Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemu kluczyk się akceptuje, a nie słyszałem jeszcze by kogoś dopadli. Ja sam mam już chyba z rok przynajmniej jedną grę z Amazonu i na razie nic mi się nie stało. O kupowaniu spoza US wie na pewno i Amazon i Steam, przerwanie tego procederu jedynie zmniejszyłoby im przychody.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trza mieć konto założone na aktualny adres z USA - inaczej nie pójdzie. I tak, niektóre gry mają region locka, np Dead Island GOTY (z tego co kojarzę).

 

Jakieś kilka stron wcześniej Suavek opisywał (wraz z linkiem) jak się skapnąć czy dana gra nam zadziała czy nie. Bo to nie tak że po roku CI grę zabiorą. Po prostu z miejsca nie da się dodać cd keya do Library na Steam w EU i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Ad. baza danych Steam - http://steamdb.info/

 

Ad. ściema z adresem - http://lowcygier.pl/promocje/jak-kupowac-z-amazon-com-krotki-poradnik/

 

Kupowałem z Amazona gry digital kilkukrotnie i problemów nie miałem ani żadnych konsekwencji na konto. Adres zmieniam sobie tylko na potrzebę transakcji, po czym z powrotem ustawiam prawdziwy wysyłkowy (oba są na koncie zapamiętane). Po prostu warto się upewnić czy dana gra nie ma blokady, w taki czy inny sposób.

 

@Raven, C&C to Origin, nie Steam. IMO już lepiej poszukać jakieś edycji zbiorczej, jak np. The First Decade i mieć starocie w wersji DRM-Free. Przynajmniej ja sobie nie wyobrażam grania w np. pierwszego C&C z odpalonym Originem w tle...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zmienili cenę. Było niecałe 20 funtów. Na Amazonie to norma, wiele pre-orderów ma często zaniżone ceny. Pamiętam nawet Diablo III za 22 funty długo przed premierą. A gdy się za taką cenę złoży zamówienie, to już nam nie zawyżą po fakcie.

 

Mniejsza. Przy okazji zapytam, są już jakieś przecieki dotyczące Summer Sale? Jakieś wstępne daty, achievementy, odznaki czy cokolwiek charakterystycznego? Chyba jakoś na poczatku lipca można się czegoś spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...