Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu mialby go nie miec? Steam zapamietuje wszystko co kupiles w danej grze https://store.steampowered.com/account/(zakladka Game Transactions). Odinstalowanie gry nie powinno sprawic, ze np. waluta kupiona w danym tytule nagle wyparuje.

Jedyne niebezpieczenstwo widze tylko w grach, ktore nie korzystaja z chmury. Wtedy rzeczywiscie moze byc problem jezeli cos sie stanie save'om na dysku.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to że gdy skasuje grę f2p to znika z biblioteki steam , zastanawiało mnie to czy jeżeli w danej grze kupię walutę/dlc to czy gra zostaje już na stałe przypisana nawet gdy zostanie skasowana czy dalej trzeba jej szukać w sklepie.

Odnośnik do komentarza

Tu rozchodzi sie o to, ze gdy usuniesz taka gre z dysku, to ponowna instalacja jest przez strone produktu, bo gra znika z listy gier dostepnych do instalacji w kliencie Steam (mimo, ze tytul jest przypisany do konta). Szarku123 chce widziec czy jak cos kupi w takiej gierce, to bedzie mogl juz ja "normalnie" instalowac (library -> games) czy tez nadal bedzie szukac karty produktu.

Edytowane przez kubicz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli zakup odbywa się bezpośrednio w grze, niezależnie od Steam, to gra nie powinna być widoczna po usunięciu. Zakup jednak nie przepadnie, gdyż wszystko i tak zapewne odbywa się za pośrednictwem strony/konta danej gry.

 

Jeśli jednak zakupisz coś dla danej gry poprzez Steam - np. jakiś Starter Pack, czy cuś, to gra wtedy zostanie w bibliotece Steam nawet po odinstalowaniu.

Odnośnik do komentarza

Szarku, bo na weekend dali darmowe gry.

Jakbyś stracił, to byś został o tym poinformowany.

Ja właśnie zostałem poinformowany, że mój gift GTA V zostaje cofnięty, bo sprzedawca ma nieuregulowane płatności (pewnie posłużył się kradzioną kartą kredytową.

Także stówa w plecy - oszczędny traci podwójnie, czy jakoś tak. Chu.jowo.

Odnośnik do komentarza

na stimie pojawiłóa się nowa wersja Knights of the old republic 2. Każdy kto ma w bibliotece steam tę grę może teraz z osiągnięciami i przede wszystkim steam workshop otworzyć :) Ja chyba zagram jeszcze raz po latach w zmodowana wersje z zakończeniem.

 

Z małych usprawnień dodali obsługę pada, polepszyli kompatybilność z nowymi kompami oraz ogólną stabilność gry. Nic tylko grać szczególnie że całe to usprawnienie dostajecie ZA DARMO jeżeli już posiadaliście grę na steam.

 

 

 

P.S. Dobrze że nie kupowałem z niepewnych źródeł. Cały czas mam swoje 341 gier :)

Odnośnik do komentarza

Bez tego moda nie ma zakończenia bo developerzy wydali niepełny pordukt. Mod podobno dodaje kilka questów i zwieńcza historie naszego hero :) Niestety ja grałem w to na premierę bez modu a ostatnio chciałem z modem to grę mi wywalało do pulpitu. Podobno teraz się tak nie zdarzy więc chcę skończyć jeszcze raz bo dla mnie kotor 2 jest lepszy od jedynki aż do ostatniej planety bo tam się wszystko jak w ME3 sypało :D

 

Tak odblokowuje coś z plików.

 

 

W oryginale chyba w ogóle nie było końca. Pamiętam że była jakaś walka a po niej statek odlatujący. 0 wyjaśnienia i wielkie WTF

 

 

 

Najlepsze jest to że fabuły gry prawie już nie pamiętam ale pamiętam mój w(pipi) jak odkryłem że to już koniec bez żadnego wyjaśnienia :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy Idle Master wypuszczony (wersja 1.0), teraz jak gierki mają poniżej 2h to odpala je wszystkie jednocześnie i później wraca do farmienia. Tak więc nieważne ile gier macie (ja np. teraz 22), faza czekania na przekroczenie 2h przez każdą grę będzie trwała 2h, a nie 44h w moim przypadku. Najs.

 

e: coś jest zrąbane jednak i chyba nie działa to jak należy. Na pewno trzeba po 2h wyłączyć i włączyć program, żeby idlowało już tylko jedną gierkę, ale i tak nie leciały mi karciochy.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...