Skocz do zawartości

Vanquish


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mozna wchodzic do mechow. mam nadzieje, ze to nie jednostkowa akcja i ze bedzie mozna kierowac kroczacymi olbrzymami.

 

IGN wrzucilo first look

 

po obejrzeniu gameplayow widac, ze gra nie jest moze nowatorska - bullet time, cover system, obsluga dzialek, kierowanie mechami. ale juz Darksiders pokazalo, ze cytujac dobre pomyslwy mozna takze zrobic doskonaly tytul.

moje zainteresowanie i oczekiwanie nie spada.

Odnośnik do komentarza

daje nowy post, bo jak zedytuje nie bedzie widac, ze to cos nowego.

 

calkiem niezly jakosciowo gameplay z E3

co prawda offscreen, ale widac, ze koles grajacy w miare ogarnia. zreszta kolesie z Gamersyde napisali, ze ciezko nagrac dobry material z Vaquish, bo wiekszosc graczy ssie ;)

gra bardzo mi przypomina pierwsze Lost Planet. dla mnie to zaleta, bo pierwsze LP to dla mnie wypas.

mam nadzieje, ze to demko z E3 niedlugo zawita na Markeplace.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No pisze, ze juz nie ;/

 

Edit

 

Mam. gra jest efektowna, szybka i na wskros japonska. Jest nawet przycisk odpowiedzialny za odpalenie szluga gdy jestesmy zbunkrowani za murkiem. Design glownego bohatera troche jakby z Dead Space'a wyciagniety. Arcade'owo jest, nie czuc ze rzyga sie olowiem z poteznych fuzji. Calosc wyglada na cisnieciu slidem przed siebie, sprzedawaniu plomb roznym droidom i strzelania z fuzji/rzucania 2 typow granatow, z ktorych jednym jest EMP. W zaden sposob nie zagrozi to Gearsom. Fajne, ale podniety nie ma.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

spoko demo ale bez szału, na pewno to jest lepsze niż lost planet 2. Gra jest mega szybka jak girsy x4.

 

gameplay bez charakteru > typowa japońska strzelanka, koleś zapierdala na kolanach szybciej niż pojazdy w f-zero, nie czuć broni, walimy chyba spluwami od paintballa xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zagrałem i bez rewelacji dla mnie, gra niby na zachód a japońskość wyraźnie czuć :confused: mechanika jak z gearsów, ale gameplayowo nawet nie dorasta im do pięt.

 

Mimo wszystko lepsze niż Lost Planet 2

 

Aha i jedna sprawa - czy to jakiś blur czy gra nie chodzi w 720p? brakuje ostrości w tej grze.

Odnośnik do komentarza

A co można innnego powiedzieć o grze która śmierdzi tak mocno kiczem i zapożyczeniami od innych shooterów, że aż się robi niedobrze? Nie moja wina, że polubiłeś Vanquisha i moja opinia na temat tego crapa cię boli. Lubisz grać w takie gówna twoja sprawa ale nie denerwuj się na innych i ich nie wyzywaj z powodu bezkompromisowej krytyki jakiejś gry.

 

EDYTA: Tak na marginesie o bayoneccie myślę prawie to samo co o tym czymś. Przyznać muszę, że nie podchodzą mi dzieła tego studia. I na szczęście mam odwagę głośno i wyraźnie powiedzieć co sądzę o ich grach.

 

EDYTA2: Hmmm, ale nam rozprawkę piszesz, kolego. Mam nadzieję, że się za mocno nie spiąłeś. Tylko nie zapomnij sprawdzić pisowni w wordzie ;)

Edytowane przez Gooral
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co można innnego powiedzieć o grze która śmierdzi tak mocno kiczem i zapożyczeniami od innych shooterów, że aż się robi niedobrze? Nie moja wina, że polubiłeś Vanquisha i moja opinia na temat tego crapa cię boli. Lubisz grać w takie gówna twoja sprawa ale nie denerwuj się na innych i ich nie wyzywaj z powodu bezkompromisowej krytyki jakiejś gry.

 

EDYTA: Tak na marginesie o bayoneccie myślę prawie to samo co o tym czymś. Przyznać muszę, że nie podchodzą mi dzieła tego studia. I na szczęście mam odwagę głośno i wyraźnie powiedzieć co sądzę o ich grach.

 

EDYTA2: Hmmm ale na rozprawkę piszesz kolego. Mam nadzieję, że się za mocno nie spiąłeś. Tylko nie zapomnij sprawdzić pisowni w wordzie ;)

 

Ja nie obrażam tylko stwierdzam fakty, bo nie na czole a na avatarze masz to wypisane :P, z góry stwierdzasz fakty nawet dobrze tego nie zaznając i vice versa odnośnie Falllouta, śmierdzi ten Twój Vegas na kilometr.Dziękuję, Dobranoc

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niedojrzały jesteś emocjonalnie skoro się spinasz o negatywną opinię na temat dema gry. Nie wypowiadałem swojego zdania o vanquish dopóki nie dorwałem się do dema i organoleptycznie nie sprawdziłem czy moje przypuszczenia są słuszne. Zgadnij? Były, więc podzieliłem się nimi na forum. Mam prawo besztać gry jak mi się nie podobają. Tak samo jak ty masz prawo besztać FNV. Różnica pomiędzy tobą a mna polega na tym, że ja leję na twoje zdanie a ty moim się przejąłeś. Kolega "z2djtkose" wypowiedział się w podobnym tonie do mojego, jedynie używając nieco łagodniejszych słów.

 

Aha i jeszcze jedno bo bym zapomniał:

 

Ja nie obrażam tylko stwierdzam fakty, bo nie na czole a na avatarze masz to wypisane

Stwierdzać to sobie możesz dużo. Praktycznie wszystko. Cokolwiek sobie uroisz w tym swoim móżdżku.

Odnośnik do komentarza

Niedojrzały jesteś emocjonalnie skoro się spinasz o negatywną opinię na temat dema gry. Nie wypowiadałem swojego zdania o vanquish dopóki nie dorwałem się do dema i organoleptycznie nie sprawdziłem czy moje przypuszczenia są słuszne. Zgadnij? Były, więc podzieliłem się nimi na forum. Mam prawo besztać gry jak mi się nie podobają. Tak samo jak ty masz prawo besztać FNV. Różnica pomiędzy tobą a mna polega na tym, że ja leję na twoje zdanie a ty moim się przejąłeś. Kolega "z2djtkose" wypowiedział się w podobnym tonie do mojego, jedynie używając nieco łagodniejszych słów.

 

 

 

 

FAKTY

 

 

Strasznie durna sieczka. Szkoda pieniędzy na takie coś wydawać.

 

 

 

Uwielbiam tego typu odpowiedzi, nie grając jeszcze w grę człowiek wyraża już swoją opinię wyssaną prosto z palca.

A co do tych co uważają że to marna zrzynka Gears of War bo ma cover system to co powiecie o Kill Switchu który został wydany znacznie wcześniej niż GoW?

 

Gra ma potencjał w końcu jakaś dynamiczna strzelanka by się przydała a co P.N.03 było całkiem spoko jak na dawne lata;)

Nie widzisz jaka durna sieczka się szykuje? Gdzie ty masz oczy kolego?

 

Psyko wszyscy wiemy jaka jest Bayonnnetta. Ci ludzie nic innego jak gier w ten deseń robić nie umieją, więc i to będzie takie. Widac po pierwszym gameplay'u. Szybko i durnowato jak w B.

 

 

Zaprzeczasz temu co wydukałeś wcześniej.Mylisz pojęcia, przejęcie równa się żalowi nad Twoją kompromitacją. Sprawdź dokładnie to o czym piszesz a potem się wypowiadaj, to i ja Ciebie oleje.Próbujesz Gooralu uzmysłowić swoją błyskotliwość to rób to chociaż z klasą a nie jak prawdziwy Boorak.

Edytowane przez Balounte
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...