Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakaś nowa kryształowa kula.

 

Ostatnie summer sale podobno zaczynały się w ostatni czwartek czerwca.

 

A prawda jest taka, że jak będzie, to będzie - dowiemy się po niedziałającej stronie. Mnie jednak obecnie aż tak spieszno nie jest do kolejnych wydatków.

Odnośnik do komentarza

Z Batmanem bym się wstrzymał, o ile nie dadzą jakiegoś wydania zbiorczego. A tu nie widzę ani GOTY, ani DLC (wszystko N/A z jakiegoś powodu). Zresztą, sam mam jeszcze Arkham Asylum do przejścia, więc mi się nie spieszy.

 

Ja tam też się jakoś szczególnie nie napalam tym razem. Większość tego co chciałem mam już poprzednich promocji lub daily. Teraz to co najwyżej jakieś popierdółki typu Torchlight, Ys, Legend of Grimrock, Puzzle Quest 2 (daliby to wreszcie do wyprzedaży...) itp. Sins of a Solar Empire Rebellion raczej obniżki nie dostanie świeżo po premierze.

 

Nie pogardzę natomiast jakimiś konkursami, jak ostatnio. Tj. achievement hunt, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Stona wspomniał o achievement hunt-ach, właśnie ciekawi mnie czy będzie w tym roku, jak dobrze pamiętam rok temu summer sale miało, 2 lata temu nie...trzeba będzie znowu pościągać cs-a,dod, killing floor inne takie duperele co zazwyczaj miały te achviementy

 

nadzieja ze jakieś dobre daily przeceny dostana gry typu Skyrim, Anno 2070, Saints Row 3, Tropico 4 a nie same bardzo stare albo indie gierki

dzisiaj wziąłem samego Deus ex: HR za 7.49$

Odnośnik do komentarza

Event trwa np 2 tygodnie. Codziennie o godzinie 19:00 zaczyna się "nowy dzień". Codziennie na sale ląduje około 15 tytułów w różnych przecenach, nie ma stałej wartości. Nowości jak Max Payne 3 moga dostać 25% a taki Deus Ex: HR może mieć 75%.

Dodatkowo przez cały event są inne sale "w tle" które nie są aż tak mocne. Np Valve Bundle, Bethesda BUndle etc.

Odnośnik do komentarza

daliby juz ten summer sale bo draznia mnie bardziej niz wizardzi z ogloszeniem landow w m13

LAWL xD

 

Się słabo znam, ale podejrzewam, ze Magic dostaje jakieś zmiany w systemie resource?

 

 

 

A dwa:

@Voytec

Jest coś takiego "magicznego" że się woli Steam wersję niż jakiś tam box, nie? ;)

Achivy, zawsze mam swoja kopie na serwerach, sciaga sie z maksymalna predkoscia. Ogrywam na PC exy z X360 i Steam bardzo mi w tym pomaga. ;)

Odnośnik do komentarza

Juz bym mogl sobie i za 30 zl kupic pudelkowa wersje, ale chce ze Steama.

Ostatnio kupiłem Might&Magic: Clash of Heroes w serii UbisoftExclusive (w pudełku) i w środku był kod na wersje ze Steama, więc może w przypadku Conviction też tak jest.

 

P.S. A co do CoH to nie dość, że kupiłem taniej niż w promocji na steamie, to jeszcze gratis dostałem kod na DLC :D .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...