Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi do listy doszedł jeszcze Skyrim, pierwszy Wiesiek i State of Decay - generalnie zakupy udane, grania do przyszlego roku conajmniej :D

Właśnie, też miałem kupić pierwszego Wieśka, po tym jak dodałem "dwójkę" do koszyka, a tam w produktach podobnych, Wiedźmin 1, za 1.99 euro. Szkoda, że nie można jakoś wyświetlić wszystkich produktów Steam, do jakiejś określonej (małej:) kwoty.
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy było o tym wcześniej ale...

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=118979438&postcount=31

 

Valve wspominało kiedyś na Dev Days o możliwości dodania przelewów pomiędzy kontami Steam. Wygląda na to, że pojawią się naprawdę niedługo, bo pojawiło się okienko dialogowe, które wprawdzie nic nie robi, ale daje się obsługiwać.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Yup, the original PC version of Corpse Party is being brought over to Steam this Fall, was announced right before E3. It's a bit different than the PSP version, the art isn't updated, but then the original PC version doesn't cut the more disturbing art out of the game and has an additional chapter the PC version didn't have. And the PC version had more music in it, like the song that plays in the trailer (which was not in the PSP version).

 

Łe, nie wiedziałem. Ciekawe...

(na YT powinien być trailer jak kto jest zainteresowany)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, szczęście.

Po drugie, level.

Po trzecie, boostery wypadają tylko z gier, z których mamy już wszystkie dropy kart.

 

Mam 20 level i ponad 120 gier dających szansę na booster, a w praktyce dostaję takich może 1 na miesiąc średnio. W sumie sporo pewnie zależy też od typu gry - z tych bardziej popularnych z pewnością częściej i więcej ludzi robi odznaki, a co za tym idzie większa szansa na booster. Ja widzę mam u siebie jeszcze ponad 60 gier z dropami. No ale te boostery to teraz rzadko kiedy są warte więcej jak 30 centów, więc w sumie można równie dobrze o nich zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

U mnie:

 

The Wolf Among Us - musze poczekać do lipca, bo mniej więcej wtedy ukaże się Episode 5.

 

 

 

Właśnie jest w promocji na Uplay za 30 zł i zawiera klucz Steam. Chciałbym kupić, ale jestem w Danii i wszystko na stronie mam po duńsku, włącznie z walutą. Nie wiem nawet co nacisnąć. Jest jakiś inny sposób, bym to kupił? Ktoś mi może kupić i podarować? Na Allegro widzę jakieś gift kody ludzie sprzedają za około 30 złotych też, na czym to polega? Nigdy jeszcze na Steamie nic nie kupowałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś próbował juz Steam In-Home streaming? jak wam idzie?

wlasnie zkladam HTPC zmysla o tym i Plex

Probowałem, dużo zależy od łącza ale nie wiem jakie jest minimum. U mnie wszystko hulało jak trzeba, grałem w Dark Souls 2 i kilka innych nowych gier na starym laptopie na którym normalnie nawet FTL potrafi przyciąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...