Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Na Cold War to chyba jedynie na tej górce, co niektórzy wiedzieli jak wejść. Ale i tak nie dawało to zbyt dużej widoczności, jeżeli wziąć pod uwagę ilość domków i wielopoziomowy układ mapy.

White Pass? Też zdarzały się jakieś wyjątki, jak ludzie próbowali kampić na skarpie przy B, ale czy było to skuteczne to ciężko ocenić.

To samo jednak można powiedzieć o Oasis, gdzie trafiali się geniusze kampiący na wzniesieniach i wyspach, chociaż rewelacyjnych wyników to oni nie nabijali, bo mało który miał na tyle umiejętności żeby ściągać ludzi pojawiających się na ułamek sekundy w oknach/przejściach ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie twierdzę że nie miała, twierdzę że ich skuteczność była skutecznie ograniczana przez układ mapy.

Kuurde, jak sie kiedys przyzwyczaiłem na sqdm do biegania po tych szerokich uliczkach, tak potem, gdy snajperzy zaczęli byc coraz bardziej uciążliwi byłem zmuszony do ciągłego skakania przez parapety, kucania i ogólnie przesadzonej ostrożności, byle tylko nie oberwać, hc dla snajperow to raj.

Odnośnik do komentarza

Akurat sc wymaga lepszej celności.

 

IMHO wymaga cierpliwości, a nie celności. No chyba że chcesz mi wmówić że walenie headów na odległość większą niż 50m z celownikiem 3,4 to skill, a nie szczęście.

 

z tego co kojarzę to sam Stonek wrzucałeś linki do ENIGMY, gdzie koleś z 3,4x robi heady po prawie pół kilometra. i nie wygląda to na szczęście

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wciaz brakuje toola i defi. :P

Do toola i defi nie ma gwiazdek, nie liczy sie :P

Brakuje też lekkich pojazdów, stacjonarek i łódek, ale to już by był masochizm...

 

Ja nie wiem, jak ty możesz jeszcze w to grać. Ostatnio, co z tobą grałem, to lagi, cofanie postaci, no dla mnie masakra. Kiedyś grało się zdecydowanie lepiej. Nie wiem co oni zrobili z tymi serwerami, ale kicha straszna.

Na 100% wina po Twojej stronie, ja czegoś takiego nie mam (i kilka osób z którymi grałem też nie mają problemów). Na pewno nic się nie zmieniło na gorsze po stronie samej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...