Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ako

Można gry kupić dziś i zassać potem? Można kupić gry na innym komputerze i potem ściągnąć je na taki, który jest głównie offline?

 

Tak, gra zaraz po zakupie dodawana jest do listy gier na Steam, która jest przypisana do Twojego konta. Można ją ściągnąć w dowolnym innym terminie.

Odnośnik do komentarza

Tak. Po potwierdzeniu zakupu danej gry ujawnia się ona w tabelce NOT INSTALLED. Download gier można przerywać i wznawiać ponownie, jak w P2P. Można logować się na dowolnym komputerze z zainstalowanym steamem i ściągać wcześniej zakupione tytuły, jeśli o to Ci chodzi (pokrętnie sformułowane pytanie nr.2).

 

Kurna napaliłem się TAK BARDZO na tego TF2 a tutaj nie dość, że się użeram z WBK, to jeszcze okazuje się, że mój 5-letni (co najmniej) PieCyk to mały rzępol już. Myślicie, że 523 MB RAMu i karta graficzna 128 MB stykną?

 

EDIT: ja zawsze muszę spóźnić się o minutę :rolleyes:

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

? Na forach pisza ze TF2 to supcio gierka, zachetcony tymi postami kupilem konto na allegro za 10zl. Pogralem godzine i tego chaosu nie ogarnialem, wracam do CODow. Naszczescie poza TF byly gry z OrangeBoxa wiec 10zl nie poszlo w bloto - mam Portala czy HL2 z epizodami gdzie moge pograc w kooperacje czy inne mody ktore wymagaja HL2 do dzialania.

WTF?

Odnośnik do komentarza

Okej. Już ogarniam. Byłem trochę zmieszany między innymi tym skrótem OB (skojarzył mi się z podpaskami).

 

Osobiście nie chce mi się za bardzo kupować OB (hehe) - jestem na razie zainteresowany wyłącznie TF2. Enyłej, ponawiam pytanie: czy mój stary PieC pociągnie tę grę w miarę gładko?

Odnośnik do komentarza
Gość ako

Okej. Już ogarniam. Byłem trochę zmieszany między innymi tym skrótem OB (skojarzył mi się z podpaskami).

 

Osobiście nie chce mi się za bardzo kupować OB (hehe) - jestem na razie zainteresowany wyłącznie TF2. Enyłej, ponawiam pytanie: czy mój stary PieC pociągnie tę grę w miarę gładko?

 

Wymagania podane na stronie:

Minimum: 1.7 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX? 8.1 level Graphics Card (Requires support for SSE), Windows? Vista/XP/2000, Mouse, Keyboard, Internet Connection

 

Recommended: Pentium 4 processor (3.0GHz, or better), 1GB RAM, DirectX? 9 level Graphics Card, Windows? Vista/XP/2000, Mouse, Keyboard, Internet Connection

 

 

 

 

Wiec możesz mieć ciężko albo "na styk". Nie masz może HL2:EP2 (;>) żeby zobaczyć jak/czy chodzi?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

1>Daril, dam Ci tego kija na 3dni to se obadasz, czy Ci chodzi dobrze czy nie ;)

2>Scorp1on pisze farmazony, gierka rządzi :)

 

 

3>Tydzien temu byl free week z TF2 mogles sie wtedy zalapac ;)

 

1>Dzięki, Stonuś. W stosownym dla mnie czasie zgłoszę się (obecnie zbliża się mały zapie.rdol i ledwo na samego kałntera będę miał czas).

2> Tak to już jest gdy kolo z czterema ciosami specjalnymi na krzyż oraz fatality ze zdzieraniem sobie twarzy i chuchaniem nieświeżym oddechem próbuje brać się za coś bardziej skomplikowanego. ;)

3> Nom, wiem. Niestety z przyczyn nieobiektywnych nie skorzystałem i teraz żałuję. :(

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Też bym kupił Torchlighta, ale kasa na paypal doszła by w poniedziałek, albo wtorek nawet, więc ni ch.uja nie kupie :( Masakra, nie mam karty kredytowej więc du.pa blada, a nie będę płacił 60 zł za grę, 30 zł to jeszcze jak cie mogę.

 

 

 

 

edit: można kartą płatniczą w jakiś sposób zapłacić, albo ogólnie z konta w ING? Bo kombinuje, ale ofkors nie akceptuje mi karty steam, paypal pewnie też nie, click&buy też nie - ale to nie dziwne bo to własnie jest PŁATNICZA karta :(

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość ako

edit: można kartą płatniczą w jakiś sposób zapłacić, albo ogólnie z konta w ING? Bo kombinuje, ale ofkors nie akceptuje mi karty steam, paypal pewnie też nie, click&buy też nie - ale to nie dziwne bo to własnie jest PŁATNICZA karta :(

 

Inteligo ma karty płatnicze którymi można płacić przez internet (potwierdzone, sam tak robie). Nie wiem dlaczego inne banki z tym zwlekają... z resztą nawet kartami PKO BP się nie da, a w praktyce to jest jeden i ten sam bank O_o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.