Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak najbardziej - lecz ściskanie się we 2 (lub więcej) przy jednej klawie nigdy nie było wygodne
ale to nie ma być wygodne tylko ma być fajna zabawa a właśnie najlepiej wspominam czasy kiedy zbieraliśmy się u kumpla, ten odpalał MAME i tłukliśmy w KoF, X-men, Garou i inne kiedy za plecami reszta komentowała to co się dzieje na ekranie. Kilka klawiatur padło, kilka razy ktoś się pokłócił, niekiedy wchodzili rodzice domownika i mówili aby nie drzeć ryja.

 

a konsole? Raz przyniosłem PS2 z Tekkenem; pograliśmy godzinę i wróciliśmy do NeoGeo, bo to właśnie tam były najlepsze bijatyki.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym zakupie gre. W sekcji DRM mam napisane tylko:

 

"DRM:Steamworks (Requires a third-party download and account)"

 

Rozumiem, ze po zakupie dostane klucz ktory bez problemu steam mi przyjmie ?, bo inna gra w tym sklepie ma dodatkowo

 

"DRM:Steamworks (Requires a third-party download and account)

Activation:Can be activated on Steam"

 

 

Sam sobie odpowiedzialem - gra moze byc aktywowana na steamie bez problemu ;]

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi bardziej o komentarz rozgrywki. Mamy parę spikerów, którzy cały czas powtarzają te same suche linijki. Rozgrywka jakaś mało odkrywcza, jedyna dobra sprawa z tym przeładowywaniem broni, jak w Gears of War. Trzeba trafić w słodki punkt żeby szybciej przeładować broń. Strzelanie wydało mi się mało satysfakcjonujące i po prostu niefajnie mi się w to grało :)

Odnośnik do komentarza

Jedna z najlepszych gierek z PSN/XBLA w końcu trafi na steam:

steamimage1sm1.png

Castle Crashers Steam Features:

Integrated voice chat

Steam Achievements

Gamepad support

Steam Cloud Support

Local and Online Multiplayer

Colorful hand drawn 2D visuals!

Over 30 levels plus five arena modes

Unlock more than 25 characters and over 40 weapons!

Intuitive combo and magic system: Unlock an arsenal of new attacks as your character progresses through the game.

Experience system: Level up your character and adjust Strength, Magic, Defense, and Agility.

Animal orbs: These adorable little companions each add different abilities to aid you on your journey

Arena mode: Battle other players in free-for-all or team matches with four unique modes to choose from!

Insane Mode: Test your skills in the ultimate campaign challenge.

 

System Requirements

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8

Processor: Dual Core Processor 2GHz+

Memory: 1GB

Hard Disk Space: 300MB

Video Card: Graphics: 256 MB dedicated directx 9.0c compatible card

Sound: DirectX 9.0 compatible sound card

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To juz wiemy co daje odznaka "Pillar of Community". ;)

 

2 beta invites each are going out now to the first 50,000 re(pipi)ients of the Pillar of the Steam Community badge. More invites will go out daily until we end the beta period and turn it live for everyone.

Chodzi o zapki do bety "new Steam Community".

 

1z2ownd.jpg

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...