Skocz do zawartości

Kick-Ass


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby ten film. Miało być nie wiadomo co, a wyszedł przeciętniak i to przeciętniak, tylko dzięki dobrej końcówce. Motyw córka-tatuś wypadł tak żałośnie, że już byłem blisko wyjścia z kina. FATALNA (tzn. bezpłciowa, choć to mógł być efekt zamierzony) obsada, teksty pisałem chyba ja, bo są totalnie nieśmieszne i tylko muzyka wybija się ponad przeciętność.

Jak Cage

skwierczał na krześle, jęcząc jakby ktoś mu robił dobrze

, to najzabawniejszy motyw w filmie.

6/10

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Słaby ten film. Miało być nie wiadomo co, a wyszedł przeciętniak i to przeciętniak, tylko dzięki dobrej końcówce. Motyw córka-tatuś wypadł tak żałośnie, że już byłem blisko wyjścia z kina. FATALNA (tzn. bezpłciowa, choć to mógł być efekt zamierzony) obsada, teksty pisałem chyba ja, bo są totalnie nieśmieszne i tylko muzyka wybija się ponad przeciętność.

Jak Cage

skwierczał na krześle, jęcząc jakby ktoś mu robił dobrze

, to najzabawniejszy motyw w filmie.

6/10

 

Cholernie sie zgadzam Pajgi. Tez oczekiwalem dobrego filmu a otrzymalem papke bez wyrazu i klimatu. ;(

Odnośnik do komentarza

Troche za bardzo ugrzecznili ten film, jak dostal R to mogle ostrzej po bandzie pojechac. No i w komiksie lepiej sie glownemu bohaterowi ulozylo z dziewczyna ;p

Ugrzecznili? Jak dla mnie to mogłoby być PG13, bo w przeciwieństwie do komiksu, to jest wesoła historyjka dla nastolatków w maksymalnie hollywoodzkim stylu.

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

O ile pamietam to w komiksie, Dave nigdy sie nie przyznal do tego, ze jest Kick-Assem. Panna napuscila na niego swojego chlopaka, ktory Dave'a pobil. Wyslala mu rowniez mmsa jak opie rdala typowi ku,tasa. Takze nie wiem, czy lepiej sie w komiksie ulozylo w tym wzgledzie;] W filmie pozmieniali na gorsze mase rzeczy, niestety.

Odnośnik do komentarza

O ile finalowe starcie mozna wytlumaczyc tym, ze nie chcieli dawac totalnego gore, tak zmiana zyciorysu Big Daddy'ego i podanie na tacy motywow Red Mista juz na poczatku filmu jest nie do obronienia. Mogli chociaz zostawic motyw uzaleznienia Hit Girl od kokainy;]

To było uzależnienie? Myślałem, że "drobna pomoc" w kryzysowej chwili (jak sugerował Big Daddy).

 

 

 

 

Akurat Red Mist był w komiksie do rozgryzienia, ale tylko przez domysły. W ogóle w komiksie był dość prosty, miał jasno określone motywy. W filmie wyglądał, jakby nie mógł się zdecydować po czyjej stronie jest.

Trzeba przyznać, że jak zobaczyłem tego policjanta Marcusa, to miałem niezłe WTF. "Czyli to prawda, że był gliną?". Heh :blink:. Przez chwilę myślałem, jak on to wytłumaczy, ale dali tyle dowodów na jego przeszłość, że nie było co liczyć na twist z komiksu. Szkoda, bo o ile z Red Mistem to był po prostu inny sposób prowadzenia akcji, tak w przypadku Big Daddy to już DUŻA zmiana sensu całej historii. O to chodziło, że miał być taki sam jak Kick-Ass, ale nie... to naprawdę musiał być Punisher z designem Batmana z lat 60.

 

 

Odnośnik do komentarza

Widzę że jest tu kilku zachwyconych filmem wiec może mi koledzy pomogą, mimo że dla mnie ten film nie szczególny (do czego to doszło że każ dzieciom, ostro przeklinać i uprawiać seks podczas kręcenia filmu... dno) ale nie ważne... jest scena kiedy to nasz "bohater" gości w pokoju swojej dziewczyny aby wyjawić swoja tożsamość, gadtka szmatka ale w tel leci super, chilloutowy kawałek i tu moje pytanie co to za utwór ?? Na albumie OST go nie ma. Wie Ktos?? Dzięki

Odnośnik do komentarza

no nic specjalnego ten film niestety :/. nick cage co prawda nie irytuje aż tak jak zawsze, momentami jest nawet zabawny, ale całość zbytnie nie odbiega od poziomu takiego spider-mana zmiksowanego z superbad. z erką też nie zaszaleli zbytnio, oczekiwałem czegoś na poziomie kill billa a dostałem parę bluźnierstw z ust 11-latki i jedną uciętą nogę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...