Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ako

Gry Activision sa na Steamie normalnie (chociazby MW2). Gry czysto od Blizzarda, nie.

Bnet to platforma Blizzarda dla ich sieci produktow (MMO, RTS etc). Abonament... widzisz... MMO ma abo jako standard, ktory juz place... bnet2 w teorii juz mam (i za niego place).

Bnet nie ma byc sklepem do gier, a platforma. Activision nie bedzie w blizzstore ani na bnet z tego co mi wiadomo. Bnet = Blizzard only made games, nie Activision-X. Stad te rozroznienie. Zreszta nie widze sensu wypisywac jak all jest w linku :P.

Co do osrywania... na swieta (i juz tak zostanie) blizz kompletnie zniosl shipping fee authenticatorow, ktory kosztowal do tej pory wiecej niz sam token lol.

Dlatego mowie o tych firmach oddzielnie. Wiem, ze zadna rewelacja, ale przynajmniej teraz czesc kosztow biora na siebie (a konta sa hackowane nagiminnie - authenticator zalatwia sprawe). Jeszcze raz podkreslam Acitvision nie ma nic z tym wspolnego.

 

Rozumiem, nie mam jednak pojęcia jak to się w takim razie ma do Steam i promocji świątecznych które Activision (niech Ci będzie...) olało. Od tego zaczęła się dyskusja ;) Jak już pisałem dla mnie firma obecnie nazywa się Activision-Blizzard, stąd pisząc coś złego nt. Activision jednocześnie może się oberwać Blizzardowi. Przyznaję że do Blizzarda nic nie mam, do Activision owszem ;)

 

Pociagnie tyle ile bedzie mogl, a potem jak zajda potrzeby to zmieni polityke, final finalem zarobia wieksza kase i tak - czyli to co jest celem firm (generowanie jak najwiekszych zyskow).

Pytanie, czy zmieni polityke, czy zrobi to już jego następca. To miałem na myśli ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomość: Na steamie jest nieśmiertelny Quake )I(: Arena.

 

Zła wiadomość: 19,99 eurosów za 10-letnią grę w której przeglądarkową wersję można grać za friko.

 

Ja z moim szczęściem (siakieś problemy z pluginami na naprawianie których szkoda mi czasu) ofkoz nie mogę odpalić wersji przeglądarkowej, więc tym bardziej jestem przybity ceną.

Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomość: Na steamie jest nieśmiertelny Quake )I(: Arena.

 

Zła wiadomość: 19,99 eurosów za 10-letnią grę w której przeglądarkową wersję można grać za friko.

 

Ja z moim szczęściem (siakieś problemy z pluginami na naprawianie których szkoda mi czasu) ofkoz nie mogę odpalić wersji przeglądarkowej, więc tym bardziej jestem przybity ceną.

 

Ta paczka http://store.steampowered.com/sub/440/ kosztowała przez święta w jeden dzień 23$, nie moglem odmówić

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Wziąłem sobie DIRT'a, na resztę szkoda mi siana, bo i tak w to grać nie będę. Najlepsze, że jest napisane, że nie współpracuje on z Win7 o.O Zobaczymy :D

 

Ano jak przez kilka dni mi te 8pln nie wróci, to napiszę ;)

Odnośnik do komentarza

Wziąłem sobie DIRT'a, na resztę szkoda mi siana, bo i tak w to grać nie będę. Najlepsze, że jest napisane, że nie współpracuje on z Win7 o.O Zobaczymy :D

 

Ano jak przez kilka dni mi te 8pln nie wróci, to napiszę ;)

Podobno jest to loteria. Niektorym dziala bezproblemowo a innym nie.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
Gość ako

Jak wy gracie w wyścigi na kompie ? Na strzałkach?

 

Oczywiście :potter:

 

Pytasz, jakby się pada albo kierownicy nie dało do piecyka podpiąć ;) (hint: da sie)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.