Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Na publicu praktycznie nie ma dedyków z tego co wiem. Ja gram najczęściej na nim i powiem tak - na już paręset meczy uświadczyłem lagi może... z 5 razy? I to krótkotrwałe. Grałem za to miesiącami w Gearsy 2 i tam to było po prostu nagminne, momentami 0 jakiejkolwiek gry i pozostawał tylko quit.

 

Co do ściany to j/w

 

A z piłą - jest tak dlatego, że shotgun nie ma stopping powera, w przeciwieństwie do lancera czy retro.

Odnośnik do komentarza

dokładnie

 

mam ok 150 meczy, kilkanaście godzin grania, w większość na publicu czasem na ranked i coś takiego jak lag dośiwadczyłem ze 2x (pół sekundowe ściny).

 

 

a jak ktoś wali do kolesia 3x to widocznie musi mieć czasem pecha, zwykły shotgun bez celowania może go nie trafiać dokładnie (random)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Musisz lepiej celować.

 

Oszczędź sobie takie trze gadanie......

 

Typ stoi w miejscu włączam celownik, celuje mu prosto w banie, po czym muszę strzelić 3 razy, aby ta łaskawie wybuchła :turned:

Już nie wspomnę o tym, jak typ mnie wiecznie zabija jednym strzałem, a ja minimum muszę oddać do niego dwa :mellow:

Nie wiem może trafiłem na dwie zlagowane gry pod rząd bo wcześniej było lepiej, przyznaje ale to co ostatnio u mnie na ekranie się działo wołało o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza

Po dluzszej przerwie znowu odpalilem i widze, ze gra stala sie kupskiem niesamowitym. Kazdy biega z Retro Lancerem i Sawed-offem. Trzeba byc naprawde niezlym retardem zeby wrzucic takie bronie do gry - no ale masy sie ciesza. Brawo EPIC, po raz kolejny udalo ci sie zyebac multi.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Hej na forum Gearsów jest ankieta na temat nowej playlisty w GOW3 o nazwie OLD SHOOL. Dla starych wyjadaczy będzie to spełnienie marzeń ponieważ bronie startowe to Lancer i Gnasher tylko i wyłącznie. Ale żeby taki tryb powstał trzeba się przyłożyć panowie (i panie). Rejestrujcie się na ich forum i głosujcie na tak, Pokażmy że, nam zależy. pozdro

 

Link: http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=779935

Odnośnik do komentarza

Po dluzszej przerwie znowu odpalilem i widze, ze gra stala sie kupskiem niesamowitym. Kazdy biega z Retro Lancerem i Sawed-offem. Trzeba byc naprawde niezlym retardem zeby wrzucic takie bronie do gry - no ale masy sie ciesza. Brawo EPIC, po raz kolejny udalo ci sie zyebac multi.

Czego panikujesz .... ochłoń . Zobacz kto biega z takim zestawem ... same nooby co to nie potrafią nawet powalić przeciwnika nie mówiąc już o zabiciu . To taki frajer bierze dubeltówe z której wystarczy strzelić w strone przeciwnika i ma już killa , ale jak trafia na myślącego przeciwnika z gnasherem i w dodatku który umie grać to sytuacja się odwraca .

Owszem nie też w(pipi)iają te jełopy z dubeltówkami , ale już się na nich tak wyczuliłem ze jak widze takiego raszującego typa na mnie to tylko wyczekanie do ost. chwili odskok w bok ,typ pudłuje i czapa z gnashera :D

 

Na wszystko jest sposób ,każda broń odpowiada na inną . weż hamerbursta i wyskocz na kolesia z Rlancerem ... typek nie ma większych szans .No chyba ze ci pośle serię w łeb :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wcześniej Cliff mówił że nic nie będą zmieniać w parametrach broni, jeśli mają obniżyć moc dubeltówki to ta broń stanie zwykłym shotgunem z 3 nabojami i cholernie wolnym przeładowaniem, bezsensu.

Najlepsze rozwiązanie to osobny tryb gdzie każdy podstawowo biega tylko z lancerem i zwykłym shotgunem.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, zmieniać, a zmniejszyć damage o 10% to trochę różnica. Obrzyn mógłby mieć odrobinę mniejszy zasięg żeby zabijał tylko z naprawdę małych odległości, a nie 3 metrów. Retro imo jest spoko tak jak jest. Żeby nie było- dla mnie obecny balans broni jest ok, jak zostanie taki sam do fulla to się nie obrażę.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to epic dodało większy rozrzut kul przy strzelaniu bez przycelowania. Ja już nie mam jakiś problemów z Retro. Z dubeltówką tym bardziej...mnie najbardziej drażnią tępi koledzy z drużyny. Najczęściej gram na KOTH i tam często trafiam na kolesi, którzy ignorują zdobywanie kół, albo nie widzą przeciwnika po tym jak go oznaczyłem...

Odnośnik do komentarza
video

 

:sick: :sick: :sick:

 

Oby byly playlisty gdzie nie ma dwoch broni, ktore psuja ta gre.

 

1. Graj na dystans, np. Hammerburstem.

2. Nie rushuj.

3. Ściągnij typa granatem/power weaponem/rzuć smoke'a.

 

Srsly, od jedynki dużo się zmieniło. Sam najwięcej killi mam z gnashera, ale ludzie hejtujący każdą broń po kolei zaczynają mnie denerwować. Jest tak w wiadomościach, które często cytuje Cliff "hey the retro sucks, most useless weapon ever"/"hey, i love the retro, the greatest weapon ever". W Gears 3 masz sporo broni już na starcie do wybrania, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał sobie zestaw, który ci najbardziej odpowiada. Cisną cię z bliska, to graj na dystans. (pipi)a, Ins, przecież ty ogarniasz z tego co kojarzę. Dlatego nie rozumiem czemu się tak wkur.wiasz na nubków z retro :/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

co do balansu broni, stwierdza ze jest zadowalajęcy na ta chwile. wkurzyło mnie dzisiaj respawny. co respawn kolo z innego teama tez miał respa i za kazdym razem dostawałem obrzyna w plecy. sytuacja powtórzyła się UWAGA 7 razy podrząd. (oczywiscie inne typy mnie dojezdzały) niemiłosiernie sie w(pipi)ilem

a uber bronia dla mnie jest hummerburst.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Hej na forum Gearsów jest ankieta na temat nowej playlisty w GOW3 o nazwie OLD SHOOL. Dla starych wyjadaczy będzie to spełnienie marzeń ponieważ bronie startowe to Lancer i Gnasher tylko i wyłącznie. Ale żeby taki tryb powstał trzeba się przyłożyć panowie (i panie). Rejestrujcie się na ich forum i głosujcie na tak, Pokażmy że, nam zależy. pozdro

 

Link: http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=779935

Zarejestrowałem się i dupa. Wyskakuje mi komunikat że nie mam pozwolenia na obejrzenie tej strony ;/

 

P.S Kiedy mają wysyłać te kody na betę ?

Odnośnik do komentarza
1. Graj na dystans, np. Hammerburstem.

2. Nie rushuj.

3. Ściągnij typa granatem/power weaponem/rzuć smoke'a.

 

Ins, przecież ty ogarniasz z tego co kojarzę. Dlatego nie rozumiem czemu się tak wkur.wiasz na nubków z retro :/

 

Ja nie mam problemu zeby zalatwic tych frajerow, chodzi mi po prostu o to, ze nie mam zadnej frajdy z gry przez te bronie.
Odnośnik do komentarza
Zarejestrowałem się i dupa. Wyskakuje mi komunikat że nie mam pozwolenia na obejrzenie tej strony ;/

 

Gdzies na gorze na czerwono masz napis "forum rules" Zobacz czy zaakceptowales zasady forum.

 

Co do nowego noobowkiego shota to nie jest az tak przegiety bo da sie go skontrowac, Retro jest za to duzo bardziej prze(pipi)any. Nie rozumiem jak bron moze byc tak celna bez przymierzania ( celniejsza niz przymierzajac ) Sa dwa wyjscia; lista old school albo zmniany w wyzej wymienionych broniach a najlepiej jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...