Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

w civ 5 na kanapie jak najbardziej ale CS to przy biurku z klawiaturą i myszką :) Nie wierze w pada do fpsa na pc. Każdy z myszką i klawiaturą ludzi z padem będzie niszczyć. Grywam w multi na padzie na xbox i ps3 ale tam każdy ma tego samego pada :)

Odnośnik do komentarza

Deus Ex HR Directors Cut - http://store.steampowered.com/app/238010/

 

Będzie można na Steam grę ulepszyć do DC jeśli posiadamy poprzednie edycje. Ceny:

New purchase (if you don’t already have the game): £12.99/€19.99/$19.99

Own the basic game (with no DLC): £6.99/€7.99/$9.99

Own the game and Missing Link DLC: £3.49/€3.99/$4.99

Odnośnik do komentarza

Większość tych zmian czy bonusów tyczy się konsol i wykorzystania dodatkowego pada (Wii U, Vita). W przypadku PC i osób, które ograły już całość HR faktycznie są to głównie walki z bossami, kilka dodatkowych trybów oraz extrasy. Niemniej jednak też się cieszę, że squeenix nie każe nikomu kupować gry raz jeszcze za pełną cenę, jak to jest czasem w przypadku różnych edycji GOTY i temu podobnych. 4 Euro też nie majątek. Ja i tak miałem zamiar odświeżyć sobie HR, a teraz będzie dobra ku temu okazja. Natomiast polaczki cebulaczki zrzędzące na forach i w komentarzach newsów na "wygórowaną" cenę niczego przecież kupować nie muszą, a i wiele też nie stracą.

 

Boję się tylko czy mi się poprawnie zniżka przypisze, gdyż HR mam w wersji INT, a Missing Link dostałem w formie klucza PL. Żeby się to nie gryzło jakoś przypadkiem.

Odnośnik do komentarza

Wedlug mnie bardzo fajna sprawa jest to, ze ML bedzie wpleciony w sama rozgrywke.

 

Cytujac S-E.

 

 

  • The three bosses have had their map layouts reworked to provide players with alternative potential strategies
  • New hacking challenges are available to players who focus on hacking, and stealth options are available to those who focus on stealth
  • Barrett’s map has been reworked to provide a second additional layer so Jensen can hide, forcing his foe to lose sight of him
  • Can have two energy cell recharge by default on all but the hardest difficulty
  • Players can now use Jensen’s augmentation powers more freely
  • Improved AI for enemies to include the tweaks made for The Missing Link downloadable expansion
  • Missing Link DLC originally looked better than the main game since the developers were more comfortable with their tools when they came to create them
  • Missing Link’s improved visuals have now been applied to Director’s Cut full game
  • Includes better shaders and revamped lighting system
  • New fog system that “makes the atmosphere really stand out”
  • Choppy shadows are now smoothed
  • Grenade throwback: equip a proximity detector that alerts him to a nearby grenade
  • Around 8 hours of commentary from Eidos Montreal
  • Icons dotted around the world can activate this voice over, and you’re free to continue playing as you listen

 

Za czwóreczke jak dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza

Dostałem bętę tego Family Sharing i się rozczarowałem. Wychodzi na to, że muszę wpierw się osobiście zalogować na komputerze znajomego czy kogoś z rodziny i zainstalować na nim grę, żeby osoba ta w ogóle mogła poprosić o dostęp do mojej biblioteki. Niczego nie da się zrobić na odległość, za wyjątkiem ewentualnego przekazania hasła do konta, co by sobie znajomy czy ktoś z rodziny sami obsłużyli konto. Niby nic wielkiego, gdyż i tak bym nie dał dostępu do biblioteki osobom niezaufanym czy nieznanym, ale mimo wszystko zawsze z ogromnym dystansem podchodziłem do dzielenia się danymi na odległość - nawet po zmianie hasła.

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie, tu chodzi o co innego. Możesz poprosić o dostęp do biblioteki innej osoby, jeśli ta osoba kiedyś wcześniej logowała się na Steam z twojego komputera i instalowała na nim jakąś grę. Wtedy osoba ta dostanie informację e-mail i zdalnie będzie mogła autoryzować twój komputer, ale właśnie pod powyższym warunkiem, że kiedyś wcześniej z niego korzystała.

 

Jeśli chciałbym podzielić się na przykład biblioteką z kimś z drugiego końca Polski, to jedyna opcja to przekazanie loginu.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

ja tam dziele sie za pomoca team viewera ;]. 3 znajomych ma dostep do mojej biblioteki. Chociaz ten family sharing nie jest tak fajny jak myslalem. Nie wiem czemu ale ubzduralo mi sie, ze jak druga osoba zagra w tym samym czasie w ta sama gre w ktora aktualnie gram dostanie komunikat po 5 min o zakupie. A tu jednak jest tak, ze jezeli w ogole ja bede gral w cos to druga osoba bedzie zmuszona przerwac gre.

Odnośnik do komentarza

Oba Batmany przecenione -75%, dostały karty i wycięli z nich GfWL.

 

Zainstalowałem i nie miałem zapisanego stanu gry ;-(

 

Unfortunately, you will not be able to continue playing from your current save. You will need to start a new game.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Autoryzacja jest tylko przez Steam. Ściągnąłem i odpaliłem. Bez dodatkowego wpisywania klucza. Mówię o AC, bo Asylum nie mam. Tylko tyle, że już wcześniej go instalowałem na tym komputerze, więc może SecuROM jest, ale o tym nie wiem.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Usunęli G4WL? A to nowina. Tylko save'ów mi szkoda. Czy achievementy w AA działają już poprawnie, czy nadal są zablokowane?

 

W sumie ciekaw jestem jak to się będzie miało do innych gier, gdyż to ewidentnie musi być działanie ze strony developera, żeby grę przenieść na Steam. Co na przykład z pecetowym Dark Souls, który ewidentnie został olany zaraz po premierze?

 

Aczkolwiek za G4WL płakać nie będę. Niech jeszcze taki Capcom przeniesie swoje starsze gry w pełni na Steam.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...