Skocz do zawartości

The Big Bang Theory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczenie jest dostosowane do polskiego odbiorcy nie znającego angielskiego. Jak znasz angielski to oglądasz całkowicie w oryginale. Prosta piłka.

 

Tak, tylko że... Ty znasz angielski. Naprawdę nie potrafię tego zrozumieć. Wolisz się więc męczyć i jeszcze w tle lektora wyszukiwać różnice między oryginałem i lektorem?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Już napisałem :) Jakbym oglądał pojedyncze odcinki, to tak jak mówisz, ale że oglądam po 5-6 jeden za drugim, to wolę z lektorem. Skupianie się na angielskim to zawsze większy wysiłek, a przy oglądaniu takiego serialu komediowego w długich sesjach liczy się dla mnie też komfort.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A wracając do tematu związanego z serialem - czytałem na Wikipedii, że serial jest już zakontraktowany na co najmniej 7 sezonów, myślicie, że dobiją do 10? Sprawdzałem oglądalność i są blisko poziomu Przyjaciół. Moim zdaniem jest szansa.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Już napisałem :) Jakbym oglądał pojedyncze odcinki, to tak jak mówisz, ale że oglądam po 5-6 jeden za drugim, to wolę z lektorem. Skupianie się na angielskim to zawsze większy wysiłek, a przy oglądaniu takiego serialu komediowego w długich sesjach liczy się dla mnie też komfort.

 

 

rozumiem dyskomfort i skupianie sie ogladajac np Spartacusa w oryginale ale w BBT ? Bez jaj.

ja ten serial ogladam zawsze na biezni i jeszcze nie zdazylo sie abym wy(pipi)al sie przez to ze musze sie skupic aby zrozumiec zart sheldona.

Odnośnik do komentarza

W znakomitej większości przypadków oglądanie filmów z lektorem kończy się u mnie zażenowaniem durnym tłumaczeniem, ot co. Zazwyczaj oglądam filmy/seriale z angielskimi napisami, polskie lub lektor mnie zbyt rozpraszają. Nie wspomnę już o tym, że przez lektora obraz ruchomy potrafi stracić połowę klimatu, to samo tyczy się gry aktorskiej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ja yebie, jaka spina pośladów XD

Ja yebie, jaka spina pośladów XD

moze nie spina tylko przestroga ze lektor niszczy 3/4 seriali ;(

a o dubbingu nie wspomne przyklad gwiezdne wojny i obi wan, ktory brzmi jakby mieczem zachaczyl o wlasne jajca

Edytowane przez szpic
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nadrobiłem zaległości. 5 sezon dawał radę a i Amy tak nie irytowała jak wcześniej. Mało matki Leonarda (a szkoda bo dobre epy są gdy się pojawia) no i Sheldon jakiś żywszy się zrobił. Nawet raz śmiechu nie mógł powstrzymać.

 

Kiedy jest premierowy odcinek 6 sezonu w Usa?

Nadrobiłem zaległości. 5 sezon dawał radę a i Amy tak nie irytowała jak wcześniej. Mało matki Leonarda (a szkoda bo dobre epy są gdy się pojawia) no i Sheldon jakiś żywszy się zrobił. Nawet raz śmiechu nie mógł powstrzymać.

 

Kiedy jest premierowy odcinek 6 sezonu w Usa?

 

Pewnie we wrześniu.

Odnośnik do komentarza

SZOKER!

I tak nie taki jak gdy dowiedziałem się, że Barney jest gejem. To był szoker.

 

W sumie i tak serial podupadł w tym sezonie więc co za różnica...

A czemu to miałaby być jakaś różnica?

Nie wiem tak mi się napisało. Taki o pretekst żeby napisać, że serial podupadł. Czepiasz się.

 

W sumie jak już było wszem i wobec wiadome, że Neil Patrick Harris to gej to HIMYM też dostał zadyszki, coincidence? I don't think so...

:ph34r:

Odnośnik do komentarza

SZOKER!

I tak nie taki jak gdy dowiedziałem się, że Barney jest gejem. To był szoker.

 

W sumie i tak serial podupadł w tym sezonie więc co za różnica...

A czemu to miałaby być jakaś różnica?

Nie wiem tak mi się napisało. Taki o pretekst żeby napisać, że serial podupadł. Czepiasz się.

 

W sumie jak już było wszem i wobec wiadome, że Neil Patrick Harris to gej to HIMYM też dostał zadyszki, coincidence? I don't think so...

:ph34r:

Czyli od drugiego sezonu? Bo oznajmił światu pod koniec 2006 roku.

Może już się nie pogrążaj dalej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...