Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


SierraPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie achiva za dotarcie do każdej lokacji, mianowicie, czy jest gdzieś odnotowane (pomijając ikonki na mapach) w których lokacjach postawiłem już nogę??? Pojawiając się w jakiejś nowej lokacji dostajemy o tym info oraz info o odnotowaniu tego w kodeksie, tyle tylko że jakoś nie mogę na to trafić.

Pzdr @ll

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Albert Wesker

Morrigan można dac trzy fajne prezenty, które dają ogromny pozytywny stosunek (lusterko i dwie księgi). No i nie trzeba miec paska "romansu" nabitego do końca. Prawdę mówiąc trzeba jej wprost odmówic, żeby tego romansu nie było ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym zrobić achievementa Perfectionist. Zatem mam pytanie...

 

Grę ukończyłem 4 razy.

 

 

1. Seks (rytuał) z Morrigan, Loghain został Szarym Strażnikiem, przeżyłem.

 

2. Odmowa rytuału, Loghain Szarym Strażnikiem, moje poświęcenie.

 

3. Odmowa rytuału, Alistair ściął Loghaina, poświęcienie Alistaira, przeżyłem.

 

4. Odmowa rytuału, Loghain Szarym Strażnikiem, poświęcienie Loghaina, przeżyłem.

 

 

 

Achievement nie wskoczył, co zrobiłem nie tak? Coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza

Raczej nie robiłem dokładnie to samo i mi wskoczyło, posiłkowałem się poradnikiem http://www.xbox360achievements.org/game/dragon-age-origins/guide/#

 

 

* Morrigan performs the ritual that saves you.

* You sacrifice yourself to save Ferelden.

* Loghain sacrifices himself to save Ferelden.

* Alistair sacrifices himself to save Ferelden.

 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem Loghaina i może dlatego? Już miałem te problemy przed aktualizacją niestety.

 

A jeżeli chodzi o zabicie tysiączka pomiotów, to można gdzieś sprawdzić, ile utłukliśmy? Trzeba to zrobić podczas jednej gry, czy zlicza ze wszystkich?

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Perfectionist jest zgliczowany, nie ma bata. Przechodziłem na wszelkie możliwe sposoby, pod koniec już z tym sejwowaniem przy odpowiednich miejscach i nic. Tak samo z tym ubiciem tysiączka pomiotów, ale to w końcu się odblokowało, choć ubiłem ich grubo ponad 1500...

Czytałem, że niektórzy mają z róznymi achievementami problem, m.in. z rekrutacją wszystkich postaci. Padło również i na mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jest tylko jedna możliwość - w pewnym momencie masz w rozmowie możliwość perswazji, i namówienia wilkołaków żeby zaatakowały obóz Dalijczyków. Musisz mieć dobrze rozwiniętą umiejętność perswazji by ich do tego przekonać. Ja musiałem sobie zostawić rozmowę z Panią Lasu na później by nabić kilka poziomów i rozwinąć tą umiejętność, bo także na początku nie chciały dać się namówić na "wjazd na chatę".

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Oczywiście, bez wsparcia nie ma szans a i tak, wojem trudno osiągnąć 250. Ja już grałem wiele miesięcy temu ale przed uderzeniem musisz być napakowany, mieć włączone odpowiednie umiejętności (cios krytyczny, silny cios) jakieś czary wspomagające, włączona przez Lelianę pieśń barda, itp. ulepszacze.

IMHO najłatwiej jest łotrzykiem (przy 20 lvl mogłem osiągnąć nawet 500 - 700 dmg).

Odnośnik do komentarza

Udało mi się!

Krasnolud, poziom 22, Targowisko w Denerim. Ofiarą okazał się Generał Pomiotów.

Miecz dwuręczny z rudy z meteorytu zapakowany dwoma runami ze srebrorytu (+10 przeciw pomiotom) i jedną +5 od ognia. Do tego Szał, Żądza Krwi, Dokładne Ciosy i jeszcze ze dwa inne, wraz ze wszystkimi dopakami jakieś 73 siły i 50 siły woli, do tego wsparcie Liliany w postaci Pieśni Barda, oraz Moringan, dodająca czarem płonącą broń, paraliż, ogłuszenie, klątwa, osłabienie, sen i jeszcze ze dwa. Obniżyłem jeszcze poziom trudności, bo zwiększa się w tedy szansa na krtyka. Tym oto sposobem przywaliłem mu 270 dmg! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...