Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ale piję do tego że przyklejanie sobie kropek na monitor (pipi) daje, czyste szczęście czy się trafi w sam środek czy nabój poleci zupełnie inaczej.

Wiem po co jest przymeirzanie Sherlocku, tylko chce no scope opanować :D

Odnośnik do komentarza

No możesz :D

 

Niom, przegrałem rundę do końca, przegraliśmy chyba 200 tiketami choć później już non-stop mieliśmy 2 bazy. Kolo w helce zarządził, prawie zbliżył się do mojego rekordu, miał ok 60-5. No ale tak to jest jak się ma ruskie AA ;/ U nas helka nie istniała, a mi samemu się latać nie chciało, od momentu jak dostałem z AA [bo nikt nie pilnował naszej bazy].

 

Nawet się zmęczyłem XD Starzeję się.

Odnośnik do komentarza

Okres, w którym jarałem się BC2 i miałem dużą tolerancję dla swoich porażek i cierpliwość już minął. Teraz czas na permanentny butthurt i jojczenie jaka ta gra nie jest poperdolona. Doprawdy nie rozumiem, jak ktoś kto wymiatał w MW2 (ratio 1.78) nie może się odnaleźć w BFie. Testowalem 3 style gry :

- na ADHD, czyli bieganie po mapie i rozglądanie się mechanikiem jak posrany - nie działa

- na ułana , czyli obserwacja terenu przez okienko, głównie medykiem - nie działa

- na pierdołę, czyli powolne poruszanie się wzdłuż osłon na obrzeżach mapy, ciągłe spoglądanie się za siebie - nie działa

 

Rozumiem, że jest to inna gra, ale do penisa pana jak można mieć niemalże 2 razy gorsze ratio niż w CODzie?!

 

I czemu do licha nie ma killcama?NIE MA KILLCAMA! Myślałem, że jak kupie oryginalną grę, to problem z haxorami, których w alterIWnecie jest od groma skończy się, ale tutaj jest jeszcze więcej cziterów i co gorsza nie można nawet być pewnym przez to, że nie ma kc, ani speca. NIE MA (pipi)A SPECA!

 

Pewnie jutro jak wstanę i tak siądę na dwugodzinną sesję, bo to dziadostwo tak wciąga. Nienawidzę tej gry.

Odnośnik do komentarza

Miauczysz, bo BF nie jest taki jak codzik? XD ROTFL, to chyba najlepszy komplement dla tej gry :D

 

1. To są zupełnie inne gry, to że umiesz rzucać nożami przez całą planszę w CoD jest w BFie (pipi) warte

2. Nie patrz na ratio, bo nawet jak będziesz miał 6.0 to się może okazać, że (pipi) zrobiłeś i rundę przegrasz. Był taki jeden cwaniak, co wychodził z założenia że w tej grze liczy się ilość killów, a nie przejęte flagi. Się chopak później dziwił, że co chwilę przegrywa ;)

3. Naucz się map.

 

 

A killcamy są na ogół na serwach wyłączone. Bo killcamy to jakiś poroniony pomysł. Może jeszcze taunty byś chciał mieć?

 

 

@Ako

 

Jaki paraszut kill? Spadłeś na kogoś czy jak?

Odnośnik do komentarza

Miauczysz, bo BF nie jest taki jak codzik? XD ROTFL, to chyba najlepszy komplement dla tej gry :D

 

Wiesz, dla mnie szokującym jest przestawienie się z pwnienia innych na bycie pwnionym.

Zresztą nie chodzi o samego coda. W Quake, UT, ET grało mi się o wiele lepiej.

 

1. To są zupełnie inne gry, to że umiesz rzucać nożami przez całą planszę w CoD jest w BFie (pipi) warte

No to jest głupota, już nie wspominając o killstreakach, za co nienawidziłem coda.

 

2. Nie patrz na ratio, bo nawet jak będziesz miał 6.0 to się może okazać, że (pipi) zrobiłeś i rundę przegrasz. Był taki jeden cwaniak, co wychodził z założenia że w tej grze liczy się ilość killów, a nie przejęte flagi. Się chopak później dziwił, że co chwilę przegrywa ;)

Hah, pamietam jak w Enemy Territory zamiast napieprzać się z innymi przeciwnikiem i robić obj, to biegalem engiem z kombinerkami po mapie, stawiałem miny, budowałem szit i naprawiałem czołgi o0. Wierz mi, że przejmowanie flag nie jest żadnym wyznacznikiem skilla gracza.

 

A killcamy są na ogół na serwach wyłączone. Bo killcamy to jakiś poroniony pomysł. Może jeszcze taunty byś chciał mieć?

Nie dość, że na większości serwerów są wyłączone, to jeszcze wyglądają jak (pipi). Siedzi taki cwaniak, snajper "naruto łorior PL" czy inny " assassins creed 99" porośnięty mchem i na(pipi)ia cały mecz spod jednego krzaczka. Szczerze gardzę kamperlamami od zawsze i dlatego za to będę chwalił CoDa, że zawsze byly killcamy i przez to taki seba mógł oddać tylko 1 strzal z tego samego miejsca.

 

Jeszcze jeden babol - brak tarczy po respie T_T. Już olewam spawn przy członku drużyny, bo wiadomo, że może byc gorąco, ale mogliby się szarpnąć chociaż na shielda w bazie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...