Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ikaruga -50%... Kusi, ale czuję się zobowiązany poczekać na daily lub flash, choć z drugiej strony nie wiem czy się spodziewać większej promocji, skoro gra miała nie tak dawno premierę.

 

Poza tym standard - śmieszna promocja Early Access DayZ, co by jeszcze więcej tego czegoś ludzie ślepo kupowali, promocja na pre-order gównianego portu z konsol, oraz obniżki gier, które kiedyś były taniej (X-Com).

 

Ale SoaSE -80% polecam.

 

EDIT:

Już poprawili cenę XComa.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Czekam tylko na obie części Transformers, które od lat trzymają cenę i dlc do Dishonored.

Dziesiątki razy na forum wklejałem linki do ofert innych niż Steam, gdzie ceny były o wiele bardziej przystępne (ostatnio TF:FoC był za 6 GBP w GameFly). Na Steam nie ma co liczyć na sensowną ofertę. Nawet Amazon dawał w najlepszym przypadku 15$.

 

Mimo tego, gra warta większego wydatku moim zdaniem.

 

EDIT:

Pricematch Amazonu - http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/pricematch-amazona-3/

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Grałem w obie. Z racji, że uwielbiam sandboxy bardziej mi przypadło State of Decay. Gierka ma spory świat, pojazdy, sporo survivala, rozbudowywanie bazy, troszczenie się o swoją grupę. Dla mnie gierka mega, wessała mnie na dłuugie godziny.

Gunslinger mi nie podszedł z prostego powodu: to pusta strzelanka ze słabą historią, irytującym narratorem i rozgrywaniem pewnych etapów po raz drugi, bo coś mu się pomyliło. Nie lubię takich rzeczy. Do CoJ 2 gierka startu nie ma, a trwa ok. 4h.

Musisz zdecydować sam czy wolisz fajnego sadboxa czy westernowego shooterka.

Ja polecam SoD.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...