Skocz do zawartości

The Big Bang Theory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://variety.com/2014/tv/news/big-bang-theory-voice-of-mrs-wolowitz-dies-1201354125/
 
 

The Big Bang Theory’ family has lost a beloved member today with the passing of Carol Ann Susi, who hilariously and memorably voiced the role of Mrs. Wolowitz. Unseen by viewers, the Mrs. Wolowitz character became a bit of a mystery throughout the show’s eight seasons. [/size]



http://www.imdb.com/title/tt0898266/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
 

Carol Ann Susi Carol Ann Susi ...
Debbie Wolowitz (39 episodes, 2007-2014)

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

dokładnie, jakby nic nie zmienili to byście teraz pisali, że od 10 sezonów w kółko to samo, nic nie zmieniają i jest nudno. Zmienili trochę formułę to jest narzekanie, że nie jest już tak jak kiedyś. Ja już was znam internetowi, polaczkowi malkontenci.

 

Śmiechowo.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Zmiany są zdecydowanie na gorsze. No i dziwnym trafem, ale te bardziej geekowe sezony też miały świetną oglądalność. To producentom serialu odbiło coś we łbach i zaczęli kombinować z wprowadzaniem coraz większe liczby postaci kobiecych oraz wątków romantycznych. Doszliśmy przez to do obecnego momentu, w którym z serialu o geekach TBBT zmieniło się w kolejną komedię romantyczną.

Odnośnik do komentarza

Ależ skąd, ja nie narzekam bo oglądam nadal każdy odcinek. Mnie żarty o komiksach i star treku bawią do dziś, mogłem oglądać ten serial w starej formule bez przeszkód. Trochę pozmieniali, wprowadzili nowe postacie. Serial trochę zyskał trochę stracił. Jak wysłali Howarda w kosmos to było bajecznie.  ^_^

Odnośnik do komentarza

dokładnie, jakby nic nie zmienili to byście teraz pisali, że od 10 sezonów w kółko to samo, nic nie zmieniają i jest nudno. Zmienili trochę formułę to jest narzekanie, że nie jest już tak jak kiedyś. Ja już was znam internetowi, polaczkowi malkontenci.

 

Śmiechowo.

 

Jakby to byli 'Przyjaciele' na poziomie to by nikt nie narzekał.

 

szejdj- chłopaki wyżej piszą, że już nie jest śmiechowo, a wręcz często awkward.

Odnośnik do komentarza

ja też uważam że kilka pierwszych sezonów było fajniejszych i czasem je sobie oglądam ponownie i zawsze mam dużo śmiechu

 

jednak nie podpinam się pod wasze marudzenie, bo mimo że ostanio jest nieco słabiej to i tak można sie pośmiać, było zaledwie kilka odcinków które serio były mocno słabe, ale nawet wtedy miałem więcej przyjemności z oglądania niż np ze słabych odcinków walking dead - bo one gdy są słabe to są naprawde mega nudne. a w BBT słabe odcinki poprostu są mniej śmieszne 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

9 odcinek 8 sezonu, rozmowa Leonarda i Sheldona XD

 

PS. Chciałbym żeby wrócili mocniej do nerdostwa bo zrobił się z tego taki trochę mniej standardowy serial obyczajowy. Pierwsze 3-4 sezony nie do pobicia :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...