Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

O czym Ty mówisz :D? Zminimalizowana nie zabiera praktycznie żadnych zasobów, tylko coś długo te karty się dropią, na razie jedna w godzinę ;/.

 

Jeszcze chwila i dobiję do 10 ojro z tych kart. Nienawidzę Cię Gaben za to!!11

 

O, druga wpadła.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Final Fantasy VII wreszcie trafiło na Steam. :) Poczekam do 19:00 czy a nuż nie dadzą chociaż -10% w ramach SSS. Tak czy inaczej, już wiem co będę przechodził po raz 235472 w najbliższym okresie...

 

EDIT:

Nvm... GMG ma cenę w dolarach :whistling:

 

EDIT2:

The Walking Dead 400 Days też jest na GMG w dolarach, jeśli ktoś szuka "taniej".

 

Do tego jest voucher -25% GMG10-VTTCS-VYH18 ale nie wiem czy działa akurat na te tytuły.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ta wyprzedaż będzie lepsza niż zimowa, która była zwyczajnymi popłuczynami.

 

Planuję wyrwać:

- F3 GOTY (5$)

- F:NV UE (10$)

- Dishonored/Bioshock Infinite (nie liczę na 66 ale może się uda)

- Torchlight II (liczę na 75% ale z tego co widzę najmniej było 66% czyli ok 7 dolarów, więc pewnie i tak kupię)

- CS:GO (grałem w darmowym tygodniu i było ok ale wiało starą mechaniką na nowym silniku. Jak dadzą 50% to biorę od ręki)

- Age of Empires II HD (MS pewnie nie zrobi 66% ale zawsze warto mieć nadzieję)

- System Shock 2 (75% i biorę z pocałowaniem ręki; więcej nie dam, bo mam mint boxa a cyfrową chcę tylko dla wygody działania)

- dodatki do Skyrima

 

a Wy na co się czaicie?

Odnośnik do komentarza

Dragonborn do Skyrima

Left 4 Dead 1 i 2

The Orange Box

może AoE II HD

 

a reszta to może mi coś w oko wpadnie i kupię ;)


Ja miałem 12 ojro, ale kupiłem Witchera 2 za 6,5, a teraz mam na koncie 6,32 i zbieram na HM2. 

 

Wiesiek był za 6,5 na Steamie?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jest niby wśród ludzi zauważane, że jeżeli gra jest na całkiem ładnym deal tuż przed Winter/Summer Sale to czesto albo się nie pojawi albo będzie ot mały deal w wysokości 30%. Więc drogi @rinzenie nie liczył bym na Dishonored zbytnio. Choć nikt nie mówi, że nie będzie - ot szanse są ciut mniejsze. Było na Daily Deal z tydzień albo dwa temu jako -50%. Po drugie, taniej je dorwać w Polsce normalnie niż na Steam.

 

 

Na co czekam? Hmm:

 

Skyrim: Legendary

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

 

To co bym jeszcze chciał to nowsze release ala Gunpoint i Magic 2014 więc na ich sale nie liczę nawet.

No i standardowo jak każdy Steamowiec "Ooo, nie czekałem na to ale fajny deal to wezmę" :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...