Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Steamowy “Summer Sale” coraz bliżej. My znamy już pewne szczegóły (wyprzedaż potrwa 11 dni i każdego dnia będą się pojawiać nowe "Summer Sale Indie Bundle Day")

cały news ->

Niektórym naszym czytelnikom udaje się dostać w miejsca, o które byśmy ich nie podejrzewali. I tak jeden z niezgranych czytelników dotarł do informacji na temat tego, co znajdować się będzie w corocznej promocji Steam – Summer Sale.

 

“Summer Sale” w tym roku miał jakieś problemy, opóźnienia powodowane deweloperami i tym podobne. Wiadomo, że jednak będzie. A wiadomo za sprawą małego narzędzia wyciągającego informacje z platformy dystrybucji cyfrowej Valve, za pomocą API (tak przynajmniej myślę, że to to).

 

No dobrze, ale co wiemy? Wiemy na pewno, że pojawią się paczki indyjskie, i wiemy jakie. Oto one:

 

Summer Sale Indie Bundle Day One:

  • The Baconing
  • EDGE
  • Anomaly Warzone Earth
  • Cave Story +
  • Lone Survivor

Summer Sale Indie Bundle Day Two:

  • Universe Sandbox
  • E.Y.E
  • Oil Rush
  • Botanicula
  • Splice

Summer Sale Indie Bundle Day Three:

  • Braid
  • BIT.TRIP BEAT
  • Runespell: Overture
  • Bunch of Heroes
  • Insanely Twisted Shadow Planet

Summer Sale Indie Bundle Day Four:

  • Atom Zombie Smasher
  • Sanctum
  • Blocks That Matter
  • Superbrothers: Sword & Sworcery EP
  • A Valley Without Wind

Summer Sale Indie Bundle Day Five:

  • Audiosurf
  • Greed Corp
  • Gemini Rue
  • The Tiny Bang Story
  • Ys: The Oath in Felghana

Summer Sale Indie Bundle Day Six:

  • DEFCON
  • Awesome
  • SpaceChem
  • TRAUMA
  • Ticket to Ride Online

Summer Sale Indie Bundle Day Seven:

  • Zombie Driver
  • Dungeons of Dredmor
  • Vessel
  • Avadon: The Black Fortress
  • QUBE

Summer Sale Indie Bundle Day Eight:

  • Wings of Prey
  • Hoard
  • Sword and Soldiers HD
  • Demolition, Inc.
  • Sol Exodus

Summer Sale Indie Bundle Day Nine:

  • Zeno Clash
  • VVVVVV
  • Revenge of the Titans
  • Jamestown
  • Capsized

Summer Sale Indie Bundle Day Ten:

  • Machinarium
  • Eufloria
  • Beat Hazard
  • BIT.TRIP RUNNER
  • All Zombies Must Die

Summer Sale Indie Bundle Day Eleven:

  • World of Goo
  • Star Ruler
  • Hydrophobia
  • Orion: Dino Beatdown
  • Waveform

Uff. Jak zatem widać letnia wyprzedaż “magazynów” Steama potrwa 11 dni, co więcej się w niej znajdzie? Ciężko powiedzieć, póki co mignęła mi gdzieś paczka Civilisation V.

 

Jakie zaś będą ceny? Jeszcze nie wiadomo, ale obstawiam, że niskie. Można się szykować.

 

 

Ciekawi mnie cena tych paczek (biorąc pod uwagę, że większość tych gierek była już w HumbleBundle). Mnie osobiście z gier indie interesuje tylko Insanely Twisted Shadow Planet (no i może jeszcze QUBE, jakoś mam słabość do gier FPP - first person puzzle).

Odnośnik do komentarza

Data 12-23 lipca wyciekła na forum steam od jakiegoś indie developera. Post został szybko usunięty, ale patrząc na te najnowsze przecieki (11 dni promocji, indie bundle packi) oraz uwzględniając ostatni dzień na powtórkę największych bestsellerów, to raczej wszystko by się zgadzało.

 

Oczywiście niczego oficjalnie nie ogłoszą aż do samego startu promocji, ale w obecnej sytuacji uważam, że data 12 lipca jest niemalże pewniakiem.

 

Ja tam bardziej ciekaw jestem ewentualnych "konkursów" niż promocji. Odrobina zabawy nie zaszkodzi, a może coś się "wygra" przy okazji. A tak to czaję się raptem na garstkę tytułów, i to też tylko jeśli przecenią je o 66-80%, tj. Legend of Grimrock, oba Ys, pierwszy Torchlight, Puzzle Quest 2 oraz Sins of the Solar Empire Rebellion. No ale zobaczymy w ostateczności...

Odnośnik do komentarza

Moje konto bankowe jest już gotowe ^_^

Ciekawe tylko, czy faktycznie dzisiaj zacznie się Summer Sale, oby tylko dali jakieś fajne akcje w stylu zbierania trofeów z gier i wymiany ich na jakieś dlc i pomniejsze gierki. Na ostatnim zimowym Sale'u zgarnąłem Witcher:Directors Cut i Civilization IV, a na poprzednim Summer Sale DLC do TF2 i Killing Floor.

Odnośnik do komentarza

u mnie moj nr1 wishlist ys: the oath in felghana 66% przez caly summer sale wiec jestem zadowolony i nie musze sie spieszyc

 

te badges mnie zawiodly.. liczylem na jakies achievementy z konkretnych gier, najlepiej wlasnie przecenianych tego dnia jak poprzednio a tu zwykle "glosuj 20 razy i kazdego dnia + kup gre"

wiadomo choc czy lvl tej odzanki cos mi potem dadza?

to samo z pillar of community

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...