Jump to content

Dragon Age: Origins


SierraPL

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie odnośnie achiva za dotarcie do każdej lokacji, mianowicie, czy jest gdzieś odnotowane (pomijając ikonki na mapach) w których lokacjach postawiłem już nogę??? Pojawiając się w jakiejś nowej lokacji dostajemy o tym info oraz info o odnotowaniu tego w kodeksie, tyle tylko że jakoś nie mogę na to trafić.

Pzdr @ll

Edited by SierraPL
Link to comment
  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Albert Wesker

Morrigan można dac trzy fajne prezenty, które dają ogromny pozytywny stosunek (lusterko i dwie księgi). No i nie trzeba miec paska "romansu" nabitego do końca. Prawdę mówiąc trzeba jej wprost odmówic, żeby tego romansu nie było ;]

Link to comment
  • 3 weeks later...

Chciałbym zrobić achievementa Perfectionist. Zatem mam pytanie...

 

Grę ukończyłem 4 razy.

 

 

1. Seks (rytuał) z Morrigan, Loghain został Szarym Strażnikiem, przeżyłem.

 

2. Odmowa rytuału, Loghain Szarym Strażnikiem, moje poświęcenie.

 

3. Odmowa rytuału, Alistair ściął Loghaina, poświęcienie Alistaira, przeżyłem.

 

4. Odmowa rytuału, Loghain Szarym Strażnikiem, poświęcienie Loghaina, przeżyłem.

 

 

 

Achievement nie wskoczył, co zrobiłem nie tak? Coś pominąłem?

Link to comment

Perfectionist jest zgliczowany, nie ma bata. Przechodziłem na wszelkie możliwe sposoby, pod koniec już z tym sejwowaniem przy odpowiednich miejscach i nic. Tak samo z tym ubiciem tysiączka pomiotów, ale to w końcu się odblokowało, choć ubiłem ich grubo ponad 1500...

Czytałem, że niektórzy mają z róznymi achievementami problem, m.in. z rekrutacją wszystkich postaci. Padło również i na mnie.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jest tylko jedna możliwość - w pewnym momencie masz w rozmowie możliwość perswazji, i namówienia wilkołaków żeby zaatakowały obóz Dalijczyków. Musisz mieć dobrze rozwiniętą umiejętność perswazji by ich do tego przekonać. Ja musiałem sobie zostawić rozmowę z Panią Lasu na później by nabić kilka poziomów i rozwinąć tą umiejętność, bo także na początku nie chciały dać się namówić na "wjazd na chatę".

Link to comment
  • 6 months later...

Oczywiście, bez wsparcia nie ma szans a i tak, wojem trudno osiągnąć 250. Ja już grałem wiele miesięcy temu ale przed uderzeniem musisz być napakowany, mieć włączone odpowiednie umiejętności (cios krytyczny, silny cios) jakieś czary wspomagające, włączona przez Lelianę pieśń barda, itp. ulepszacze.

IMHO najłatwiej jest łotrzykiem (przy 20 lvl mogłem osiągnąć nawet 500 - 700 dmg).

Link to comment

Udało mi się!

Krasnolud, poziom 22, Targowisko w Denerim. Ofiarą okazał się Generał Pomiotów.

Miecz dwuręczny z rudy z meteorytu zapakowany dwoma runami ze srebrorytu (+10 przeciw pomiotom) i jedną +5 od ognia. Do tego Szał, Żądza Krwi, Dokładne Ciosy i jeszcze ze dwa inne, wraz ze wszystkimi dopakami jakieś 73 siły i 50 siły woli, do tego wsparcie Liliany w postaci Pieśni Barda, oraz Moringan, dodająca czarem płonącą broń, paraliż, ogłuszenie, klątwa, osłabienie, sen i jeszcze ze dwa. Obniżyłem jeszcze poziom trudności, bo zwiększa się w tedy szansa na krtyka. Tym oto sposobem przywaliłem mu 270 dmg! :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.