Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ile waży Max Payne 3 ?

Za 16 pln warto kupić, tylko słyszałem że instalka zabójcza.

Bez DLCków, na Steam mi pokazuje 30,5 Giga.

 

A czy warto. Jako Max Payne to gra jest kaszaniasta. Nie porywa. Jako strzelanka TPP jest całkiem niezłe. Mutli ok jak ktoś lubi 'poszczelać'. Za 16 zł brać w ciemno. Dałem 50-parę złotych i nie żałowałem.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Propo Amazon:  Jest promocja na Max Payne 3 i teraz uwaga - wersja na PC, ze Steam-DRM kosztuje $9,99; natomiast wersja na Mac, też ze Steam-DRM kosztuje $3,99. Logicznie rzecz biorąc, dostaniemy taki sam key za zakup gry w obu wersjach. Ktoś kupował wersję Macowską i może powiedzieć, jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza

Rockstar mogło w tej kwestii namieszać, na liście gier mam np. dwa razy GTA Vice City, jedno na maca drugie na PC, nie wiem czy każda gra na mac'a jest tak rozdzielana (co by było głupie) ale z rockstarem bym uważał...

Kupowałem niestety cały GTA pack więc nie mogę potwierdzić czy kupując samo GTA Vice City dostaje się te dwie wersje też :/.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Propo Amazon:  Jest promocja na Max Payne 3 i teraz uwaga - wersja na PC, ze Steam-DRM kosztuje $9,99; natomiast wersja na Mac, też ze Steam-DRM kosztuje $3,99. Logicznie rzecz biorąc, dostaniemy taki sam key za zakup gry w obu wersjach. Ktoś kupował wersję Macowską i może powiedzieć, jak to wygląda w praktyce?

Wzialem borderlands 2 goty na maca i smiga mi na pc.

Odnośnik do komentarza

Opinie są w takim razie rozbieżne, bo czytałem o samych problemach. To samo miał mój znajomy, który nie może zagrać w Maxa od premiery, bo mu się zawiesza przy pierwszym loadingu. No nie wiem, pomyślę. Chciałbym sumie sobie pograć, bo jedynkę i dwójkę darzę dużym szacunkiem i miło wspominam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...