Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby UT 2014 na PC/Xbone/PS4?

Byłaby to niezła niespodzianka. Ale mam mieszane uczucia co do tego jak by wyglądał gameplay. Znając dzisiejsze trendy i graczy to na skillowe multi rodem ze starych części nie byłoby pewnie szans bo gra nie zarobiłaby na siebie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Pierwsze komentarze na neogafie już mówią o F2P. Niemniej jednak skoro uwzględniają w tym UE4, to mimo wszystko musi się to wiązać z nową odsłoną, aniżeli czymś odgrzewanym. Gdyby szli we F2P to pewnie chcieliby przyciągnąć jak największe grono ludzi pykającymi na laptopach sprzed lat.

 

Stawiam na Unreal Tournament 4. Logiczne, biorąc pod uwagę, że poprzednie odsłony też przecież były swego rodzaju tytułowymi reprezentantami "nowej technologii".

 

Tylko mówię, dla mnie UT to miał i dobre chwile jak i złe. Oryginał oczywiście klasyk, potem średniawy 2003 usprawniony trochę za sprawą 2004, zaś UT3 to taka mieszanka - kompletne przejście na brąz i szarość charakterystyczną dla silnika i współczesnych shooterów. I choć gra w żadnym wypadku zła nie była, tak jakoś w moich oczach zatraciła sporą część swego uroku.

 

I co to ma wspólnego na chwilę obecną ze Steam nie wiem. :P

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

I co to ma wspólnego na chwilę obecną ze Steam nie wiem. :P

Miało iść do pierdu-pierdu, ale nie ten temat otworzyłem. W sumie nawet nie zwróciłem uwagi. :P

 

Swoją drogą, ciekawe co z wersją na konsole - wydaje się, że chcą kłaść nacisk na contact tworzony przez samych graczy. O ile na PS3 dało się uruchamiać fanowskie mapy itp., to czy Sony by im pozwoliło po raz kolejny? Czy w ogóle chcieliby się w to znowu bawić? Nie wiem, czy wydaliby taką upośledzoną wersję, czy po prostu daliby spokój z tym i robili ekskluzywnie na PC. Rzeczywiście, nie zdziwiłbym się, gdyby wybrali tą drugą opcję. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Caly dzien dzisiaj probuje dodac swoja karte (Visa Electron) do Steama i za kazdym razem wywala mi blad 'Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej.', mimo ze kiedys bez problemu dodawalem ta sama karte. Mieliscie tak kiedys?

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem kartę Dead Island Epidemic, dostęp do bety. Też ktoś dostał, czy po prostu miałem farta? Dobra gierka?

Rowniez dostalem, wiec obstawiam, ze kazdy kto mial gre czy cos.

Nie uzywalem jeszcze, wiec nie wiem. Samo w sobie Dead Island to sredniak.

Odnośnik do komentarza

Nom :) jesteśmy na forum PE, wychowani na PSXie i Psx Extreme, to raczej nikt tu dobrego słowa nie będzie pisał o piśmie dla blacharzy.
Nie zbieram CDA, kiedyś od czasu do czasu kupiłem dla pełniaków, demek, bonusów (kąciki o gierkach, czy inne, takie wczesne forum internetowe). W sumie właśnie sobie przypomniałem, że jakiś czas temu, zakupiłem wielki karton numerów od Suavka...
Po kupnie kompa, jakoś na początku roku, kupiłem CDA by jeszcze bardziej się nahajpować na gierki i ..., nie przeczytałem żadnej recki, za to testy sprzętów, gadżetów, "na luzie", jak najbardziej, No i był Deus Ex: HR. 

Odnośnik do komentarza

Ja stary pecetowiec jestem. Kupowałem CDA od drugiego numeru z tym, że nie za długo. Jak wróciłem do tej makulatury w 2008, to po trzech numerach stwierdziłem, że szkoda pieniędzy na tak lichy produkt. Głównie przyczynił się do tego smuggler ze swoimi przechwałkami, jak to zgromił na gg jakiegoś pięciolatka (Yeah men! You're the boss!!!). Przyznaję, że najlepszy poziom trzymały testy sprzętu jakichś randomów, co współpracowali z miesięcznikiem.

Odnośnik do komentarza

Numer dostępowy do tepsy. To były czasy. Atakowałem głównie kaazę i bear share. W późniejszych czasach DC (pierwszą wersję, nie jakieś ++). Rachunki za telefon po 200-300 zł. Kiedyś to majątek był ;)

 

Tak mi się przypomniało jak brało się w tamtych czasach kompa pod pachę i jechało tramwajem przez pół miasta do znajomego ciorać łikendy po lanie. Kiedyś zrobiliśmy LAN party na 6 osób. Deathmache w DN3D, CS, Red Alert, Close Combat. Obowiązkowo przy żywcach, a jak żabkę o 11 zamykali, to na BP po tatry się szło. A o 3 nad ranem lubiły się kończyć fajki i pieniądze...

 

Yeah, whatever. Było minęło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz teraz multiplayera z całym światem....tiaa, dlatego ja nie gram dziś po multi, bo co za różnica, czy gram z botem, czy jakimś murzynem z Ugandy. Chcę grać z kumplami, czy siostrą, a że tak mało znajomych gra teraz w gierki, gram samotnie:(, od biedy w coopa z e-kolegami, ale to nie to samo.

Pamiętam, jak kiedyś kolega, miał Duke Nukem 3D na PSXa i chcieliśmy połączyć nasze dwie konsole po link-kablu. Tyle że gość mieszkał w wieżowcu i chcieliśmy zrobić taki długi kabel na 100 metrów i puścić z okna do okna:)

Ech, stare czasy, ale od wspominek, jest już jeden topic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...