Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ale lipa z tymi osiągnięciami. Jestem dopiero w połowie gdy (kończę zdobywać zaufanie towarzyszy), a już mam 3/4 osiągnięć!

No, ale do rzeczy. Potrzebuje kilku porad odnośnie osiągnięć specjalistów. Jak mam nabić takie osiągnięcia, jak spalenie osłon, czy zastrzelenie kogoś po spunchowaniu kogoś?

Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem grę, zostało mi jeszcze 5 osiągnięć do zrobienia. Dziwne to trochę że bez większego starania można zrobić praktycznie wszystkie osiągnięcia (brakuje mi 5, jedno od poziomu trudności, reszta za walkę). Podobnie to wymyślili w Assassin's Creed2, gdzie po przejściu gdy zostały mi 4 osiągnięcia do zrobienia.

Czuję się wręcz zawiedziony, ME1 musiałem przejść z 5-6 razy by zrobić na 100%

Odnośnik do komentarza

E bez przesady, jak gra zmusza cie do przejscia 6 razy, by mozna bylo zaliczyc wszystkie achievementy, to jest to zly design a nie dobry. Achievementy powinny wymuszac w tobie zrobienie gry na 100% a nie przechodzenia jej sto razy :P

 

Zreszta jezeli wykonales No One Left Behind, tzn ze musiales zrobic praktycznie wszystko co dostepne w grze, nie wiem czy da sie to osiagnac grajac full renegade, ja osobiscie nie tylko nie dalem rady ale wrecz przeciwnie lol :P Ogolnie ten achievement jest calkiem ciekawy, jezeli nie poznales swoich postaci w trakcie gry wystarczajaco dobrze, to mozesz miec problemy ze zrobieniem go (glownie decyzyjne).

 

Moj brat grajac full Paragonem tez nie dal rady tego zrobic :P

Odnośnik do komentarza

Zreszta jezeli wykonales No One Left Behind, tzn ze musiales zrobic praktycznie wszystko co dostepne w grze

 

A no tak mam z przyzwyczajenia że jeśli gram w jakąś grę to przed wyruszeniem na ostatnią akcję, pakuje bohatera ile się da. W ME2 to równa się również ulepszenia do statku i podobne. Na sam koniec została mi już tylko eksploracja.

 

Swoją drogą dziwię się że w nie zrobili achiva od surowców czy badania planet, choć jak sobie mylę że musiał bym dokładnie przebadać wszystkie planety w grze, to mi się słabo robi ;)

 

nie wiem czy da sie to osiagnac grajac full renegade, ja osobiscie nie tylko nie dalem rady ale wrecz przeciwnie lol :P Ogolnie ten achievement jest calkiem ciekawy, jezeli nie poznales swoich postaci w trakcie gry wystarczajaco dobrze, to mozesz miec problemy ze zrobieniem go (glownie decyzyjne).

 

Moj brat grajac full Paragonem tez nie dal rady tego zrobic :P

Niestety autorzy nie zrobili licznika w % więc nie wiem czy miałem 100%, ale czerwony pasek w profilu postaci mam do samego końca, niebieski jakieś 55% :P

Odnośnik do komentarza

3cina, małpeczko ty moja kochana, osobiście preferuję acziki które wymagają od gracza wykonania jakiejś porytej lub zdeka absurdalnej akcji (vide Darwins Parachute w Bad Company)

jak mi się nie będzie chciało to nic mnie nie zmusi do grania w coś ileśtam razy, ja tam dziwkarz nie jestem a że czasu mam mniej niż nic to tym bardziej

Odnośnik do komentarza

Ah alez zgadzam sie z toba calkowicie ;] Robienie dziwnych rzeczy powinno byc rownoznaczne z 'achievement' ale jak sobie pomysle o takim Dragon Age, gdzie trzeba zrobic 6x origin, albo wymaksowac drzewka talentow (co wiaze sie z WIELORAZOWYM przechodzeniem gry, albo nie uzywaniem punktow w ogole) to glupio mi sie robi :S

 

W ME2 najbardziej podoba mi sie No One Left Behind, reszta to takie zapchajdziury, byle punktow dociagnac :(

Odnośnik do komentarza

Dokładnie monotonne przechodzenie gry jest denerwujące. Dobra 2 max 3 razy, ale nie 6 jak to jest w ninja gaiden, a gra nie jest krótka. Chyba. że komuś podpasuje tytuł to przejdzie z 10 razy nie mając już żadnych achivow do zdobycia tylko dla samego fanu :) Też lubię trudne osiągnięcia, ale żeby nie opierały się na przejściu gry 7 razy ;// Z reszta i tak każdy pewnie inaczej na to patrzy. Niektórych jara przejście gry 15 razy, aby zdobyć zapewne 150 pkt bo brakuje do calaka hah ;] No cóż ja bym to zrobił w DS :P (wyjątek!)

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza
Chyba. że komuś podpasuje tytuł to przejdzie z 10 razy nie mając już żadnych achivow do zdobycia tylko dla samego fanu :)

Tak miałem z najnowszym Residentem. Może nie 10, ale ze dwa dodatkowe razy były.:P

 

Z drugiej strony, w takim Dead Rising acziwy może i były pomysłowe, ale... no właśnie, i tak źle, i tak nie dobrze.:P Acziwy spaczyły ideę grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.