Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wypowiem z perspektywy nowego gracza. Po pierwsze nowi gracze mają ostro przesrane i nie mała ilość pewnie pluje sobie teraz w brodę. Nawet medyk nie ma (pipi)ej apteczki na starcie. Po drugie na serwerach jest tylu weteranów, że nawiązanie równej walki jest bardzo ciężkie. Praktycznie bez przerwy się ginie. Jak ktoś wcześniej grał tylko na joypadzie to może sobie darować.

 

32 graczy to za dużo na te mapy nie ze względu na ilość miejsca ale ilość ołowiu jaki lata w powietrzu. W trybie Rush praktycznie wszystkie zabudowania nie wytrzymują 5 minut. Po tym czasie wszystko leży w gruzach i praktycznie nie ma gdzie się schować. Bardzo chciałem sprawdzić jak wygląda gra w 32 osoby ale widzę, że nie jest to żadnym argumentem bo gameplay na tym nie zyskuje.

Odnośnik do komentarza

Wniosek: wszelakie gry z multiplayerem należy kupować w dniu premiery bo inaczej będzie się odstawać od pro-wymiataczy-z-perkami-i-itemami

 

Liczba 32 graczy doskonale balansuje rozgrywkę pomiędzy "chaosem" a spokojną przyczajką. To ile Ci się mapy ostanie pod koniec rundy zależy od danego meczu. nic nie stoi na przeszkodzie bym przez całą rundę grał medykiem, lub snajperem zrzucał ostrzał na każdy kolejny budynek co cooldown. Mapa wygląda tak jak na niej gracie żołnierzu.

Odnośnik do komentarza
Ja się wypowiem z perspektywy nowego gracza. Po pierwsze nowi gracze mają ostro przesrane i nie mała ilość pewnie pluje sobie teraz w brodę. Nawet medyk nie ma (pipi)ej apteczki na starcie. Po drugie na serwerach jest tylu weteranów, że nawiązanie równej walki jest bardzo ciężkie. Praktycznie bez przerwy się ginie. Jak ktoś wcześniej grał tylko na joypadzie to może sobie darować.

 

32 graczy to za dużo na te mapy nie ze względu na ilość miejsca ale ilość ołowiu jaki lata w powietrzu. W trybie Rush praktycznie wszystkie zabudowania nie wytrzymują 5 minut. Po tym czasie wszystko leży w gruzach i praktycznie nie ma gdzie się schować. Bardzo chciałem sprawdzić jak wygląda gra w 32 osoby ale widzę, że nie jest to żadnym argumentem bo gameplay na tym nie zyskuje."

 

O to właśnie chodzi w rushu, ma byc totalny rozpedol. Jak nie lubisz takiego tempa, to pograj w CQ, tam jest nieco wolniej. Albo jeśli chcesz grać z ludźmi na równym poziomie, to wybierz "graj teraz"

 

Poza tym jak przeszkadza Ci ilość gracz, to spokojnie można znaleźć serwery rush na 24 osoby i mniej, tak samo jest z CQ.

 

To prawda, że nowi gracze mają przesrane, w moim wypadku musiałem pograć z 20 h, żeby przyzwyczaić się do mechaniki i wyrównać K/D ratio. Po 80 h mam 1.33 i rośnie :P

Odnośnik do komentarza
Mikael Kalms"[/b]]On Aug 3rd 2011, EvenBalance has published an update that should solve the high PnkBstrB.exe CPU usage problems for the vast majority of people.

 

Given how the auto-updating works (evenbalance -> game servers -> game clients), you should see this trickling out to all servers & clients over the next 1-2 days.

 

If your game client refuses to update, you can also use the manual update (pbsetup.exe). Visit PunkBuster Online Countermeasures for details.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...