Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

warto czekac na przeceny gier valve - 75% ? jest jakas szansa na to czy brac jak jest -50% ? baaardzo napalilem sie na orange boxa i w sumie moglbym kupic za te 7E ale zdaje mi sie, ze na wielkanoc bylo taniej

na wielkanoc czesto w w nagrodach byl orange box.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

blogoslawieni ci co nie widzieli a uwierzyli

 

pod wzgledem samego sale to fajnie rozwineli. flash sale i community choice obok normalnych daily i packow sa fajne.

ale pod wzgledem summer camp to krok wstecz. brakuje mi tych zadan.

brakuje prezentów i darmowych gierek z wiosennej

Odnośnik do komentarza

Są przeceny, głosowania i jakieś achievementy, za które póki co nic nie ma.

 

Szczegóły odznak możesz sprawdzić w profilu klikając na "View all badges"

 

Albo ujawnią coś w późniejszym terminie, albo zrezygnowali z achievementów w grach, biorąc pod uwagę jakie przekręty miały miejsce ostatnio, a także, że nie wszystkie gierki są dostępne we wszystkich regionach świata (np. Rusty Hearts trzeba było ręcznie instalować, by zaliczyć achieve'a zimą).

 

Pierwsza kasa już wydana... - skusiłem się na Ys. Cicho liczę, że ten drugi też będzie nieco taniej.

 

Przy okazji, orientuje się ktoś o co biega z Puzzle Quest 2? Nigdy nie widziałem tej gry w żadnej promocji, choćby -25%. Wiem, że była jakaś kilka lat temu, ale w ostatnich większych summer/winter/holiday sale nigdy.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ktoś poza mną czaił się na Ys. Origin jest właśnie we "Flashu" za 6,4€ przez następne 6 godzin, przecenione o 60%. Pograłem troszkę wczoraj w Oath (-66%) i bardzo przyjemnie się zapowiada. Taki Hack'n'Slash-JRPG. Najbardziej mnie cieszy, że chodzi płynnie i wygląda zaskakująco ładnie na dość wiekowym już laptopie - a akurat takiej gierki na niego szukałem, do pogrania w wyrku na klawiaturze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...