Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Ty, ale ja gierki kupuję w pierwszej kolejności po to, aby w nie grać, będąc przy tym uczciwym. Kto faktycznie otrzyma za to pieniądze obchodzi mnie w naprawdę rzadkich przypadkach.

Sorry za offtop ale...

 

Skoro nabywasz gry dla samego grania, to czemu kupować a nie ściągać? Policz ile gier w życiu kupiłeś, ile za nie zapłaciłeś i pomyśl czy zamiast tego nie lepiej było ściągnąć wszystko z neta a za kasę wyjechać na wakacje marzeń z żoną/dziewczyną/kolegami :)

 

 

Ja właśnie dlatego płacę za gry, bo to swoisty sposób wyrażenia swoich odczuć - "zrobiliście niezłą grę, macie kasę, zróbcie równie dobry sequel". Jak mam do czynienia z grą która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego i MAM NADZIEJE, nie doczekamy się jej kolejnej odsłony to wtedy można ściągnąć. Choćby ostatni Duke NUkem - gra nie warta złamanego grosza, która znudziła mnie po 3h grania.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Której części słowa "uczciwy" nie rozumiesz?

 

Nie piracę, nie będę, i nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję na ten temat. A jeśli Ty sobie ściągasz nielegalnie gierki z Internetu, to lepiej zachowaj to dla siebie.

 

A DNF całkiem przyzwoita gra, co też już pisałem w kilku miejscach. Będąc w trakcie przechodzenia singla po raz drugi tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. Ale w tej kwestii zapraszam na "blogasska" jeśli chcesz poczytać ścianę tekstu na ten temat.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu Humble Bundle, to jeżeli ktoś do tej pory (do 10:30 AM PST ) zakupił trzecią część, to 5 gierek z drugiej edycji HUmble Bundle ma za darmo :) Jeżeli jednak ktoś się spóźnił z zakupem, to zestaw z drugiej edycji może otrzymać pod warunkiem, że zapłaci za trzeci zestaw więcej niż wynosi jego średnia cena (w tym momencie $4.83).

Odnośnik do komentarza

Dziwne, te kłeki i doomy kosztują tyle co ID Software Pack, który już nabyłem. Oprócz Quake 4 to nic chyba tam więcej nie ma. Świetna promocja, nie ma co.

 

Ciekawe co jutro będzie. Lista gierek kupionych, ale jeszcze niezainstalowanych rośnie w zatrważającym tempie...

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza
Steam Trading Beta lets you securely trade your in-game items for other in-game items from parti(pipi)ting games. You can also trade Steam gifts (games on Steam that you've purchased but not yet added to your Games Library).

 

Want to try it out? In Steam, go to Steam > Settings, and opt into Steam Trading Beta. That's it! Now your Steam Community profile will have an item inventory, and you'll be able to view the item inventories of every public profile in the Steam community.

 

Now that you've opted into the Trading Beta, you can invite people to trade through Group Chat, and trade with anybody in your Friends List who's also opted in. Just right-click on their name and select "Invite to Trade" from the dropdown menu. Once your friend accepts your offer to trade, a trade window will open up. The first time you open the trade window, a step-by-step walkthrough will guide you through your first trade.

 

That's it! Opt in and get trading, or surf over to the Trading Beta FAQ for the nuts and bolts. And remember: Trading is still in beta, so don't forget to give us your feedback here on the Forums.

 

Valve has revealed the Steam Trading Beta, a new system that currently enables Steam users to trade Team Fortress 2 items and Steam Gifts with each other.

 

Other games are set to follow: "We’re working now with other game developers to incorporate both Trading and Inventories," reads the Steam Trading FAQ. "Portal 2 should be reasonably soon and we hope to have several third-party games in the next few months."

Valve confirmed that gamers would be able to trade either bought or received gifts, but not used games.

 

"Only games that have been bought as a gift, and thus have never been played, can be traded," confirmed Valve. "Once the Steam Gift is opened and added to your game library, you won’t be able to trade it again."

 

 

 

narazie niewiele, ale kto wie co sie z tego urodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...