Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Niet, coś jest skopane, bo mam napisane:

 

# Next Update: in 3 days

 

A zawsze było 4sec i wystarczyło odświeżyć stronę :<

 

Ja mam next update in 1 day, ale tak juz od poniedziałku ;)

 

Last update był ponad tydzień temu.

 

 

Pojawił się już ten paczyk?

Odnośnik do komentarza

Bazajaytee

No BFBC2 PC patch today. QA has another version to test that Mikael made over the weekend. More updates to follow as I get them.

10:06 AM May 17th via TweetDeck

 

 

Ostatni wpis jest taki. Na razie nic nowego nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie gralem dwa miesiace w bc2, teraz zagralem dwa mecze i nic sie nie zmienilo, gustav jak wymiatal tak wymiata dalej. Mialo byc chyba kolejkowanie przy wbijaniu na serwer ale cos tego nie widze. Nowych map nadal nie ma, moge im nawet za nie zaplacic. Z perspektywy czasu jestem zawiedziony, spodziewalem sie wiekszej ilosci dodatkow do bc2.

Odnośnik do komentarza

Nie gralem dwa miesiace w bc2, teraz zagralem dwa mecze i nic sie nie zmienilo, gustav jak wymiatal tak wymiata dalej. Mialo byc chyba kolejkowanie przy wbijaniu na serwer ale cos tego nie widze. Nowych map nadal nie ma, moge im nawet za nie zaplacic. Z perspektywy czasu jestem zawiedziony, spodziewalem sie wiekszej ilosci dodatkow do bc2.

 

Paczyka R8 jakoś do teraz nie mogą wydać, więc lipa. Licze że się w końcu pojawi i rozwiąże wszystkie problemy ;)

Mapki też fakt, jak się DICE nie chce robić to niech chociaż udostępnią jakiś edytor...

Odnośnik do komentarza

Ano ja już nie mogę się doczekać patcha, bo W(pipi)IA mnie gówniany bug [bo inaczej tego nazwać nie można] z tracerdartem. Przez to nie mam jak latać na helce ;/

 

Teoretycznie patch miał być w tym tyg. ale zatrzymał się na etapie Q&A ;/

Odnośnik do komentarza

Ano ja już nie mogę się doczekać patcha, bo W(pipi)IA mnie gówniany bug [bo inaczej tego nazwać nie można] z tracerdartem. Przez to nie mam jak latać na helce ;/

 

Teoretycznie patch miał być w tym tyg. ale zatrzymał się na etapie Q&A ;/

 

Mnie bardziej wkurza łażenie po drzewach i triki na wchodzenie w różne dziwne miejsca, które w teorii miały ograniczać mapę (górki, głazy itp.).

 

... teoretycznie to patch miał być miesiąc temu i zatrzymał się na etapie Q&A, więc wiesz ;]

Odnośnik do komentarza

... teoretycznie to patch miał być miesiąc temu i zatrzymał się na etapie Q&A, więc wiesz ;]

w sensie, że na etapie QA, nie Q&A ? bo to dwie różne rzeczy :P

 

łejezu, nie czepiaj się, ja nie jestem programistą żeby się na tym znać :P /stona

Edytowane przez stona
dopisałem się żeby nie spamować :P
Odnośnik do komentarza

Patch rodzi się długo, ponieważ dodają do niego coraz to nowe rzeczy. Ma się w nim znaleźć min. Infantry Mode (nowy tryb single o ile się nie mylę) i bronie SPECTACT. Chodzą słuchy o nowych mapach, ale tego nikt pewny nie jest. Mogliby chociaż wypuścić fix'a związanego z nożem.

Odnośnik do komentarza

Zatrzymał się na tym etapie, później zrobili jakiś "nowszy" który też utknął ;/

 

Mi tam nie przeszkadza kampienie na górkach "gdzie nie ma jak wejść" bo tak czy srak granat załatwia sprawę ;)

No to choćby dlatego, że jak chłop wbiega pod pionową ścianę, to śmiesznie wygląda :P

Bug jest bugiem i trzeba go wyeliminować a nie mówić że niby nie przeszkadza :>

 

... teoretycznie to patch miał być miesiąc temu i zatrzymał się na etapie Q&A, więc wiesz ;]

w sensie, że na etapie QA, nie Q&A ? bo to dwie różne rzeczy :P

 

O to to. QA. Stona nie umie i sie zasugerowałem (bo wina czyjaś być musi) ;P

Odnośnik do komentarza

Nie mówię że mają go zostawić [to wbieganie] tylko że są ważniejsze wałki dla mnie [TRACERRRRRRRRRRRRRRRRRRR] ;)

 

 

Aktualnie mam tak że pogram chwilę, wbije się Atacama, startuję helką, po chwili dostaję traka, RPG, odpierdalam hołubce których nie powstydził by się TieFighter , ginę, w(pipi)iam się, gram jeszcze chwilę, wyłączam :pinch:

Odnośnik do komentarza

Aktualnie mam tak że pogram chwilę, wbije się Atacama, startuję helką, po chwili dostaję traka, RPG, odpierdalam hołubce których nie powstydził by się TieFighter , ginę, w(pipi)iam się, gram jeszcze chwilę, wyłączam :pinch:

 

Ja tam wole czołgi, Abrams i do przodu! XD

Helką nie umiem nawet dobrze latać, troche wstyd ;p

Odnośnik do komentarza

Czołgi też lubię, ale wolę helkę. Za dużo AirWolf'a w młodości oglądałem ;)

 

Apropos helek, na jakiej dokładnie zasadzie działa w nich TOW [?] ?

Bo powiedzmy że sobie lecę, ktoś zaznaczy czołg dartem i mam normalnie kwadracik jak w RPG. I teraz jak mam nacelować TOWa na niego? Ja na ogół po prostu będąc blisko czołgu/nad nim puszczam TOWa i trafiam ale hmm.. da się nacelować tym cholerstwem na większe odległości? Bo z tego co widziałem kontrolnie go puszczając to on prawie że spada w dół ;/

Odnośnik do komentarza
The client update will be roughly 500MB in size.

 

Client R8 / Server R12 are in QA

Changelog:

 

Server - Infantry only mode available per-level FCK YEAH!!!!!!!! :diablo:

 

Gameplay - Knifing people in the back works again (we backed out the change that we had done for Server R11)

 

Server Browser - Join queue system when attempting to join a full server :thumbsup:

Server Browser - all settings are automatically saved between sessions :potter:

 

Client - Any points you get while being dead will be added to your score

 

 

Moje typy ;) Jaram się :D

 

jak widzisz nie tylko Ty , ja jaram się już od miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...