Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wszystko fajnie, ściągnąłem patch, klikam żeby się instalował - nie da się, jest napisane, że gra nie jest zainstalowana. Robiłem reinstall Windowsa, pliki z grą zostały, ale nie ma jej w rejestrze i w origin (w sensie, że jest do ściągnięcia, ale nie zainstalowana) = nie mogę spaczować plikiem, który ściągnąłem. Ehh...

Odnośnik do komentarza

PB sobie updatowałem przez program PBupdate :P

Na całe szczęście jestem hackerem i crackerem w jednej osobie. Okazało się, że folder miałem Battlefield Bad Company 2. A Origin przy ściąganiu robi Battlefield( TM) (normalnie napisane w nawiasie) Bad Company 2. Szybka zmiana nazwy folderu i działa ;-)

Do steama im jeszcze troszkę brakuje. Nigdy nie musiałem reinstalować steama po reinstallu windowsa, ani żadnej gry w tym programie. Wszystko działało.

 

No nic. Skończyło się updatować, zobaczymy czy działa :D

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Zmiany:

- naprawiono niektóre problemy z wyciekami pamięci,

- wyeliminowano crashe gry w momencie, w którym gra próbowała wczytać dużo zasobów (wysokie detale, duże FOV, granie na wielu monitorach); to powinno pomóc użytkownikom grającym na kilku monitorach,

- okienko czata nie powoduje już lagów,

- przezroczystość i czas wyświetlania okienka czata można ustawić w pliku settings.ini,

- tag klanowy jest zapamiętywany podczas używania autologowania,

- adresy url banerów mogą mieć teraz do 252 znaków długości,

- zabezpieczenie SecuROM zostało usunięte z wersji gry spoza Steam,

- drobne ulepszenia wydajności gry,

- zmniejszono laga typu rubberbanding na serwerach z 24 lub więcej graczami,

- PrintScreen zapisuje zrzut ekranu w folderze Documents\BFBC2\Screenshots

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...