Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie,polecam bo swietna gra na multi. Mam narazie 3-5 kumpli chetnych do gry,jak ktos jeszcze chce pograc z nami ktoryms razem to friend invite na Velsu.

 

Oprocz tego metro 2033 za 7.50 euro

Just cause 2 za 6.50 euro

i beat hazard za 1.75 euro (MOCNO POLECAM!)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Zbyt pokazna,ponad 1000 gier w jakies promocji.

 

Najlepiej wyglada battlefield bad company 2 za 13 euro (w usa 6 dolarow,sick!;/)

Super meat boy za 3,5 euro (warto za ta cene brac bez namyslu)

winterbottom za 0,39 euro lol :P

 

Ja sobie kupie jeszcze sid meiers pirates! bo jest za 2,5 euro,zastanawiam sie nad prince of persia za 3,7 euro,titan quest za 2,5 euro i puzzle quest 2/blue toad murder files za pol ceny ;P

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo to Steam zawsze instaluje wszelkie gry w swoim własnym folderze. Nie wiem jak to zmienić, ale wydaje mi się, że możesz spokojnie zrobić kopię zapasową (przynajmniej folderów z grami - Steam\steamapps) i przeinstalować klienta na inną partycję. A w razie czego to ściągniesz gry od nowa - trudno ;).

 

@Bartezoo, troll harder.

Odnośnik do komentarza

Jak się prezentuje pecetowa wersja tego Burnouta? Jakość konwersji, sterowanie, grafika? W gierkę bym pograł, ale nie wiem czy jest sens użerać się z tym na blaszaku, tym bardziej, że mój sprzęt choć spełnia wymagania minimalne, nie jest jakiś super potężny.

Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest ten sam poziom konwersji co trójwymiarowe GTA? ;)

 

Przeraża mnie ten Steam. Tyle rzeczy by się wzięło, a przez najbliższe dni będzie tego jeszcze więcej. Chyba trzeba troszkę się pohamować ;).

 

Btw. Ale nie wziąć Wiedźmina za taką cenę (jeśli ktoś szalony jeszcze gry nie posiada) to wręcz grzech.

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo to Steam zawsze instaluje wszelkie gry w swoim własnym folderze. Nie wiem jak to zmienić, ale wydaje mi się, że możesz spokojnie zrobić kopię zapasową (przynajmniej folderów z grami - Steam\steamapps) i przeinstalować klienta na inną partycję. A w razie czego to ściągniesz gry od nowa - trudno ;).

 

@Bartezoo, troll harder.

Mówię serio, serio. Ale dobra, tam wole kupować gierki w pudełkach, nie jestem elo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...