Skocz do zawartości

Kick-Ass


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No, wszyscy sie spuszczaja na lewo i prawo poki co (rottentomatoes)

 

 

Ostatni (chyba) trailer przed premiera: http://trailers.apple.com/trailers/lions_gate/kickass/

 

 

 

Fajnie, ze nie puszczaja w zajawkach "miesa" filmu. Z poczatku myslalem, ze moze to dlatego, ze w ekranizacji je wycieli, ale w takim wypadku nie byloby takiego entuzjazmu widzow. Oczywiscie biore pod uwage, ze takiego hardkoru jak w oryginale nie bedzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Widzialem dzis pokaz przedpremierowy...

 

Od poczatku - lubie komiksy..ku.rwa niektore wrecz wielbie ale majac okazje przeczytania kick-ass odmowilem sobie i postanowilem ze zobacze film tak jak wiekszosc ludzi ktorzy napalili sie ogladajace za(pipi)iste imho trailery(haha jakies nerdy beda super bohateremami,hoho przeklinaja i bedzie krwawo..to moze byc dobre).Na seans polecialem z kobieta ktora miala totalnie gdzies ten film,kumplem ktory jest wiekszym fanem komiksow niz ja i jego kumpela ktora miala podobne nastawienie do filmu co moja kobieta.Powiedzielismy sobie ze aby bylo smiesznej zrobimy sobie jakis podklad.Wypilem sobie troszke browara by doprowadzic sie do dobrego humoru,tak tez postapila moja kobieta ale do rzeczy.Imo film zdecydowanie za malo smieszny,posiada kilka zabawnych momentow ale jest ich zdecydowanie za malo,roli pana Cage-a nie bede komentowal bo fanem jego kunsztu aktorskiego nie jestem i nie chce tutaj teraz rzucac kur.wami na lewo i prawo.Ogolnie sam wyciagalem ludzi do kina,olalismy nawet tzw. srody z orange(bilet za 9 zeta) bo uparlem sie ze (pipi) chce zobaczyc ten film przed premiera..byc pierwszy i polecac go wszystkim..ale..nie potrafie..bardziej smialem sie na american pie beta house,to co jest smieszne widac na trailerach,choc moze to wina za duzej ilosci alk. we krwi.Film kupa nie jest..ale do bardzo dobrego duzo mu brakuje. Moja ocena 6/10 ocena kolegi 6/10 kobiety 4/10

 

Za skladnie przepraszam bo jeszcze jest pod wplywem.Dobranoc :wink:

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Jestem świezo po seansie i co moge powiedziec?

 

Bomba!

 

Ten film znajduje sie teraz na 3cim miejscu w moim rankingu filmow o superbohaterach zaraz po Mrocznym Rycerzu, Watchmenach i tuz przed Iron Manem.Najlepsze sceny sa oczywiscie z Hit Girl (sieczka w garazu robi ogromne wrazenie) i jak to powiedzial kumpel Kick-Assa :"Chętnie zachowam cnote specjalnie dla niej".

 

Muzyka świetnie dobrana (Omen Prodigy, motyw z Sunshine, ktory o wiele bardziej pasowal do sceny z

podpaleniem

). Jest trochę baboli i naciąganych motywów, ale nie przeszkadza to w świetnej zabawie.

 

9/10

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...