Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak się Steam skapnie, że gra była kupowana przez IP z wysp i przy pomocy ich waluty, a gra jest odpalana w PL z naszym IP to się może skończyć albo zabraniem gry z konta (w najlepszym razie) albo banem całkowitym i strata konta.

Czasem sprawdzają, czasem nie. Ot ruletka jak to będzie u was. Ale od okolic lata ponoć zwracają większa uwagę na takie rzeczy z powodu Rusków.

czyli jak kupie sobie gierki tutaj a wyjade z polski to strace gierki ? :(

W takim wypadku piszesz do supporta Steam i informujesz że zmieniłeś miejsce stałego zamieszkania i żeby "przerobili" Ci konto żeby uniknąć problemów.

Innym powodem za tym, jest fakt, ze niektóre gry kupione w EU nie będą działać, jak nagle wyjedziesz do innej 'strefy'. Np DOTA 2 nabyta w UK nie działa w USA bez pomocy supporta.

 

 

Powodem tego jest fakt, że różne strefy mają różne ceny, oraz fakt kupowania gier w Rosji za bezcen i handlowania nimi w EU/USA.

 

 

Valve divided Europe into two virtual regions, so games in the Steam Store may have different prices within Euro countries.
 
Region 1: 
Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Liechtenstein, Luxembourg, Netherlands, Sweden, Switzerland
 
Region 2: 
Albania, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Macedonia, Malta, Monaco, Montenegro, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Vatican City

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma problemów z gierkami z różnych regionów. Sam mam mieszankę z prawie całego świata odpalaną na różnych kontynentach. od czasu do czasu wymagany jest kontakt z supportem plus są gierki z tymi blokadami odpaleń poza regionem. Ewentualnie jeśli bardzo się boisz to możesz założyć sobie drugie konto w kraju, w którym jesteś i na nim kupować gry jako gify. Ja musiałem tak zrobić z kontem na którym miałem euro w portfelu a ceny w sklepie w dolcach. Jeśli kupujesz gry w sklepie Steam i nie jest tak, że co godzinę logujesz się z innej strefy to nie ma problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Założyłem konto na Steam'ie i mam teraz pytanie. Czy mając grę zainstalowaną na stacjonarnym, mogę też uruchomić ja na laptopie? Zupełnie nie czaje póki co tych kruczków. Do tego czy na laptopie mogę mogę grać w coś co nie jest zainstalowane na stacjonarnym? Czy wystarczy że po prostu zaloguję się na swoje konto i bez problemów wszystko be=będzie działać?

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, czy ktoś wie czy, i które gry z aktualnego rzutu z biedronki mają opcję dodania do steama? Jest m. in. Deus Ex, Fallout 3 (napis, że wymaga zaakceptowania umowy licencyjnej), któreś Lego, Król Artur, Alan Wake i inne. Za 2 dyszki to bym kupił tego Fallouta, ale nie wiem czy można do steama dodać.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to nie wiem czy pytam w dobrym temacie. Otoz chce kupic Batmana AA w tym:

 big_4d932fc460531.jpg

wydaniu, ale chce wiedziec czy bede to mogl dodac do Steama i konta G4WL. Ewentualnie moge wziac tego digitala co jest na muve.pl, byleby tylko dzialal z G4WL.

Jeśli Ci się nie spieszy, to poczekaj na wyprzedaż Steam. Pewnie będzie na Wielkanoc w cenie 5 Euro.

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy ktoś wie czy, i które gry z aktualnego rzutu z biedronki mają opcję dodania do steama? Jest m. in. Deus Ex, Fallout 3 (napis, że wymaga zaakceptowania umowy licencyjnej), któreś Lego, Król Artur, Alan Wake i inne. Za 2 dyszki to bym kupił tego Fallouta, ale nie wiem czy można do steama dodać.

 

DX:HE i Alan Wake na 100% mają Steama. Nie wiem, jak reszta.

 

 

PS: Magicka (podstawka) w najbliższym CDA, ale tu chyba wszyscy to mają... ;)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Panowie, czy ktoś wie czy, i które gry z aktualnego rzutu z biedronki mają opcję dodania do steama? Jest m. in. Deus Ex, Fallout 3 (napis, że wymaga zaakceptowania umowy licencyjnej), któreś Lego, Król Artur, Alan Wake i inne. Za 2 dyszki to bym kupił tego Fallouta, ale nie wiem czy można do steama dodać.

Kopiuję z forum markolfa:

RAGE, Alan Wake, Deus Ex, Władca Pierścieni, Serious Sam 3, RACE Injection, F.3.A.R., Król Artur 2, Dungeon Siege 3 i Brink.

 

Fallout nie jest Steamowy. Nie jestem pewien, ale albo DRM-Free, albo G4WL.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, czy ktoś wie czy, i które gry z aktualnego rzutu z biedronki mają opcję dodania do steama? Jest m. in. Deus Ex, Fallout 3 (napis, że wymaga zaakceptowania umowy licencyjnej), któreś Lego, Król Artur, Alan Wake i inne. Za 2 dyszki to bym kupił tego Fallouta, ale nie wiem czy można do steama dodać.

Kopiuję z forum markolfa:

RAGE, Alan Wake, Deus Ex, Władca Pierścieni, Serious Sam 3, RACE Injection, F.3.A.R., Król Artur 2, Dungeon Siege 3 i Brink.

 

Fallout nie jest Steamowy. Nie jestem pewien, ale albo DRM-Free, albo G4WL.

Fallout 3 od Cenegi ma wycieta opcje GfWL.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem - swój egzemplarz importowałem z UK, właśnie aby nie dać cenędzy zarobić na swej niekompetencji w wydawaniu tej gry z dodatkami (GOTY). ;)

 

Czyli DRM-Free. Warto mieć jednak na uwadze, że gra podobno ma zwyczaj się gryźć z Windows 7. Z tego co czytam przynajmniej, gdyż sam jeszcze siedzę na XP.

 

Niemniej jednak nie warto. 20zł to sporo jak na samą podstawkę - przy wyprzedażach na Steam można wersje GOTY dorwać za podobną kwotę - http://store.steampowered.com/app/22370/

 

Dlatego jak już mówiłem, ta promocja w biedronce raczej dla osób, które chcą mieć edycje pudełkowe, gdyż wszystko już było i na pewno będzie jeszcze taniej w cyfrowej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza

 

Niemniej jednak nie warto. 20zł to sporo jak na samą podstawkę - przy wyprzedażach na Steam można wersje GOTY dorwać za podobną kwotę - http://store.steampowered.com/app/22370/

 

 

Uwaga: Fallout 3 nie jest zoptymalizowany pod Windows 7

 

Cytat z steam.

Ciekawe czy wersja steamowa bedzie wymagac cracka abv dziakac jak na premierze Fallout 3 na windows 7 :D

Odnośnik do komentarza

Jezeli ktos kupil Rage'a w Biedronce i trafil na zwykla wersje a ma konto w KG, to teraz moze za 100 punktow dokupic "Pakiet anarchisty".

 

 

Zgarnij 2 kody steamowe na dodatki do gry Rage w wersji PC!

Uzupełnij grę zakupioną w edycji NPG do premierowej "Edycji Anarchisty".

Pierwszy z kodów odblokowuje "Pakiet Anarchisty", który zawiera dodatkowe przedmioty do gry:
- Pięści szału
- Strzelbę dwulufową
- Elitarną karmazynową zbroję
- Rat Rod Buggy

Drugi natomiast to kod DLC na "Misje w Kanałach Pustkowi", które przedłużą czas spędzony z grą.

Nagroda zostanie dostarczona e-mailem

http://kompania.cenega.pl/nagrody.php

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...