Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, tylko u mnie LA noire wyglada paskudnie po wylaczeniu wszystkich opcji, a do tego i tak jest niegrywalne? Do tej pory we wszystko gralem na max w HD.
Chciałem w dniu promocji złośliwie napisać coś na temat gier wydawanych przez Rockstar na PC, ale się powstrzymałem, aby nie wyjść na trolla. Niemniej jednak z tego co widzę tradycja ciągnie się dalej.

 

po kilku godzinach grania można wyczuć że to gra Rockstar, nawet gdyby nie dali swojego logo gdzie popadnie. Historyjki fajne, ale przez godzine mialem więcej problemów z bugami/sterowaniem/blokowaniem sie w scianach niz we wszystkich grach w 2011.

Odnośnik do komentarza

Ale mówisz o oglądaniu przedmiotów? Na WSADzie sprawdza się lepiej, mozna dokładnie kontrolować :)

Pojawiających się obiektów i innych takich ja osobiście nie doświadczyłem, a każdy centymetr każdej sprawy przeczesywałem z nosem w teksturach...

Odnośnik do komentarza

No w sumie wszystkie tego typu momenty są uproszczone do bólu, widać wyraźnie że nacisk jest położony gdzie indziej. Ja to prawdę mówiąc nawet autem nie smigałem, tylko skipowałem.

Ale już przesłuchania i kombinowanie dowodami potrafią przypalić mózgownicę ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też nie jeżdżę autem. Ciągle robi to mój partner.

Model jazdy tez jakiś dziwny..... pamiętam co innego z GTA IV i na to samo liczyłem tutaj.

Zacząłem ostatnio Homicide desk i zaczyna mnie tez irytować to, zę sprawy kończyć się zaczynają po zebraniu dowodów. Żadnej rozmowy z podejrzanym etc... zbierasz last dowód i nagle Twój przełożony zaczyna Cie chwalić.

 

 

A jeszcze bardziej mnie w(pipi)ia, że gra nie ma fabuły jako takiej. Ot seria minigierek (sprawy) i tyle. Ludzie narzekali, zę pierwszy AC był nudny. Tam przynajmniej wiedziałem po co robię to co robię. Tutaj mam wrażenie, że gram w semi-logiczną grę na DSa.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie jeżdżę autem. Ciągle robi to mój partner.

Model jazdy tez jakiś dziwny..... pamiętam co innego z GTA IV i na to samo liczyłem tutaj.

Nom, troszkę nie czuć masy aut. Ale da się przyzwyczaić.

 

Zacząłem ostatnio Homicide desk i zaczyna mnie tez irytować to, zę sprawy kończyć się zaczynają po zebraniu dowodów. Żadnej rozmowy z podejrzanym etc... zbierasz last dowód i nagle Twój przełożony zaczyna Cie chwalić.

Tutaj nie bardzo rozumiem co masz na myśli, ale... wait for it, jeżeli dobrze rozumiem, to dostaniesz to czego chcesz ;)

 

A jeszcze bardziej mnie w(pipi)ia, że gra nie ma fabuły jako takiej. Ot seria minigierek (sprawy) i tyle. Ludzie narzekali, zę pierwszy AC był nudny. Tam przynajmniej wiedziałem po co robię to co robię. Tutaj mam wrażenie, że gram w semi-logiczną grę na DSa.

Żeby nie spoilować... wait for it. Zobaczysz że wszystko się składa w jakąś sensowną całość. Jak znajdziesz to czytaj też gazety.

Odnośnik do komentarza

Ale mówisz o oglądaniu przedmiotów? Na WSADzie sprawdza się lepiej, mozna dokładnie kontrolować :)

Pojawiających się obiektów i innych takich ja osobiście nie doświadczyłem, a każdy centymetr każdej sprawy przeczesywałem z nosem w teksturach...

 

o zwykłym bieganiu, juz sie przyzwyczailem ze chodze na boki, moge sie cofnac... a tu obraca sie jak malpa :<

Może to wina dysku czy coś, jak jade na pełnym gazie po prostej to po jakimś czasie doganiam wczytujące sie tekstury, auto potrafi wjechac w srodek budynku i sie zablokowac :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

uzależniłem się od OMD i właśnie obmyślam taktyki na poszczególne poziomy aby wbić z każdym do top 100. Z jednym jestem już w pierwszej trzydziestce :ph34r: .

Zaraz za Skyrimem to jest mój najlepszy zakup w 2011 roku

i nie jest tak źle z myszą jak pisze Suavek - odpowiednia kombinacja smoły, lawy i tych mielących wałów i można zapomnieć o kuszy i nabijać combosy mieczem

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Ale mówisz o oglądaniu przedmiotów? Na WSADzie sprawdza się lepiej, mozna dokładnie kontrolować :)

Pojawiających się obiektów i innych takich ja osobiście nie doświadczyłem, a każdy centymetr każdej sprawy przeczesywałem z nosem w teksturach...

 

o zwykłym bieganiu, juz sie przyzwyczailem ze chodze na boki, moge sie cofnac... a tu obraca sie jak malpa :<

Może to wina dysku czy coś, jak jade na pełnym gazie po prostej to po jakimś czasie doganiam wczytujące sie tekstury, auto potrafi wjechac w srodek budynku i sie zablokowac :sorcerer:

 

Mam wszystko na fulhade3dstroboskopowo i nic się nie doczytuje, więc to albo wina ramu[ilość] albo dysku[(pipi)owy].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...