Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ah, gdyby tylko się dało to bym pół forum i wszystkich znajomych obdarował ;]. To były pudełka zamiawiane przez fizyczną osobę z normalnego sklepu, i tak miałem dobrze, że mi w ogóle doszło, bo części osób po prostu anulowano zamówienie.

Odnośnik do komentarza

Tutaj można dostać darmowy kod na Mafie 2 i na CIv 5 na steam :) Wystarczy wpisać mail nick i tyle - dwie darmowe gry dla Was moi koledzy z forum :)

https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/

Wyczuwam że polacy już zwęszyli w tym interes, ale cóż mam prawo się łudzić że może jednak nie?


Wyczytałem że oferta ważna do poniedziałku 28 także łapcie póki jeszcze ciepłe :) Dajcie znać znajomym ew weźcie kilka sztuk i rozdajcie na blokowiskach :) 


PS. Nie dziękujcie "Another day in the office"

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Tutaj można dostać darmowy kod na Mafie 2 i na CIv 5 na steam :) Wystarczy wpisać mail nick i tyle - dwie darmowe gry dla Was moi koledzy z forum :)

 

https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/

 

Wyczuwam że polacy już zwęszyli w tym interes, ale cóż mam prawo się łudzić że może jednak nie?

 

 

Wyczytałem że oferta ważna do poniedziałku 28 także łapcie póki jeszcze ciepłe :) Dajcie znać znajomym ew weźcie kilka sztuk i rozdajcie na blokowiskach :) 

 

 

PS. Nie dziękujcie "Another day in the office"

O panie, już dawno wszyscy o tym trąbili. Zaglądnij do działu  wymiany kodów. Najpopularniejszy  kod na wymianę teraz to Mafia 2 i CIV5 ;)

Odnośnik do komentarza

Kazuun, a masz ten sam adres w paypal i na karcie?

 

Z doświadczenia wiem, że takie myki mogą doprowadzić do blokady, znaczy jak te adresy się różnią.

Tak. Tzn ja PayPala praktycznie nie używam. Kiedyś tam założyłem (ze 2 lata temu) bo gdzieś potrzebowałem. Zrobiłem zakupy raz. Potem używałem go bardzo nieregularnie do zakupów Humble Bundle.

I teraz przy każdym zakupie wywala mi maila z ostrzeżeniem w stylu: "Ło kurfa, zauważyliśmy coś dziwnie podejrzane i nieregularne operacje na Twoim koncie PayPal. Nie wiemy why i wtf ale na wszelkiego Ci je zablokujemy. Chcesz odblokować? Zmień hasło, pytania pomocnicze, kolor włosów i rasę Twojego psa etc".

 

I tak ZA KAŻDYM razem :(

Odnośnik do komentarza

I teraz przy każdym zakupie wywala mi maila z ostrzeżeniem w stylu: "Ło kurfa, zauważyliśmy coś dziwnie podejrzane i nieregularne operacje na Twoim koncie PayPal. Nie wiemy why i wtf ale na wszelkiego Ci je zablokujemy. Chcesz odblokować? Zmień hasło, pytania pomocnicze, kolor włosów i rasę Twojego psa etc".

 

I tak ZA KAŻDYM razem :(

 

Mam  to samo  ..... niby konto zweryfikowane   zminiłem hasła ,pytania  wszystko odznaczone na zielono a mimo tego   konto mam zablokowane  ,kartę również zweryfikowałem .

 

pare dni temu dostałem maila od PP   z informacją abym przesłał im skany (czytelne)  dowodu ,paszportu i prawa jazdy !!!!  i muszą to być wszystkie 3 dokumenty wtedy uzyskam pełen dostęp do PP .

 

Nie wiem co to ma być ale leje na to i nie bedę nic wysyłał .

Odnośnik do komentarza

Ja po przekroczeniu pewnej sumy musiałem im wysłać dowód bo też mi pinionżki zablokowali _^_. Być może u kolegi się logowałeś lub gdzieś (być może kilkukrotnie twoja neo zmieniła itp. itd. ) przez co ruch na twoim koncie z automatu zrobił się podejrzany. Ogólnie paypal ma różne dziwne akcje i ogolnie w (pipi) nie polecam tych dziadów ale mało dobrych ( POWSZECHNYCH I AKCEPTOWALNYCH) alternatyw ;s 
Kilku kolegów też ostatnio dostało blokade od tak sobie, a drugi jakiś cwel co mu 3 miechy temu coś tam na ebay sprzedał zrobił tak że niby kolega mu nie oddał pieniędzy, a ten mu odesłał towar przez co paypal za(pipi)ał mu blokade typowi cwelowi oddał kase, a kumpel nie miał ani towaru ani kasy i jeszcze dostał z(pipi)y od paypal ze siemanko jeszcze raz taka akcja i papa xD

Odnośnik do komentarza

 

Kazuun, a masz ten sam adres w paypal i na karcie?

 

Z doświadczenia wiem, że takie myki mogą doprowadzić do blokady, znaczy jak te adresy się różnią.

Tak. Tzn ja PayPala praktycznie nie używam. Kiedyś tam założyłem (ze 2 lata temu) bo gdzieś potrzebowałem. Zrobiłem zakupy raz. Potem używałem go bardzo nieregularnie do zakupów Humble Bundle.

I teraz przy każdym zakupie wywala mi maila z ostrzeżeniem w stylu: "Ło kurfa, zauważyliśmy coś dziwnie podejrzane i nieregularne operacje na Twoim koncie PayPal. Nie wiemy why i wtf ale na wszelkiego Ci je zablokujemy. Chcesz odblokować? Zmień hasło, pytania pomocnicze, kolor włosów i rasę Twojego psa etc".

 

I tak ZA KAŻDYM razem :(

 

 

 

Też mi zablokowali pierwsze konto po 2 latach używania do bundli, zawsze ta sama karta, te same dane i nagle podejrzana aktywność, chcieli skan dowodu itp :-) Na ebayowym forum czytałem że to częsty problem nawet u ludzi którzy korzystają z paypala do pracy, czasem poprostu blokują bo tak i chu:pirate:

Teraz mam paypala na ojca, póki co nie zbanowane  :sweat:

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie ma problemu z zabawą w VPNy do omijania blokad regionalnych:

 

 Everyone has seen Saints Row 3, lots of people want to play it but only a few have bought it. Want a free steam code? DeepSilver are giving them away!

 

Follow this simple guide:

Open your e-mail program

Create a new message

To: makemeasaint@deepsilver.com

Subject: Saints Row 3

Content:

Hi,

Please make me a saint.

<Your Name>

Hit Send!

 

Then sit back and wait 30mins to a hour then you will get a free Saints Row 3 Code sent to your inbox that works with Steam.

 

Update: Due to the high influx of e-mails it seems to be taking them a little longer to process.

 

Update 2: This offer only works for UK Steam Accounts, the code is country locked.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...