Skocz do zawartości

Borderlands


Zeratul

Poziomt trudności pucharów.  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Borderlands? :)

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      8
    • Średnie
      9
    • Trudne
      3
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę poźna odpowiedź, ale musisz wykonać dokładnie to co jest w opisie trofeum, kolejność nie ma znaczenia. A jeśli chodzi o 7 killi w walce wręcz, wystarczają kille atakami melee np. kolbą karabinu. Chociaż zabijając pudzianem 7 przeciwników pięściami też pewnie wpadnie. W questach jest lista challenge'y, możesz tam zobaczyć ile zabójstw brakuje ci z poszczególnych broni.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

sluchajcie, a grajac split screen to jak zlicza trofiki: tylko moje, jako postaci glownej, czy tez dokonania partnera, osobno lub do sumy ze mna? chodzi o to, czy np jesli kumpel wykona wymagana ilosc killi dana bronia, to trophy wpadnie, czy nie wpadnie dla mojego konta?

 

szwagier zjechal na studia do wro i zamierzamy sobie w weekendy jakies coopy ciorac, wiec moze o platyne zawalcze w borderku, stad pytanie ;)

Odnośnik do komentarza

Trophy za zabicie okreslonej liczby wrogow odpowiednim rodzajem wpadnie tylko tobie, zabici wrogowie nie sumuja sie obu graczom. Misje wykonane wspolne sa natomiast zaliczane obu graczom.

 

Ma ktos ochote rozprawic sie z crawmeraksem? Najchetniej dolaczylbym do kogos, bo moja lilith ma lv 66 i przy tym levelu crawmerax bedzie mial lv 70 :( Gdybym jednal dolaczyl do jakiegos gracza z nizszym levelem, level crawmeraksa bedzie rowny jego levelowi +4, co dla mojej syreny nie powinno stanowic problemu i powinna go dosc szybko utluc :)

Odnośnik do komentarza

chyba rozumiem, ale jakbys jeszcze uscislil... mi nie chodzilo o to, czy trofiki lub postep w grze bedzie sie zliczal kumplowi (bedziemy grac tylko na moje konto, on bedzie gosciem), a tylko o to, czy nasze kille beda wspolnie liczone i czy np jesli on uzyje jakichs zdolnsci klasowych wymaganych do trophy, to czy mi zaliczy taki trofik :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...