fuji
Link to comment
Chyba. że komuś podpasuje tytuł to przejdzie z 10 razy nie mając już żadnych achivow do zdobycia tylko dla samego fanu :)

Tak miałem z najnowszym Residentem. Może nie 10, ale ze dwa dodatkowe razy były.:P

 

Z drugiej strony, w takim Dead Rising acziwy może i były pomysłowe, ale... no właśnie, i tak źle, i tak nie dobrze.:P Acziwy spaczyły ideę grania.

Link to comment
Tak miałem z najnowszym Residentem. Może nie 10, ale ze dwa dodatkowe razy były.:P

 

Z drugiej strony, w takim Dead Rising acziwy może i były pomysłowe, ale... no właśnie, i tak źle, i tak nie dobrze.:P Acziwy spaczyły ideę grania.

 

herezje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...