Skocz do zawartości

The Big Bang Theory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

 

PS. pamięta ktoś w którym odcinku Raj zaczął pracować z Sheldonem? Chciałem sobie przypomnieć te epickie sceny ciężkiej pracy wpatrywania się w tablicę :D

 

Nie pamiętam, ale propsuje, bo to najśmieszniejszy moment w całym serialu

 

 

Początek 3 sezonu, wczoraj oglądałem z pena. Normalnie banan sam na twarzy się pokazuje.

 

Przypomina mi to jak jedna tymczasowa dziewczyna spytała się kiedyś Leonarda co robił w pracy, a on na to, że jest fizykiem więc siedzi i myśli, a na pytanie, czy tylko to robi, odpowiedział "Nie. Czasem coś zanotuję." :)

Czytałem że Penny zgarnia za odcinek 1 mln $, w sumie to nie jest śmieszna i nie zasługuje aż na taką kasę. Ale bez niej ten serial też nie miałby większego sensu. Sam sitkom o nerdach, star treku komiksach i grach video nie sprzedałby się tak dobrze. 

 

Są teraz niestety takie odcinki jak ten ostatni podczas którego ani razu się nie zaśmiałem, to smutne.  :angry:

 

Noto ktoś popłynął, z tego co czytałem, to główna trójka miała po ostatnich negocjacjach coś ok. 200-250 tys. $ za odcinek.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie jest porównywalna. Ostatnio na Wiki sprawdzałem oba seriale pod względem oglądalności i Przyjaciele mieli średnią ponad 20 mln na odcinek już od pierwszego sezonu - średnia wszystkich sezonów to ok. 24 mln na odcinek (chyba trzeci sezon był rekordowy bo średnia wychodziła aż 29 mln). Co najciekawsze, pomimo tak dużej oglądalności serial był na 1 miejscu tylko raz i to nie w roku gdy miał średnią 29 mln :)

 

Big Bang Theory miało średnią ~18 mln przez dwa ostatnie sezony jeśli dobrze pamiętam.

 

Edyta: Jednak ostatni sezon miał już prawie 20 mln, jednak do popularności Przyjaciół BBT daleko.

 

PS. Ja coś czuję, że ten sezon to będzie już załamanie trendu wzrostowego dla BBT, przynajmniej po tym co już widziałem. Oglądam regularnie pierwsze 3-4 sezony i ostatnie 2 nie mają nawet do nich startu.

 

Do podobnego wniosku doszedłem kiedyś jak pożyczyłem od kumpla DVD z pierwszym sezonem Bundych. Jak sobie porównałem to drugą połową serialu, to nie było nawet o czym mówić. Niestety większość popularnych seriali cierpi w pewnym momencie na brak pomysłów, a Przyjaciele to był chyba jeden z niewielu wyjątków.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jednak jak uświadomisz sobie, że Przyjaciele wystartowali z oglądalnością 24 mln, a szczytowo mieli 29 mln i nigdy przez 10 sezonów nie zeszli niżej niż 20 mln, a później weźmiesz takie BBT, które zaczynało od 8 mln żeby dobić po 7 latach do 20 mln, to jednak zrozumiesz, że to nie są porównywalne seriale jeśli chodzi o popularność - nawet biorąc poprawkę na właściwy im okres.

 

W przypadku BBT, paradoksalnie, najlepsze 3-4 sezony miały najgorszą oglądalność.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

dobra kilka spraw

 

najnowszy odcinek to była jakaś masakra, kompletna padaka, przyzwyczaiłem się już że ostatnio parskanie śmiechem zdarza się sporadycznie, ale przynajmniej uśmiechanie się pod nosem się przytrafiało nadal, ale w najnowszym odcinku zero śmiechu, zero uśmiechania, naprawde było słabo i nijako

 

 

druga sprawa - zrobiłem sobie w ostatnim tygodniu mały pół maraton - pooglądałem wszydkie odcinki od sezonu 6 odcinka 9 do najnowszych - i niestety widać spadkową tendencje, prawie każdy odcinek w sezonie 6 powodował parskanie śmiechem i ciągły uśmiech na twarzy... w sezonie 7 było pół na pół ale jednak w większości odcinków występowało dosyć częste uśmiechanie się pod nosem... no a dalej to tylko gorzej - sezon 8, sporadyczne uśmiechy pod nosem, zero parskania śmiechem....

co sie dzieje no :/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Yano: to się dzieje, że jeszcze trochę, wszyscy się pożenią i zamiast nerdowskich dow(nene)ów, których i tak już jest mało, będą same wątki o trudach życia w związku. Teraz to już w 80% zwyczajna obyczajówka. Mogli nam chociaż Raja zostawić.

 

Jedyna nadzieja, że skasują postaci Emily i Amy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

nie no ósmy sezon jest słaby jak fryzura Penny, co ona będzie grała w filmie biograficznym Justina Biebera ? Może z 15 minut z tych 10 odcinków by się skleiło czegoś ciekawego do śmiechu. Jak lecą stare sezony to leję pod siebie do teraz ( więc to nie kwestia znudzenia postaciami ), a na 8 sezonie uśmiecham się tylko co 3 odcinek. Za dobrze im idzie z laskami. Śmiesznie jest tylko w nerdowskich sytuacjach.

 

ps. postać Amy jest już nie do zniesienia, to było dobre na 3-4 sezony, powinien ją Cooper albo wyruchać albo wyrzucić przez okno.

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Amy byłaby fajna gdyby pozostała taka jak na początku. Dzisiaj oglądałem odcinek jak się poznali i był to dosłownie żeński odpowiednik Sheldona, a chyba w ciągu jednego sezonu zrobili z niej niewyżyte popychadło ze szkoły średniej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

 

Ja ostatni co widziałem to ten nowy z flagami i był strasznie obesrany guwnem.

Zastanawiam się nad porzuceniem tego serialu trochę.

 

 

tak głupio trochę po ośmiu sezonach. więcej niż do 12 chyba nie dojadą więc damy radę !

 

 

No dobra, przekonałeś mnie. Poza tym te 20 minut raz na tydzień to niedużo.

Tylko błagam, niech zatrzęsą ich światem, niech z laskami pozrywają albo coś albo rozprawiają cały odcinek o Predatorze czy coś bo ta stagnacja jest nie do wytrzymania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...