Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Batman AC GOTY kosztuje 21 euro. Póki co jest przeceniony o połowę.

 

A prawdę mówiąc nawet jedynki jeszcze nie przeszedłem, więc aż tak mi się nie spieszy - poczekam na 75%. ;p

 

FTL możesz kupić za 10$ na oficjalnej stronie gry, gdzie dostaniesz zarówno wersję DRM-Free, jak i klucz Steam. Bez promocji co prawda, ale imo najkorzystniejsza oferta, dopóki gra nie trafi do bundla jakiegoś.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Uwaga, KOTOR 2 za 2.5 euro przez najblizsze 7h 26min

 

 

EDIT

Tak swoja droga ktos z foruma moglby mi kupic i przeslac gifta z KOTOREM 2 ? Kase oczywiscie od razu przeleje (sam bym sobie kupil, ale cos mi karta nie chce zadzialac ani ze steamem ani z Pay-Palem).

 

Bylbym wdzieczny.

 

EDIT2

Tak btw to mam 2 gifty z Dota 2 do rozdania, wiec jesli ktos jeszcze nie ma gry a chcialby juz zagrac to niech zrobi wpis w tym temacie.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

no właśnie niby licznik się zresetował, ale promocje dalej są te same :D

 

edit:

ok chyba coś jest z(pipi)ane na steamie bo skoro oferty zmieniają sie co 24h to licznik wskazujący 24h 12min za szybko się przekręcił

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Ta zakładka z grami indie to też jakieś daily deale, czy też po prostu jak nazwa wskazuje gry promowane w danym dniu? Lista się zmieniła, ale ceny nieszczególnie - np. taki Recettear już wczoraj był -50% z tego co widziałem.

 

Generalnie chyba nie ma się co nastawiać na jakieś rewelacje. Te dopiero za miesiąc, jeśli już.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zawsze rację :D

 

Z innej beczki - zauważyłem właśnie, że w kliencie Steam przy wyświetlaniu listy zniknęły mi miniaturki ikon obok nazw gierek. Gdzieś to się da przywrócić, czy to usunięte zostało z którąś aktualizacją?

Kliknij na +, ktory znajduje sie na wysokosci pierwszej gry na gorze listy i tam dodaj ptaszka do ikon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja chce dark souls na przynajmniej -50%,jak bedzie wiecej to sie zesram.
<podaje pieluchę>

http://www.amazon.com/Dark-Souls-Prepare-Online-Game/dp/B00917DBUE/

 

15$, Steam & G4WL key.

 

Do zakupu trzeba podać jakiś dowolny adres z US.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Orcs Must Die 2 oraz wszystkie DLC: -75%

 

Batman Arkham City GOTY: -75%

 

Portfel: "FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU..."

 

 

PS. Kto nie weźmie OMD2 ten wafel.

 

ma ktos pozyczyc kase xD

ja niezdołam przelac zanim sie skonczy oferta

 

co dodaja w goty? Bo nie wiem czy oplaca sie dokladac te 2e

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...