Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, nie mam tej odznaki za Sale'a, a chyba dzisiaj ją przyznawali bo brat ma.Szkoda, może coś by za nią było.To trzeba było chyba co 8godzin glosowac by ja miec,ale az takim zapalencem nie jestem bo do roboty trzeba jednak chodzic i nie bylo kiedy glosowac.

Ja starałem się nie szaleć zbytnio. Co się teraz nie kupi to wpadnie na Winter Sale.

A więc wpadło/y:

Max Payne Bundle (1,2)

Trine2

FEAR

Red Orchiestra 2

Liczę, że na święta dadzą Grimlock'a i Torchlight w przecenie za 75% :D

Jedno co mnie tylko wkurzyło to fakt, że tym razem nie było ID,Doom/Quake packów na przecenie. Zawsze ID miało całą paczkę, a teraz mi jej nie wyszukuje. Ciekawe czy to tylko jednorazowy wybryk czy tak już będzie stale :confused:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

-40% tylko, sknery :confused:

 

btw. na steamie jest info Day Z Mod requires Arma II: Combined Operations which is made up of Arma II and Arma II: Operation Arrowhead

jakis czas temu na stronie DayZ czytalem też że arma 2 free nie działa z modem, ktoś to sprawdził?

 

No wiadomo, że jest takie info. Ktoś, kto się nie orientuje, wyda niepotrzebnie więcej kasy... Można grać z Arma Free albo z piratem podstawki (z wersją free są gorsze tekstury).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mialem (prawie) nic nie kupowac bo juz wszystko mam przeciez... ale wyszlo jak zwykle.

 

- KOTOR

- dwa wieksze DLC do SR3

- Ys Oath in Felghana

- Fable Lost Chapters

- Dead Rising 2: Off the Record

- Botanicula

- Abe's Exodus/Odyssey

- PixelJunk Eden

- Insanely Twisted Shadow Planet

- ARMA 2 CO

 

portfel [*]

 

 

GAAAAAAAAAAAAAAAABEEEEEE

Odnośnik do komentarza

ja tylko:

- Trine/Trine2

- Serious Sam 3 (i trochę się zawiodłem, bo nie ma tutaj takiego nagromadzenia bezmyślej akcji jak w poprzednich odsłonach a przecież tej gry nie kupuje się po to aby biegać korytarzami)

- ARMA 2 CO (przy czym pierwsze wrażenia z DayZ nie są jakieś bardzo pozytywne, bo raz że gra jest jakoś dziwnie zoptymalizowana i na high w 1080 nie wyciąga wymaganych 60fps a dwa, że te zombie zachowują się losowo - raz przejdę cicho kilka metrów od jednego i nic a innym razem widzę jak coś wybiega na mnie dosłownie zza horyzontu i atakuje)

 

raz, że nie było nic więcej wartego uwagi a dwa, że za tydzień wychodzi OMD2 a za miesiąc Torchlight 2 więc wolę wydać na coś w co zagram teraz a nie na zasadzie "się kupi, bo tanio, kiedyś się zagra"

Odnośnik do komentarza

zeby tak jeszcze przejsc wszystko co sie ma na steam przed kolejnym sale...

 

mi w dayZ bardziej przeszkadzaly bugi ze zombie niby na mnie biegnie, nagle sie teleportuje tam gdzie stal, nagle sie teleportuje obok mnie i bije (i ofc bleed w pierwszym uderzeniu). i wez tu wyceluj z takiej np kuszy bo nie chcesz sciagnac calego miasta na siebie. do czasu full raczej w to nie bede grac bo szkoda nerwow na bete.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

więc wolę wydać na coś w co zagram teraz a nie na zasadzie "się kupi, bo tanio, kiedyś się zagra"

Egzakli!

 

Raz popełniłem taki błąd i mi styknie ;p

ja kupilem na zasadzie o kurna jaka oferta w sklepie 2x drozej.

Kupie teraz gre a potem kupie komputer co to uruchomi xD

i teraz mam 150gb sciagania

Odnośnik do komentarza

Ja ograniczyłem się tylko do tych tytułów, w które wiem, że zagram przed świąteczną wyprzedażą (i dlatego choć taki Fallout NV był za pół darmo, to jednak na razie sobie go darowałem) ;) .

 

Moje zakupy to:

- Toy Soldiers (jak dla mnie najlepszy tower defence w jakiego grałem)

- Civilization 5 GOTY

- SC: Conviction

- Dear Esther

- QUBE (100% gra logiczna, zero fabuły, oprawa audiowizualna przeciętna... jeśli kogoś interesuje ten tytuł to niech lepiej i tak poczeka aż gra trafi do HB)

- Insanely Twisted Shadow Planet

 

P.S. Zwracaliście uwagę na tło w sklepie podczas wyprzedaży :P :

 

c5NYUa.gif

 

Odnośnik do komentarza

ja kupilem na zasadzie o kurna jaka oferta w sklepie 2x drozej.

Kupie teraz gre a potem kupie komputer co to uruchomi xD

Takie coś ma swego rodzaju sens.

 

Ja zrobiłem odwrotnie.

Kupiłem coś tak starego (słysząc wszędzie głosy jaka to świetna gra), że wizualnie po prostu nie dam rady chyba. Nawet się do instalacji nie mogę przemóc jak widzę screeny z gry :P

 

Jestem ta osobą, która jednak ma jakieś osobiste standardy i nie mówi "że grafika się nie liczy" :)

 

 

 

 

 

Moje zakupy to:

- Toy Soldiers (jak dla mnie najlepszy tower defence w jakiego grałem)

A to nie jest "odwrotność"? Że masz X ludzików i się przedzierasz na koniec mapy?

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zadowolony w sumie z zakupów. Oba Ys kupiłem poniekąd w ślepo, gdyż miłośnikiem zręcznościówek nie jestem, a przy Oath bawię się zaskakująco dobrze. Urok tkwi w prostocie i rozwinięciu pozornie banalnych pomysłów i rozwiązań. Fajne walki z bossami - trudne, ale wymagające rozpracowania dobrej taktyki. Jedyne co mi się nie podoba, to że ekwipunek ma aż takie duże znaczenie - wybierze się człowiek na bossa i ma problemy, a jak ulepszy zbroję czy miecz raptem dwa razy to już dużo prościej. Póki co jestem gdzieś w połowie po kilku godzinach i już nie mogę się doczekać zabawy w Origin. Mam nadzieję, że XSEED wyda więcej części na Steam.

A propos, zabawne nawet achievementy toto ma.

 

Kupiłem też Torchlight - przyjemna sieka na 20min i odstawienie bez obaw o checkpointa czy stratę czegokolwiek. Kto chce Ą Ę grindowania i kolekcjonowania świecidełek do wystawiania w AH lub zabawy Inferno niech sięgnie po D3. Reszta równie dobrze może sięgnąć po Torchlight, bo rozgrywka taka sama, a gra (w promocji) 10x tańsza. No chyba, że kogoś naprawdę razi nieco cukierkowy (Warcraftowy?) design.

Ja zaś zrobiłem ten błąd, że wybrałem grę na normal - strasznie łatwe toto.

 

Wyjątkowo zaś powstrzymałem się od brania gier "bo tanio". Jasne Fallout NV Ultimate tani i z pewnością kiedyś będę chciał zagrać, ale to raczej nie w najbliższej przyszłości. Nawet Skyrim nie dokończyłem i nie mam na to za bardzo ochoty obecnie. Patrząc ile razy ta przecena się pojawiała, stwierdziłem, że nie ucieknie - weźmie się jak najdzie człowieka ochota.

 

Niemniej jednak muszę przyznać z drugiej strony, że jakiś ten Sale bez szału generalnie, czy tam rozgłosu. Wałkowali w kółko na zmianę albo największe (s)hity, albo kolejne indie duperele, które trafią do bundli prędzej czy później. Który to raz Warhammer był w promocji na przestrzeni ostatnich paru miesięcy już nawet nie będę próbował liczyć. Tymczasem osoba, która (tak jak kiedyś ja) czaiła się na obniżkę Transformers: War for Cybertron, pewnie czuje się rozczarowana. No i już wystarczająco się żaliłem, że znowu Puzzle Quest 2 nic nie przecenili, a pozostałe odsłony góra o 50%. Kind of lame.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...