Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow Warrior już -75% o_O. Ciekaw jestem czy błąd, czy faktycznie już tak z ceną pojechali.

 

Tak czy inaczej, polecam, warto. Choć nie do końca oddaje on klimat shooterów sprzed dekady, to na tle wielu innych współczesnych strzelanek/sieczek zabawa jest miodna.

 

Sam natomiast się chyba skuszę na Dust.

Odnośnik do komentarza

A jak ktos nie kupil Shadow Warriora w czasie autumn sale na Steamie, to dzisiaj jest w promocji na cdp.pl.

Zwykla wersja za 17,49 zł a za 22,49 zł edycja specjalna*. Oczywisxice obie sa na Steama.

https://cdp.pl/gry/shadow-warrior

https://cdp.pl/gry/shadow-warrior-special-edition

 

 

* - Shadow Warrior Special Edition zawiera dodatkowo:

  • młot z Serious Sam 3
  • katanę z Hotline Miami
  • cyfrowy artbook



 

Odnośnik do komentarza

 

wie ktos dlaczego nigdy nie dostaje boostera z kartami? :( kumpel ktory ma chyba ten sam level co ja dostaje dosc czesto a ja nigdy :(

z tym to loteria  jest ...  ja mając 21-29lvl  dostawałem 3-4 BP w miesiącu .. jak przekroczyłem   30lvl dostaje max 1 na miesiąc :D  a rzekomo mam większe szanse %

 

LOL. Ja w całym życiu dostałem ze 4 chyba :P

 

Faerie Solitair, Magicka i coś jeszcze...

Odnośnik do komentarza

 

 

wie ktos dlaczego nigdy nie dostaje boostera z kartami? :( kumpel ktory ma chyba ten sam level co ja dostaje dosc czesto a ja nigdy :(

z tym to loteria  jest ...  ja mając 21-29lvl  dostawałem 3-4 BP w miesiącu .. jak przekroczyłem   30lvl dostaje max 1 na miesiąc :D  a rzekomo mam większe szanse %

 

LOL. Ja w całym życiu dostałem ze 4 chyba :P

 

Faerie Solitair, Magicka i coś jeszcze...

 

ja dostalem 4x booster z terrari ...

Odnośnik do komentarza

Ja może z 10 dostałem albo i więcej. Bywały czasy, że nic nie wypadało długi czas, a czasami 2-3 od razu. To jest czysta loteria, jedyny warunek jaki musimy spełniać to wydropienie wszystkich kart z danej gry. Na nic innego nie mamy wpływu (chyba tylko co ileśtam leveli wzrasta szansa na boostera).

Odnośnik do komentarza

heheh  ja z samego Batmana AA  dostałem 4  BP    z  AC  2 BP  ,CS:GO 3  ,SR III  2 , Brutal Legend 1  ,L4D2  1 ..... tyle pamiętam :) większość oznak które mam wymaksowane to  z BP .

Mało tego miałem takie szczęście z  z samych batmanów miałem 4 foliowe karty (z BP )  które  poszły średnio po 1.8 € :).... i hajs   dalej w karty szedł :D ..... człowiek stary a  bawi się takimi pierdołami :D

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Jest jakaś stronka będąca bazą danych gier na steamie, gdzie mógłbym szukać gier ze względu na dwa i więcej gatunków? Chciałbym przykładowo wyszukać w sklepie indie rpg.

Nigdy nie używałem, bo przeważnie wiem co chcę kupić, ale... czy sam Steam nie ma wyszukiwania w tym stylu? Wiem, że jakieś tam pola są do wypełnienia. Po developers, po genre etc....

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...