Skocz do zawartości

The Big Bang Theory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

mnie troche przeraża w jakim kierunku dąży serial. o ile głównym wątkiem powiedzmy były relacje lenard_>penny

 

tak teraz każdy ma swoje love story i błagam żeby nie okazało sie, że Rajesh jest gejem bo sie wkoorwie

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

hindusa moglby przejechac walec w ktoryms odcinku bo to najch,ujowsza i najbardziej irytujaca postac

to przez homofobie

 

on specjalnie jest zrobiony tak jak by byl gejem, a nie jest

jego teksty o romantycznych spacerach i kremach do rąk są osłabiające ale właśnie o to w nich chodzi

 

w pierwszych seriach w sumie nie miał osobowosci, był poprostu typem ktory sie nie odzywa przy babkach, i czasem rzuci jakies zdanie na czwartego, teraz ma konkretną osobowość, tak jak sheldon. i jest to dziwaczna osobowość ale w sumei dosyc popularna w czasach zniewieściałych facetów. w dodatku ostatnio o wiele częściej pije przy kobietach i bierze udział w wiekszosci rozmów , kiedyś gdy była scena z penny to nigdy sie nie odzywal, mial tylko ze 2-3 "szepty" do howarda

 

co prawda osobowość howarda sie zmieniła dosyć powaznie, w koncu od pcozatku był ciapciakiem mieszkającym z matką ktory jednoczesnie chce byc babiarzem i podrywaczem, a teraz nie dość że sie ustatkowal, to jeszcze poleciał w kosmos (a najpierw wydawalo sie że nic z tego nie będzie gdy na obozie NASA zachowywał sie jak ciamajda)

 

leonard i peny to w sumie podobnie sie zachowuja caly czas, chociaz leonard z uległego zakmpleksionego nerda stał sie upierdliwym gosciem ktory wywleka niezręczne kwestie w najmniej odpowiednich momentach

 

za to sheldon mimo "niby związku" chyba jednak nadal jest sheldonem, mimo że przejawia czasem minimalne uczucia to jednak robi to w swoim ooschłym kalkulacyjnym stylu

wątpie żeby za pare odcinków miał wylądować z kimś w łóżku:p

 

akurat przez ostatnie kilka dni znowu (chyba 4 raz) oglądałem wszystkie 5 serii, wiec na świeżo mam obraz ich przemian

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

uwaga lekki spoiler:

mowili w wywiadach że przez to że howard jest w kosmosie to roż znalazł sobie nowego chłopaka, wiec pewnie bedzie go sporo jeszcze jakiś czas (teżniezbyt go lubie) , chyba po powrocie howarda maja byc jakies sceny zazdrosci ze roż znalazł sobie kogos nowego na boku :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nowy odcinek był spoko bo nie było w nim tego przymuła ze sklepu z komiskami, on był ok gdy miał 1 minutowe wejście raz na kilka odcinków, ale gdy jest go więcej to jego smutek i zamuła psują wesołość

 

i rzeczywiscie leonard troche schodzi na drugi plan i robi sie nijaki, sheldon opanował serial, a do tego narobiło sie dużo pobocznych wątków (już nie ma spotkań przy obiedzie gdzie wszyscy siedzą razem)

 

howard też troche dziwnie sie zachowuje w tym kosmosie, z tego co wiem żeby "latać" to siedzi na specjalnym siodełku-uprzęży , mowił w wywiadzie że go dupa od tego boli, teraz oglądając te nowe odcinki caly czas mam wrażenie że przez jego twarz przemawia zniechęcenie i cichy jęk "zdejmijcie mnie z tego" :/ jakoś mi to psuje odbiór

Odnośnik do komentarza

Najnowszy odcinek był ZAYEBISTY, dawno się tak nie uśmiałem przy tym serialu jak dzisiaj.

Te gierki i 'present', 'polish' albo wrestling XDDD

Albo tekst Raja o wzajemnym wypełnianiu sobie dziur ze Stuartem XD

 

Yebłem.

To chyba najlepszy tekst z calego serialu, smiałem się z tego jak pop,ierdolony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...