Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie kupilem sniper elite v2 i limbo:(

to przegapilem, ale licze ze jeszcze beda na -75 (sniper byl na -50 )

oddword jest w mega cenie, 7.49 za komplet! lecz poczekam do 5tego, moze stanieje:) ja kupuje tylko na -75... bo czasem taniej idzie wyrwac w rodzimych sklepach badz alledrogo. ps. Dishonored mogliby dac -75:D

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Half Minute Hero jeśli trafi do daily. Kupiłem z flasha i nawet fajna zabawa jak na taką cenę. Proponuję jednak granie z grafiką w trybie Retro, gdyż ta nowa/domyślna ani sentymentalna, ani ładna. Za to muzyka i humor świetne.

 

No i działa przyzwoicie na naprawdę wiekowym lapku, więc jeśli ktoś lubi popierdółki do pogrania na wyjazdach itp. to także świetnie się gra do tego nadaje.

Odnośnik do komentarza
Nie mam jak tam zaplacic.
Najzwyklejszej w świecie karty płatniczej nie masz?

mam najzwyklejszą. Mniej zwyklejszej nie moge wyrobic...

najzywklejsze w swiecie nie dzialaja, np takie jak ma pko bp ;]

no ja z pko bp mam taka co jej jedyna fikusna funkcja to placenie zblizeniowe, ktore i tak malo kto akceptuje

z jakiego banku masz konto? jak ING jest opcja ogarniecia tego w 3min.

Odnośnik do komentarza
Nie mam jak tam zaplacic.
Najzwyklejszej w świecie karty płatniczej nie masz?

mam najzwyklejszą. Mniej zwyklejszej nie moge wyrobic...

najzywklejsze w swiecie nie dzialaja, np takie jak ma pko bp ;]

no ja z pko bp mam taka co jej jedyna fikusna funkcja to placenie zblizeniowe, ktore i tak malo kto akceptuje

z jakiego banku masz konto? jak ING jest opcja ogarniecia tego w 3min.

zaznaczylem fragment

 

ps odpowie ktos mi w pchlim targu i "faq zakupy za granicą"

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Dajcie linka do tego Batmana na amazonie, nie mogę znaleźć go na ich stronie, same pudełkowe gry widzę. Tam normalnie się dostaje klucz na Steam, tak?

tak

batman aa goty 5$ http://www.amazon.co...rd_i=1000716161

batman ac goty 7.5$ http://www.amazon.co...rd_i=1000716161

batman 2 pack goty 10$ http://www.amazon.com/gp/product/B00APOVDKW/ref=s9_al_ft_g367_ir020?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=18S9TNYCR24R89EJBC46&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1447757442&pf_rd_i=1000716161

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szlag by ten Steam :/. Dodałem sobie Civ V GOTY i Civ V B&G do koszyka, klikam buy (płatność kartą), mija chwila... dostaję komunikat, że coś poszło nie tak. Ale kasa z karty ściągnięta, gry zostały w koszyku, a w bibliotece pojawiło mi się... Civ V. Taka czysta wersja, nie GOTY. WTF!?

Odnośnik do komentarza

:o

 

Okazuje się, że to ja jestem głupi :D. Jak się wejdzie we właściwości gry, to w zakładce DLC wszystkie dodatki i malutkie DLC już tam są. Zmyliła mnie ta niekonsekwencja, bo takie Civ IV ma każdy dodatek osobno.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Nie wiedziałem gdzie to pytanie zadać

 

Otóż chciałbym kupić na steamie The Walking Dead w wersji na Mac OS X. Jak wiemy na PC nie ma problemu z wgraniem spolszczenia. Moje pytanie brzmi,czy dalo by rade wgrac spolszczenie do TWD w wersji na Maca?

 

Próbowałem sprawdzic na wersji TWD z Zatoki Pirackiej,ale nie działa. W sensie że gra "czysta" nie chciała się odpalic

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Sprawdzam Amazon.com 2012 Editor's Choice Digital Games, na które przysługują kody zniżkowe za zakupy z poprzedniego roku i widzę Walking Dead osobno na PC i Mac w cenach odpowiednio 25$ i 19$, a jednak oba wymagające Steam. Czy to tak naprawdę ten sam klucz, a Amazon robi ludzi w konia, czy też jest jakaś różnica pomiędzy wersjami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...