Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nigdy nie było wyjaśnione officjalnie przez DICE. Można chyba snuć jedynie domysły. Tak samo co się dzieje jak "pasażer" czołgu ma perka z Warheads... czy działa to na kierowcę.

 

 

Moje zdanie jest takie: Nie ważne co kto ma, wszystkie perki działają, ale nie da się ich stackować- i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

szczerze? Montaż pierwsza klasa, akcje zwyczajne. Po filmiku na którym profesjonalny montażysta pokazuje jak można posklejać fragmenty gry z QIII aby wyszedł "epicki frag movie" nie ruszają mnie takie produkcje. Gość najpierw pokazał jak gra - zwyczajne bieganie, długie celowanie i wyniki poniżej 1.0 - a następnie posklejał najlepsze akcje i zrobił z tego filmik, że każdy kto to oglądał myślał, że ma do czynienia z kimś na kształt Fatality.

Odnośnik do komentarza

Brat chcial sobie odpalic BC2 na swoim kompie. Wszystko ladnie sie zainstalowalo, patche sie sciagnely, jednak jest problem z kodem rejestracyjnym. Przy logowaniu wyskakuje blad, ze ten kod rejestracyjny jest juz uzywany. Wczesniej gra byla instalowana i rejestrowana tylko na moim PC. Bedzie mozliwosc wlaczenia gry?

Odnośnik do komentarza

To musi byc jakis blad gry. Jak dalej nie bedzie mogl sie zalogowac, to niech odinstaluje gre i sprobuje zainstalowac ja ponownie (z plyty albo przy pomocy Origina). Sam mam BBC 2 na dwoch kompach i wszystko jest ok.

 

edit:

Wiem, ze pytam o bzdure, ale oczywiscie twoj brat uzywa twojego konta EA gdy sie loguje ?

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra w to jeszcze ktoś? ;)

Powiem szczerze że jak nie byłem przekonany do Vietnamu, tak teraz mi się spodobało. Kapitalne mapy, true HC - czego więcej trzeba do szczęścia.

Szkoda tylko że na większości serwerów ogólnie poustawiane są idiotyczne limity na snajperów, a admini na 80% z nich to dzieciaki które sobie kopią dla zabawy.

Odnośnik do komentarza

Ja czasem gram. Fajnie jest pobiegac po dzungli z miotaczem ognia (kill it with fire ;)), niestety jest malo serwerow i niektore mapy sa wyjatkowo zle przemyslane. Najlepiej to widac na przykladzie Cao Son Temple. Druzyna ktora pierwsza opanuje srodkowa flage wygrala mecz. Bo jak tylko sie nia zdobedzie, to zaczyna sie istny nade spam. :confused: Wietkong jest juz wtedy bez szans na chocby dojscie do srodkowej flagi.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, grałem na jakimś serwie 1500 tickets na tej mapie i początkowo B mieli wietnamcy, potem dość długo US, aż w końcu wietnamcy znowu się przebili i wzięli B a nawet przecisneli nas na A.

 

No w kazdym razie jak Cię kiedyś na friendliście namierze że grasz to wiesz co. Z nożem precz :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...