Skocz do zawartości

lutowy Game Time


Myszaq

Rekomendowane odpowiedzi

Co się stało z tymi waszymi scenkami? Same "wywiady" to już nie to samo. Brakuje czasu?

Btw. Przed chwilą przeczytałem recenzje Avatara. Ocena mnie mocno zaskoczyła. Myślałem, że nie dasz więcej jak 8+. Właśnie straciłem wiarę w Twoje obiektywne (choć nie do końca) ocenianie filmów.

 

Recenzja z zalozenie nie jest rzecza obiektywna, tylko subiektywna - bo zawsze jest opinia osoby piszacej, jej zdaniem, a nie wypruta z emocji, niezalezna prawda.

 

Oceniam Avatara pod katem wydarzenia w kinie, kroku naprzod. I takie mam zdanie akurat o tym filmie

Edytowane przez Myszaq
Odnośnik do komentarza

Co się stało z tymi waszymi scenkami? Same "wywiady" to już nie to samo. Brakuje czasu?

Btw. Przed chwilą przeczytałem recenzje Avatara. Ocena mnie mocno zaskoczyła. Myślałem, że nie dasz więcej jak 8+. Właśnie straciłem wiarę w Twoje obiektywne (choć nie do końca) ocenianie filmów.

 

Recenzja z zalozenie nie jest rzecza obiektywna, tylko subiektywna - bo zawsze jest opinia osoby piszacej, jej zdaniem, a nie wypruta z emocji, niezalezna prawda.

 

Oceniam Avatara pod katem wydarzenia w kinie, kroku naprzod. I takie mam zdanie akurat o tym filmie

Widać Tobie łatwiej przyszło przymknąć oko na nieprzyjemną przewidywalność tego filmu. Mi to bardzo przeszkadzało w odbiorze. Czułem się niemal tak jakby ktoś kto ten film już widział mówił mi co za chwilę się wydarzy. Może powodem jest tak długi czas powstawania tego filmu. Wiele patentów stało się ogranych w przeciągu tych lat.

Dobra. Lepiej mi powiedz jak z tymi scenkami w Game Time. Pojawią się jeszcze?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Drogi Myszaq'u,
Mam nadzieje, że to czytasz.

 

OCZYWIŚCIE, ŻE POWINNIŚCIE WZNOWIĆ ODCINKI GAME TIME!!!!1

 

Bierz Mashtera za fraki, a Afro za Afro i kontynuujcie ten najlepszy program o grach ever. Nie mogę się doczekać, aż znowu zobaczę "wiejskiego głupka i tłum rozwścieczonych ludzi"...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie to był jakiś prekursor wardegi, czy innych jutuberów. Jakoś nie mam szacunku do typkow, którzy mają hajs za gadanie do kamery. Myszu z ekipą starali się 100 x bardziej i nie wyszło. Jeszcze był ten program, gdzie Myszaq z babeczką recenzowali knajpy - szkoda, że zniknęło to ze strony telki. Wywiad z pijanym metalem rządził:)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to jestem podjarany zawartością linka: http://www.ppe.pl/video-7-79-breaking_psx_extreme_bad___myszaq_wraca_na_lamy_psx_extreme_.html

Po kolejna:

 

Faktycznie to był jakiś prekursor wardegi, czy innych jutuberów. Jakoś nie mam szacunku do typkow, którzy mają hajs za gadanie do kamery. Myszu z ekipą starali się 100 x bardziej i nie wyszło. Jeszcze był ten program, gdzie Myszaq z babeczką recenzowali knajpy - szkoda, że zniknęło to ze strony telki. Wywiad z pijanym metalem rządził :)

Jaki wywiad? Dawaj linka! Dokładnie, myszaq miał za(pipi)iście oryginalne, kreatywne i po prostu śmieszne teksty. Ze strony telki chyba nei zniknęło. ZNiknęło ze strony www.gametime.pl. A szkoda, bo chciałem to kiedyś sobie ściągnąć na dysk albo wrzucić na inny serwer (oczywiście pytając wcześniej o zgodę Wielką trójce) i zeby już tam siedziało. A, i ocena na telce wynosiła 6/10. Naprawdę, aż tak się to ludziom nie podobało? Come on, people.

A Wardęga w porównaniu do myszaqa jest słaby. :P No dobra... nie oglądałem Wardęgi tyle co Myszaq'a...

 

Ja też, ja też! Program był świetny. Najlepiej wspominam pytania do ludzi na wrocławskim rynku. Beka niesamowita. Myszaqu, reaktywuj ekipę i jazda na jutup!

Ten program można oglądać nawet z "niegraczami", a będzie zajedwabisty.

Edytowane przez dKc
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Hubercie kochany, masz więcej odcinków? A może wszystkie? :) Jeśli masz to wrzuć na YT, chciałbym obejrzeć wszystkie odcinki od początku :)

Na pewno mam jeszcze kilka. Problem w tym, że teraz jestem w Anglii a płyty leżą w Polsce. W kraju będę najpóźniej 12 maja ( kończy mi się  ważność dowodu osobistego :P) jak przylecę to chętnie   wrzucę co mam. Ale nie wierzę, że Myszaq i Mashter nie mają wszystkich odcinków GT, może któryś wrzuciłby  całość na YT. 

Swoją drogą chłopaki powinni wskrzesić Game Time i spróbować podbić polski Youtube :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Liściu, to Ty tu grałeś?https://youtu.be/5tAuG4tCtbE?t=2m32s :)Kur.wa, dajcie mi download!!!!!!!!!Nie wierze, że sobie tego nie pozgrywałeś.

Tak to ja. Gamę time krecilismy z Afrem jeszcze zanim Myszaq i Mashter dołączyli. Niestety mam tylko 3 pierwsze odcinki gdzieś na płytach.

Na stronach telki były wszystkie w archiwum, nadal widnieją ale już się nie odpalaja.

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
W dniu 3.02.2010 o 19:53, Myszaq napisał:

no właśnie nie można. Masz gdzieś te surowe pliki? Kiedyś pobierałem z tej telki, ale płytki zgubiłem :/ na YT jakiśszit powycinany albo bez muzy.

--

o cholera, widzę, że tu pisałem wcześniej...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...