Skocz do zawartości

Borderlands


Zeratul

Poziomt trudności pucharów.  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Borderlands? :)

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      8
    • Średnie
      9
    • Trudne
      3
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dobiłeś tak szybko do 50LVL ? (Tip: Nie czytałem żadnych poradników itp. stąd to pytanie :) )

Nie wiem jak to było z KainGorn'em ale ja po skończeniu wątku głównego poleciałem na NG+ i w okolicach New Haven miałem już 50lvl.

 

P.S. nie zaszkodzi przywdziać jakiegoś class moda z xx% exp :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość konstant

Pytanie odnosnie trofea:

 

* There's No "I" In "Team" - Completed 15 missions in co-op

 

czy jesli w singlu zrobie kilka misji, w a pozniej wlacze spiltscreen z inna postacia i odbiore wtedy nagrody za te misje to zaliczy ten pucharek ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z pewną misją w DLC: The Secret Armory of General Knoxx. W tej misji gdzie zabijamy Knoxxa a następnie wchodzimy do tego magazynu, gdzie liczniki na rakietach odliczają się do zera. Mianowicie pozwoliłem aby czas minął, nastąpiło wielkie bum, po czym zrespawnowało mnie przy czekpoincie. Po powrocie do ww magazynu nie mogę się do niego dostać, bo wejście jest zablokowane... i w żaden sposób nie da się tych drzwi otworzyć!!! Przez to nie mogę popchnąć fabuły do przodu, nie uśmiecha mi się powtarzanie całego dodatku od początku Miał ktoś podobnie z tą misją?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Bardzo łatwa choć czasochłonna. Trzeba mieć przy tym nieco szczęścia. Mnie udało się podczas pierwszego spaceru on line zdobyć kilka dzbanów pod rząd. Akurat trafił się jeden taki, który miał odpowiednie przedmioty i poszedł zatłuc bossa. Obawiałem się tylko o te zdobycze, reszta jest banalnie prosta. Ale niemało godzin trzeba nań poświecić. Niemniej, gra trzyma bardzo wysoki poziom, i graczowi chce się po prostu to wszytko zdobywać.

Odnośnik do komentarza

 to jedna z tych platynek przez którą człowiek zaczyna nienawidzić fajna grę. wszytsko dodatkowo się potęguje gdy zapragniemy dokupic dlc i machnąć 100 %. miliony godzin grania, underdome to czyste sadomaso a nabijanie lvlu trwa w nieskonczonosc. dodatkowo stanowczo odradzam granie on-lne gdyż łatwo o zglitchowanie sobie gry. banalne ale w ch*uj czasochłonne 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

A byłby ktoś chętny w ogóle pograć online? Póki co mam 20lvl, ale mógłbym podexpić i z kimś kontynuować rozgrywkę, bo z hamburgerami nie idzie się dogadać, a w dodatku są masakryczne lagi.... tak w ogóle to wiecie może czemu nie może mi zaliczyć jakiegoś questu za kilka punktów expa? Nie wiem co robię nie tak, ale już po kupieniu jakiejś tarczy w sklepie wracam do kolesia i nie da się zakończyć questu.... z tego co się orientuję to robię go już 2gi raz ale teraz tak jakby się zawiesił...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Czy mógłbym prosić o pomoc osobę która ma to trofeum "And They'll Tell Two Friends" aby ze mną dosłownie przez chwilę (chociaż możemy i dłużej) zagrała w co-op'ie :sweat: ??

 

Jak najszybciej zdobyć 50 lvl (bez DLC)? Bo zrobiłem wszystkie misje, dość sporo challenge (zostały mi tylko te typu: zabij w dany sposób 1000 przeciwników a mam dopiero powiedzmy 400), a mam dopiero 37lvl. Czy jakbym całą kampanię przeszedł sam (a nie w co-pie) to miałbym już ten 50lvl??

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
12 Days of Pandora

Mastered the technology of Pandora

 

Osiągnięcie jest związane z wyzwaniem 12 Days of Pandora. Aby je zaliczyć, zabij odpowiednią liczbę wrogów w określony sposób. 1 wroga zabij granatem, 2 pociskiem kwasowym, 3 pociskiem zapalającym, 4 pociskiem z ładunkiem elektrycznym, 5 wysadź w powietrze, 6 zabij trafieniem krytycznym, 7 w walce wręcz, 8 przy użyciu karabinu snajperskiego, 9 używając SMG, 10 z shotguna, 11 pistoletem i wreszcie 12 z karabinu maszynowego.

Musze zabijac wrogow po kolei tymi bronmi, tak jak jest tutaj napisane? I zeby gra zaliczyla mi to trofeo to musze zdjac np. 7 wrogow w walce wrecz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...