Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel sprezentował mi Unearthed: Trail of Ibn Battuta - Episode 1 - Gold Edition XD

I jego bezcenna argumentacja:

 

Teraż możesz już wy(pipi)ić te hujowe pseudo przygodowe gry od Naughty Dog'a do centralnego :P Ja też se kupiłem tą za(pipi)istą gre bo za 0,99 to byłby grzech :P

 

Ale będzie granie :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mam w koszyku 25 euro. Wytlumaczcie mi prosze ze to bez sensu, ze i tak w te gry nigdy nie zagram? Bo do mnie jakos te argumenty nie dochodza, widze fajna gierke, widze fajna cene i mysle "KIEDYS ZAGRAM HEHEHEE, a co jak bede mial wolny dzien i zechce akurat w to zagrac?!" :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ja póki co jestem silny i kupiłem tylko jedną gierkę i to za 2euro. Nie kupuję tych gierek, a znalazłem już ze 4 które chciałbym, bo wiem że i tak w najbliższym czasie nie będę miał na nie czasu. Inna sprawa że trochę szkoda mi pieniędzy na cyfrówki, wolałbym pudła. No i jeszcze inna sprawa że to nie jest ostatnia promocja na steam, a kolejna może przynieść jeszcze niższe ceny. :cebula:

Odnośnik do komentarza

Dlatego jak nie wydam jeszcze kasy do końca promocji to w ostatni dzień jej trwania coś sobie może zafunduje żeby poprawić sobie humor. Na razie czaję się i wypatruje chociaż sam do końca nie wiem czego.

Odnośnik do komentarza

Moj jeden kumpel (w sumie teraz to juz byly kumpel bo jest zajety prawdziwym zyciem) podczas steam sale byl twardzielem, mowil ze kupi jedna gierke i basta bo i tak pewnie nie bedzie czasu na granie. Ostatniego dnia wyprzedazy krzyknal "A chooy tam raz sie zyje, okazja nie moze przepasc" i wystrzelal 600zl na gierki :kaz:

Odnośnik do komentarza

ale po co kupować takei crapy zaśmiecające listę? 

Dla kart. Sam kupiłem kilka tych gierek i w niektórych karty chodziły po około 0,1E. Jeszcze maiłem trochę szczęścia i wypadła folia za ponad 0,2E. Z tych darmowych crapów z łowców spokojnie kilka euro mi wpadło.

Sposób na zaśmiecanie listy jest bardzo prosty. Darmowe crapy/crapy z bundli/gry już ograne się ukrywa i jest porządek na liście.

Odnośnik do komentarza

Zastanawialem sie nad Town of Salem bo nie wiedzialem co to. Okazuje sie ze to gierka Free to play w przegladarce, wlasnie gram testowa runde i niesamowita gierka :banderas: Polecam kazdemu obadac.

 

Wiocha, rozne role, dyskusja na czacie, morderstwa, intrygi...polecam. Naturalnie to multiplayer.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Heh ja spędziłem w wczoraj 4h z jedną z najlepszych gier tego roku huniepop. Zakup bardzo udany:) dziś zastanawiam się nad tą wizualną nowelką i w sumie reszte mam już :). Wczoraj zaszalalem z age of mythology i sunless sea to dziś spokojnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...