Skocz do zawartości

Kick-Ass


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Kto?

 

z drugiej strony dobry komiks zawsze bedzie dobry, a film jesli nie spelnia oczekiwan bedzie (pipi)ojwszy niz bez nich.

 

No tak, ale w komiksie jest o tyle fajniej, ze niektore motywy naprawde zaskakuja, natomiast w filmie np. jeden z nawiekszych spoilerow z komiksu jest podany jako oczywistosc juz po 10 minutach seansu, co jest bez sensu. Komiks nie zawsze bedzie dobry po filmie, bo juz nie bedzie zadnego zaskoczenia.

 

 

Imo lepiej sobie najpierw zobaczyc komiks i skonfrontowac z ekranizacja. Nawet jezeli film przez to wyda sie gorszy. Jak kto woli;]

Odnośnik do komentarza

siebie samego gra, małe cameo

 

A lot of movies have scenes where a late night host will talk about the characters because they were in the news (Larry King is the king of those cameos). This one with Craig Ferguson (the least funny of all the talk show hosts) goes on for two minutes and doesn?t deliver a single laugh. It simply has Ferguson uttering the name ?Kick Ass? over and over. Geez. Doesn?t anyone hire writers?

 

ale to z recenzji gdzie jakis idiota doszczętnie zjechał ten film, więc mógł również nie załapać specyficznego poczucia humoru jaki ferguson prezentuje

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szkoda że nie widziałem wcześniej komiksu, w każdym razie jak byliśmy w jakieś 6 osób w kinie, to co chwila był tekst: "o ku.rwa", "o ja pier**le" itd. Po prostu zupełnie nie byłem przygotowany na takie coś, nawet nie miałem na to iść. Dla mnie miazga, kosmos, dawno się tak dobrze nie bawiłem na filmie. I dawno tak nie miałem, że mam ochotę iść na to jeszcze raz.

 

Jak ktoś się waha to ja polecam. Zauważyłem (również po sobie), że jak ktoś nie czytał komiksu, to po plakacie człowiek wnioskuje że to typowa głupawa komedyjka amerykańska i wystrzałowa parodia filmów o bohaterach. A imo to bardzo spłycone wyobrażenie tego filmu.

Odnośnik do komentarza

Łojej bez przesady. Komiksu też nie widziałem, a mniej więcej wiedziałem jak się film potoczy. Owszem, z dwa razy miałem zdziwko(

1 próba Kick assa i kosa w brzuchu

), może jak bym film widział w kinie<pirat> wrażenia byłyby lepsze. Dobra muzyka! Film wybija się przy obecnej amerykańskiej papce. 7/10

 

Słupek: no

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
Imo lepiej sobie najpierw zobaczyc komiks i skonfrontowac z ekranizacja. Nawet jezeli film przez to wyda sie gorszy. Jak kto woli;]

Nawet najlepszy komiks będzie tylko komiksem, z kolei najgorszy film będzie aż filmem

Odnośnik do komentarza

Oglądłem i raczej sie zawiodłem, po spustach na forum liczyłem na coś z ostrym je.bnięciem. Dostałem film o kilka klas gorszy od Watchmena. Nie wiem czym sie zachwycać, wszystkie sceny akcji z udziałem bohaterów są wręcz śmieszne. Film miał lepsze momenty ale nie wpływają one na pozytywny odbiór. 5/10

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Dobra, nieważne, ale Komiksy<<Filmy

 

 

 

kwestia gustu, jak ktos nie lubi czytac to zadowala sie nizsza forma kultury

 

Dlaczego niższą? Bo dostępniejszą? Nie jestem fanem komiksowych popierdółek ale film chyba mogę oglądnąć prawda? Nie chce mi się przeglądać obrazków i czytać chmurek, już wolałbym poświęcić ten czas na przeczytanie jakiejś dobrej książki.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nieważne, ale Komiksy<<Filmy

 

 

 

kwestia gustu, jak ktos nie lubi czytac to zadowala sie nizsza forma kultury

 

Dlaczego niższą? Bo dostępniejszą? Nie jestem fanem komiksowych popierdółek ale film chyba mogę oglądnąć prawda? Nie chce mi się przeglądać obrazków i czytać chmurek, już wolałbym poświęcić ten czas na przeczytanie jakiejś dobrej książki.

 

Brzmi raczej jak głupi stereotyp. Aż dziwne, że chce Ci się oglądać filmy - przecież to popierdółki gdzie banda dorosłych facetów przebiera się i udaje kogoś innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...